הפריה חוץ גופית בפעם הראשונה

הפריה חוץ גופית

הפריה חוץ גופית היא תהליך לא פשוט ולקראת הפעם הראשונה שתנסו אותו בוודאי יהיה לחץ גדול ובעיקר אי ודאות. יש כמה דברים שיכולים הכין אתכם היטב לטיפול כמו למשל מהלך הטיפול, אחוזי ההצלחה שלו וכמובן עוד מידע חשוב שיעזור לכם להתכונן פיזית ומנטלית.

הפריה חוץ גופית

ההפריה החוץ גופית: טיפול הפוריות הפופולארי בישראל

הפריה חוץ גופית הינה אחד הטיפולים המוכרים ביותר מבין כל טיפולי הפוריות וגם בישראל זוגות רבים עוברים אותה כדי להגשים את החלום ולהביא ילד לעולם. הפריה זו מתבצעת בהסדרה של המדינה כאשר לא כל אישה יכולה לתרום וגם הנתרמת צריכה לעמוד בכמה תנאים, אך מעבר לכל הבירוקרטיה שבתהליך יש כמה דברים שיכולים לשפר את החוויה שלכם בפעם הראשונה שאתם ניגשים לטיפול המתקדם הזה.

כיצד להתכונן לפעם הראשונה?

  • כדי להיות יותר רגועים לטיפול חשוב מאוד להבין מראש מהם אחוזי ההצלחה. אחוזי ההצלחה בטיפול יחסית גבוהים אך אף פעם אין מאה אחוזים ויכול להיות שאתם לא תהיו בין האחוזים המוצלחים. תכינו את עצמכם נפשית לכך שייתכן שהטיפול לא יצלח בפעם הראשונה וכך יהיה לכם פשוט יותר להמשיך הלאה בהגשמת החלום.
  • אם אתם מעוניינים לעבור את התהליך תפנו למומחים בתחום. הפריה חוץ גופית היא אלטרנטיבה נהדרת בימינו אך כדי למקסם את אחוזי ההצלחה חשוב לפנות למרפאת פוריות שלא רק תהיה מקצועית ומנוסה, כי מעבר לשם שיש לה בתחום היא צריכה להיות בעלת כימיה טובה אתכם וכמובן שיחסי האנוש שלה יוכלו לעזור לכם בתהליך הקשה הזה.
  • צריך להיות סבלניים ובטוחים בכל מה שהצוות המטפל מורה לעשות. כל הוראה שתקבלו וכל איסור צריך להיות מול נר לרגליכם כי רק כך תוכלו לעזור מהצד שלכם בהצלחת התהליך. אם מורים לכם על מנוחה אז תנוחו ואם אוסרים עליכם לצרוך מוצרים מסוימים אז הפסיקו.
  • חשוב מאוד להכיר את הסיכונים שיש בתהליך. יש סיכוי שהעובר ייוולד מוקדם מהרגיל וקיים גם סיכוי ללידת תינוק עם מום. לא הכול ורוד וסיבוכים תמיד יכולים לקרות וחובתכם היא להכיר אותם היטב כדי להבין לאן אתם נכנסים.