הפקת מסיבת חד קרן

מי בכלל צריך הפקה מובנית?

יש אנשים מוכשרים שיכולים בכוחות עצמם להפיק ימי הולדת בגילים שונים, אבל כמה אנשים באמת מצליחים להחזיק את הילדים רעננים, מרוכזים ומרותקים? הפקה מתוכננת כוללת את כל מה שצריך לדעת בשביל להפוך לסיפור הצלחה בעולם מתוחכם ושלם של ימי הולדת. מי שתכנן הפקה, למוד ניסיון, יודע מה עובד על קהל הילדים החכם של ימינו ומה לא עובד בכלל. הוא מקפיד על כל פרט ופרט. כדי להפיק יום הולדת מוצלחת צריך לנשום את עולם הילדים באורך רוח, באנרגיה מלאת אדרנלין, רק מי שבאמת חי מהלב את קסמם של ימי ההולדת לקטנים מגלה עולם שלם של הרפתקאות ונפלאות העולם של הזאטוטים, שהם קהל היעד המאתגר ביותר בזכות התמימות והחיבור הטבעי שלהם לרגשות. אין להם מסיכות, הם מרגישים או לא. מי שמצליח לגעת בהם באמת, כובש אותם ומרגיש סיפוק מסוג אחר.

יום הולדת ברוח חדי הקרן מהאגדות

מי לא מכיר את חד הקרן מהאגדות? יש לו קרן אחת במצח, הוא אצילי, ייצור שחי בחולות, חיה טהורה, אינו פוגע בייצור מן החי ובכלל – סמל לטוהר ולממלכתיות. כדי להבין טוב יותר, אפשר לקרוא על חדי קרן ולחקור על החיה האצילית ביותר שנבראה.

על רקע זה הפקת מסיבת חד קרן היא טרנד שכבש את עולם הילדים וההורים.  יום הולדת של חדי קרן הופכים את הילד או הילדה שחוגגים את השנה שהגיעה בהרפתקה קסומה מן האגדות. הם מתחפשים לחדי קרן, יושבים על כיסא מלכות מהודר, מוקפים תמונות ותפאורה של חדי הקרן בפעולה. כל הפוקוס עליהם כי חגיגת חד קרן היא הפקה יצירתית ומושקעת של צבעים, צורות, שמחה רצופה בהפתעות. המוזמנים יהיו פעורי פה מכל הפעילויות, השירים והריקודים. ההורים יהיו מרוצים. כלת יום ההולדת או חתן יום ההולדת יהיו בעננים בעולם שלם של סיפורים וחוויות.

יום הולדת בגוון אחר

הפקת מסיבת חד קרן נועדה לכל מי שמחפש יום הולדת בגוון אחר, יום הולדת יצירתי שיש בו גם ערך מוסף, גם מיתולוגיה מרתקת, כל פרט מתוכנן לפרטיו הקטנים ביותר. בעידן שבו כולם רוצים להיות מקוריים קשה לפעמים להפתיע את הילדים, אבל ההפקה כוללת את כל מה שמרתק ומתוחכם, לכן היא מותאמת לעידן החדש. כדי להעמיק בימי ההולדת בסגנון חדי הקרן, קראו על אודות הפעלת יום הולדת חד קרן, וכך תבינו מקרוב מהו  הקסם הקיים בעולם האגדות המיתולוגיות.
מסיבת חד קרן

mirmir
מאמרים וטיפים על הפעלות לימי הולדת. נעלה עבורכם טיפים בנוגע לפעילויות לימי הולדת שצברנו בשנים של נסיון בהפעלות.