הפקת אירועים עם צלם אירועים מקצועי

בחורה עם מחשב נייד

האירוע שלכם ממשמש ובא? לא משנה באיזה סוג אירוע מדובר- בין אם מדובר בחתונה, באירוע ברית או בחגיגת בר מצווה- בטוח שתרצו לקבל מזכרת בלתי נשכחת של אלבום תמונות או סרטון וידאו מרגש וערוך בצורה מקצועית.המזכרת מהאירוע היא למעשה הפקה בפני עצמה, שבסופו של דבר תוכלו להשתמש בה כדי לשבת יחד ולהעלות זכרונות נעימים מהאירוע שלכם. ישנם סטודיואים רבים לצילום שמתעסקים בהפקת אירועים שכאלה. אז מה חשוב לבדוק, איך נדע שהאירוע שלנו יהיה מתועד ומצולם כמו שצריך הן בצילומי ווידאו והן בצילומי סטילס, ואיך נדע שמדובר בחברת הפקות אירועים מקצועית ומהימנה כמו רוז הפקות אירועים? כדי שתדעו לעשות את הבחירה הנכונה כתבנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם.

איך לחפש סטודיו מקצועי לצילום ולהפקת אירועים?

נסו להתייעץ עם חברים ובני משפחה שהתנסו בעריכת אירועיםהתייעצו בפייסבוק וקראו ביקורות באינטרנט. אחרי שיש לכם מספר המלצות על חברות המתמחות בהפקת אירועים, חשוב שתסתכלו על העבודות באתר שלהם כדי לוודא שהם מתמקצעים בכל התחומים הנדרשים: החל מהפקות צילומי הסטילס, וידאו, ייצור מגנטיםועריכה ייחודית לאלבום התמונות. בנוסף כדאי לוודא שהם מתמחים במציאת מקומות ולוקיישנים לצילומים, באם מדובר בצילומי חוץ או בצילומי פנים של הסטודיו. חשוב לקבוע פגישה ראשונית לצורך הכרת צוות הפקת האירועים, החל מהקופירייטרים שלהם  האחראים לטקסטים באלבום ובסרטון הוידאו, עד לבמאים שתפקידם לדעת איפה למקם כל מצלמת רחף וכל צלם על מנת להפיק את הצילומים האיכותיים ביותר שניתן מהזוויות הנכונות. חשוב לראות שיש לחברה גרפיקאים מקצועיים לעיצוב אלבום התמונות של האירוע ועורכי וידאו לעריכת סרטון הוידאו שלכם. הכינו רשימה של מספר חברות הפקה אופציונליות, והתחילו לקבוע פגישות ראשוניות.

מה לשאול בעת פגישה עם חברת הפקות אירועים?

נסו לחוש את האווירה- האם יש כימיה והאם נראה לכם שהחברה עצמה תשקיע את כל מאמציה למען הצלחת האירוע שלכם. הסתכלו בעבודות קודמות של הצלמים המקצועיים בחברה,  ובקשו לראות אלבומים שערכה החברה בעבר. לאחר שהחלטתם אם הסגנון מתאים לכם, בקשו הצעת מחיר. ודאו שהצעת המחיר מכילה  את כל הפרטים שסוכם עליהם. חשוב גם לתאם עם הצלמים במי תרצו שהצילום יתמקד ואולי לתאם עם אחד מקרובי המשפחה שיתלווה לצלמים על מנת לכוון אותם את מי הכי חשוב לצלם במהלך האירוע.

המאמר מוגש באדיבות קייטרינג בראף – קייטרינג גורמה לאירועים יוקרתיים