הפעלה לברית – כך תבחרו את הפעילות המושלמת

עורכים ברית מילה ? חוגגים באולם ? אל תוותרו על מפעיל לברית ועל הפעלה לברית כדי להעסיק את הילדים ולתת להורים זמן לשיחה וארוחה טובה .

בחורה עם מחשב נייד

הפעלה לברית – מפעיל לברית

ראשית אתחיל ואומר – ללא ספק מדובר על שירות ימי ההולדת שהפך ללהיט בשנים האחרות ובניגוד ליצר הפעלות הילדים כאן מדובר בשירות שמשדרג לא רק את הרגשת הילדים אלא יותר מכך את חוויית האירוע של המבוגרים – ומיד אסביר .

אז אני מניחה שלאחר 9 חודשים של לידה עם המון מתח ולחץ נולד ילדכם .

תוך כמה ימים אתם צריכים להתחיל ולארגן חתונה קטנה .

אולם , צלם מוסיקת רקע , רשימת מוזמנים , סידור שולחנות ומי יודע מה עוד .

אז בניגוד לחתונה שנערכת בערב ברית או בריתה נערכים בצהריים – כל משפחה מגיעה עם בהרכב מלא עם הילדים כמובן קטנים כגדולים ובכל הגילאים .

בזמן שההורים רוצים לשוחח וליהנות מארוחה טובה הילדים לא תמיד ישבו בנוח – וכמפעילת ילדים בהחלט ניתן להבין אותם . ילדים מטבעם לא מעוניינים לשבת במקום אחד ובטח שלא להקשיב לשיחות המבוגרים . הם צריכים גירוי ועניין שיעסיק אותם וכך הם ייהנו .

הפעלה לבריתות לילדים

מפעיל לברית

וכאן מגיע שירות הפעלה לברית . אז הנה מגיע הטיפ הראשון שלכם אם בזמן סידורי השולחנות שמתם לב כי באולם יהיו נוכחים מעל ל 7 ילדים מומלץ מאוד להזמין הפעלה לברית .

ואני יכולה להסביר – ילד אחד יגרום לפחות לשני הוריו להיות פחות מרוצים מהאירוע אם הוא עצמו לא נהנה בו . כאשר הילד לא נהנה מהאירוע ולא נינוח סביר להניח שהוא גם יטריד את מנוחתם של כמה מיושבי השולחן שבו יושבים הוריו .

אז אם נבצע חישוב קצר – ילד לא מרוצה אחד ועוד זוג הורים ועוד לפחות 3 אנשים שיושבים קרוב להורי הילד והרי לכם 6 אנשים שהרבה פחות מרוצים מהאירוע .

כאשר אתם בוחרים מפעיל לברית שימו לב שמדובר במפעיל שנותן את השירות ולא סתם במפעיל ליום הולדת .

הסיבה היא שבניגוד לימי הולדת מפעיל לברית צריך להתמודד עם טווח גילאים רחב החל מילדים קטנים בני 3 ועד לילדים בגילאי 8 וכאן נידרש מפעיל מקצועי ומנוסה .

שייתן פעילויות ויעסיק את הילדים בכל הגילאים .

כאשר אתם סוגרים אירוע עם מפעיל או מפעילה לברית בקשו ממנו בכתב את כל מה שהבטיח

בדקו סרטוני יוטיוב שלו את עמוד הפייסבוק שלו ואת אתר האינטרנט שלו – כך תוכלו להתרשם מאיש מקצוע ותמונות שישקפו את הנעשה בעבודותיו .

שיהיה בהצלחה והמון מזל טוב!

http://www.adi-shiri.com

מחפשים עוד טיפים בארגון ימי הולדת ואירועי ילדים ?

עמוד הפייסבוק של עדי שירי - הפעלות לימי הולדת

 

ימי הולדת לילדים
adidoshiri
שמי עדי שירי ואני מפעילה לימי הולדת לילדים , במקצועי אני גננת , מדריכת סלסה , ומדריכת זומבה בעלת תואר ראשון בחינוך . האתר שלי מציע הפעלות ימי הולדת לילדים בכל הסגנונות כמו : יום הולדת לגיל הרך , יום הולדת לאבירים ונסיכות , ימי הולדת לבנות , יום הולדת פיראטים יום הולדת ספורט יום הולדת זומבה ועוד . פתחתי את הבלוג הזה כדי לתת לכם שלל רעיונות ועצות בנוגע להפעלות יום הולדת . כדי להיווכח ניתן להזמין בטלפון: 052-6409087 או בקרו באתר שלי : http://www.adi-shiri.com