הפנים החדשות של רהיטי דורון

רהיטי דורון חברת הרהיטים מהוותיקות בישראל פתחה את סניף הדגל שלה
בסניף:חדרי ילדים, חדרי נוער, ארונות קיר, ארונות הזזה וכן המותג batio – המתמחה בארונות אמבטיה מעוצבים לחדרי הרחצה. לראשונה תשווק החברה גם מיטות זוגיות למבוגרים.

צילום אלעד גוטמן 1 

צילום: אלעד גוטמן

השתתפתי במסיבת העיתונאים של רהיטי דורון לרגל פתיחת  סניף הדגל של החברה בקונספט המשלב את כל הקטגוריות בהן היא פועלת: חדרי ילדים, חדרי נוער, ארונות קיר, ארונות הזזה וכן המותג batio – המתמחה בארונות אמבטיה מעוצבים לחדרי הרחצה. לראשונה תשווק החברה גם מיטות זוגיות למבוגרים.

T90

צילום: נירה פרי

הסניף החדש של חברת הריהוט מהוותיקות בישראל, נוסדה בשנת 1949, משתרע על שטח של כ- 500 מ"ר וממוקם במתחם העיצוב ברחוב הלח"י 19, בני ברק.

הקונספט של סניף הדגל להעניק תחת קורת גג אחת את כל הפתרונות שמציעה רהיטי דורון לריהוט הבית, במחירים השווים לכל כיס, החל ממיטות לילדים ובני נוער, מגוון ענק של ארונות (כולל ארונות הזזה לכל חדרי הבית), שידות, כוורות, שולחנות עבודה הכוללים מודולריות רבה עם יכולת לשנות צורה ובכך לחסוך מקום ולהתאים לכל חדר, ועד ארונות אמבטיה איכותיים.

במסגרת פתיחת סניף הדגל השיקו רהיטי דורון קולקציה חדשה החושפת  תפיסה צבעונית צעירה ורעננה, המדברת בשפה שמשלבת קבוצות צבעים המתקשרים ביניהם ויוצרים הרמוניה צבעונית חדשה ומותאמת. היה כיף לטייל בים הצבעוני ולדמיין את מגוון האפשרויות שהוא מזמן.

2סניף הדגל של רהיטי דורוןצילום אלעד גוטמן2

 צילום: אלעד גוטמן

לדברי אופיר ליבר, מנכ"ל רהיטי דורון: "הקונספט העיצובי החדשני של סניף הדגל מציע פתרונות  עיצוב  פונקציונאליים לחללי הבית השונים, תוך שימת דגש על איכות מוצרים בלתי מתפשרת ובטווח מחירים אטרקטיביים ".

T23

צילום:נירה פרי   מימין רונית טל

על עיצוב הסניף החדש אחראית רונית טל, המעצבת הראשית של רהיטי דורון, לדבריה: "הייחודיות של הסניף החדש היא בעיצוב הייחודי שמכניס את ההורים, הילדים והנוער אל תוך עולם אחר. מדובר בחלל פתוח שמחולק על ידי מחיצות – קירות אלכסוניים 'נופלים', שמסתיימים לפני התקרה ומעניקים תחושה של מעבר לספירה שונה.

כל חדר מהווה השראה שונה ומתהדר בצבעוניות מתאימה : חדר בהשפעת הים, חדר בהשראת עולם הנסיכות, חדר המתהדר בצבעי היער והטבע. לעומתם מוצגים חדרי הנוער המעוצבים בהשפעת הרצון לפאן ובילויים. בכניסה לחנות מוצב קיר אינטראקטיבי עם מקום מיוחד שעוצב בצורת "קפסולות", בהם יוכלו הילדים לשחק, לשבת, להתחבא ולהתחבר לעולמם הפנימי".

3סניף הדגל של רהיטי דורון  צילום אלעד גוטמן  3

צילום: אלעד גוטמן

חלוקת החלל באולם התצוגה היא לשלושה חללי משנה לפי הריהוט המוצג: במבואה מוצגים בחלל צבעוני- חדרי הילדים והנוער מהקולקציה החדשה, בהמשך למבואה נכנסים דרך שער כניסה המכניס לעולם "בוגר" המציג ארונות קיר וארונות הזזה ומשם ישנו מעבר לחלל רחצה, המציג את ארונות האמבטיה של  batio.

מתחם חדרי הרחצה batio עוצב אף הוא ברוח צבעי הקולקציה החדשה עם שילוב של צבעי עץ אלון, לבן, אפור, וצהוב רענן.  לדברי רונית המעצבת: "המטרה הייתה להקנות לסניף מראה מודרני ולא שגרתי עם שימוש בצבעוניות שתאפיין גם את הקולקציה החדשה של רהיטי דורון."

על החברה

חברת רהיטי דורון מעצבת, מייצרת ומשווקת ריהוט המותאם לצרכי הלקוח, באיכות וגימור מוקפדים עד לפרטים הקטנים ביותר. הכוללים בין השאר זמן אספקה מדויק כבר בעת ההזמנה ותעודת אחריות לרהיטים לשלוש שנים! לחברה תפיסה אירופאית בעיצוב ותפיסה אמריקאית בשירות. כל זה תוך התאמה מלאה לצרכן הישראלי ולמאפיינים הייחודים של דירות ובתים בישראל.

לסיכום

אהבתי את הצבעוניות ואת האפשרות ליצור חדר שגדל עם הילד ובתוספת קטנה מלווה אותו במהלך התבגרותו.

חדרי האמבטיה מעניינים והשילוב של מגוון אפשרויות למשטחים מעניין.

נהניתי לטייל בים הריהוט הצבעוני שמאפשר אין סוף שילובים .

שלכם ובשבילכם,

נירה פרי

בלוגרית בסלונה , מאמנת המתמחה באימון נשים

 

נירה פרי
נירה פרי ,מאמנת אישית ומאמנת קבוצות מתמחה בהעצמת נשים במעגלי החיים,בלוגרית ,לוכדת רגעים ,חולמת ציורים :) מחייכת לחיים