הפלישה/ הוקאן אוסטלונד

השלווה באי הפסטורלי, גוטלנד, מופרת כאשר מאלין והנריק מתחילים לקבל איומים, שהופכים לבסוף למציאות. האיומים שהיו על סף מתיחה הפכו לרע מכל. מי עומד מאחורי האיומים המתממשים?

הפלישה מאת הוקאן אוסטלונד

מאלין והנריק חוזרים מחופשה ביבשת עם ילדיהם. הם כבר כל כך קצרי רוח לפרוק את התיקים ולנוח… ביתם הושכר בזמן שהותם ביבשת למספר שוכרים. הם היו זקוקים לכסף נואשות.
הפח היה מלא, כלים היו חסרים. משהו לא בסדר… לפתע נתקעה חתיכת זכוכית ברגלה של מאלין. מי משאיר פיסות זכוכית ברצפה???
לפתע נשמעה צעקה מחדר הילדים. משהו עשה את צרכיו בין צעצועיהם. משהו ממש "מסריח" כאן.
כשהנריק שאל אותה אם היא הורידה את התמונות שלהם בחדר השני, כבר היה ברור שיש כאן בעיה רצינית. מה שלא ציפו לו הוא למצוא את אחת התמונות מחוררת בעיניים בתוך הארון. מישהו מאיים עליהם!

הזוג פנה לבלשי המשטרה המקומית לקבלת עזרה. אולי מדובר באיומים מצד האחיות החורגות של הנדריק, אשר לא "אהבו" את זה שהוא חזר לגוטלנד ותבע ירושה על סמך מכתב מסבתו?
הם נחקרו על ידי הבלשים, אך ללא תוצאות.
ואז בתם נעלמת למספר שעות. ומסתבר שנחטפה על ידי צעירה בלונדינית עם ז'קט ירוק. מי זו אותה הצעירה? אולי זו אחת האקסיות של הנדריק המתגוררת באזור?

הסיוט נעשה לבסוף למציאות. האיומים שהיו על סף מתיחה הפכו לרע מכל. מי עומד מאחורי האיומים המתממשים?
ככל שהחקירה מתקדמת מתגלה אמת אפלה מהעבר, שצצה ועולה, והופכת למפלצת מפחידה.

מי מעוניין לפגוע בבני המשפחה? האם זה משהו מתוך האי? האם זה משהו מבחוץ שהגיע בכוונה לפגוע בהם?
את זה תצטרכו לגלות בעצמכם 🙂

זהו ספרו השני בסדרה של הוקאן אוסטלונד. ספרו הראשון "הצפעוני" זכה להצלחה רבה. ספר זה, כמו קודמו, מתרחש באי ,לכאורה שקט, גוטלנד בשוודיה. גם בספר זה מככב הבלש פרדריק ברומן, היוצא לחקור את הפרשה, המסתברת כהרבה יותר מורכבת ומאיימת.

מאחלת לכם קריאה מותחת!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)