הפילינג שיעשה פלאות לעורך

בעידן בו תוחלת החיים עולה נשים רבות מוצאות את עצמן בשיא פריחתן בשנות ה־ 40 וה־ 50לחייהן, ולכן יש משמעות רבה לטיפולי היופי שגורמים להן להרגיש צעירות וחיוניות. בעשור האחרון טיפולי היופי הלא פולשניים קיבלו תנופה משמעותית, או במלים אחרות, לא צריך לסבול כדי להיות יפות. מדובר במהפכה של ממש: הזרקות חומרי מילוי, עיצוב לחיים ושפתיים, מילוי קמטים ושקעים בעיניים, טיפולי לייזר, פילינג בדרגות שונות, שאיבות שומן, טיפול בחוטים להצערה ומיצוק העור ועוד.

אם החלטתן על טיפולי פילינג, למשל, הכתובת היא אחת ממרפאות היופי של ד”ר לורה מוצ’ניק, רופאה בעלת ניסיון של יותר מ־ 15שנה בתחום היופי, הפזורות ברחבי הארץ. הצוות האדיב והמקצועי ישמח לקבוע אתכן פגישת היכרות וייעוץ. בשל עדינות הטיפול ורגישות עור הפנים, אסור לקחת סיכונים. כשמדובר על טיפולי פילינג, כדאי מאוד
לעשות זאת בקליניקה מקצועית.

צילום: חלי פרידמן
צילום: חלי פרידמן

מדוע זה חשוב?
“טיפולי פילינג אשר יבוצעו על־ידי אדם שאינו מומחה או שאינו בקיא בהליך המיוחד הזה, עלולים לגרום נזקים כבדים לעור הפנים שימוש לא נכון בחומר החומצי המשמש לטיפול,” מדגישה ד”ר מוצ’ניק.  “הנזקים עלולים לגרום להיווצרות כתמים, כוויות, צלקות, פיגמנטציה, התבהרות קיצונית של עור הפנים ואף השחתת מראה הפנים באופן
דרסטי.”

אז במה מדובר?
“הליין כולל מגוון סוגי פילינג לבחירה. הטיפולים נעשים בטכנולוגיה מתקדמת וייחודית המבוססת על שחרור מבוקר לתוך העור בתוספת חומר מאלחש, התוצאות מעולות ותחושת אי־הנוחות מינימלית. מוצרי הפילינג של SKINTECHמיוצרים מחומרי הגלם הטובים בעולם עם רמת זיקוק של יותר מ־ 99אחוז והלקוחות נהנות מבטיחות ואיכות חסרות תקדים.”

דר לורה צילום shutterstock (2)
לדברי ד”ר מוצ’ניק קיימים שלושה סוגים של טיפולי פילינג שונים:

טיפול פילינג שטחי
את טיפול הפילינג הזה ניתן לבצע בבית באופן עצמאי. הוא פשוט וקל ונועד להסיר שכבות של עור מת וכתמים שטחיים ולרענן את העור אשר מקבל מראה זוהר יותר. ניתן לבצע את הטיפול גם עם חומרים הנמצאים בבית. יש לתחזק את הטיפול באופן קבוע. את התכשירים המיועדים לטיפול פילינג שטחי אפשר להשיג במגוון חנויות.

טיפולי פילינג יסודי/בינוני
זהו טיפול מורכב יותר. הוא מגיע לקמטים עדינים ולקמטים עמוקים יותר. בנוסף, הוא מגיע לכתמים בולטים אשר נוצרו במרוצת השנים עקב חשיפה מרובה לשמש. הוא יכול אף לפתור בעיות שונות של פיגמנטציה. הטיפול הזה מתבצע על־ידי קוסמטיקאית מומחית ובעזרת תכשירים מיוחדים. אין לבצע את הטיפול בבית.

דר לורה צילום shutterstock (6)
טיפולי פילינג עמוק
זהו טיפול רפואי לכל דבר והוא מגיע לשכבות העור העמוקות. יפולי פילינג רפואי מתבצעים בחדר ניתוח תחת הרדמה חלקית ונעשים אך ורק על־ידי רופא מומחה. יש לקחת בחשבון שזמן ההחלמה מטיפול פילינג עמוק ארוך יותר מהטיפולים האחרים.

מה מטרת הפילינג הרפואי?
“המטרה בפילינג רפואי אינה רק הסתרה או העלמה של קמטים, אלה מיצוק מסיבי של העור. הפילינג מוריד שכבה של תאים מתים, מחדש ומחיה את העור, מזרז ומגביר ייצור קולגן. יש לדייק ולבחור את סוג הפילינג ועוצמתו בהתאם לבעיה בעור.” ד”ר מוצ’ניק, שם דבר בעולם האסתטיקה והיופי בארץ, מתמחה בכל תחומי האסתטיקה, כולל טיפולי אנטי אייג’ינג. היא מרבה לצאת להשתלמויות וכנסים בחו”ל, מביאה לארץ את מיטב החידושים העולמיים ומדריכה רופאים ישראליים בשיטות העדכניות ביותר. כך למשל תוכלו ליהנות בקליניקות שלה מטיפולים מגוונים נוספים: טיפולי לייזר, מתיחת פנים בעזרת חוטים, שאיבת שומן, הסרת שער בלייזר, פיסול פנים ועוד.

דר לורה צילום shutterstock (7)
הקליניקות של ד”ר לורה מוצ’ניק נמצאות ברמת החיל תל אביב, קרית מוצקין, באר שבע ואשדוד ומגיעות אליהן, בנוסף למאות לקוחות קבועות ומרוצות, גם מיטב הסלבס הישראליות אשר מכירות את העבודה המקצועית שלה ומעוניינות להשיג את המראה הטוב ביותר באמצעים החדישים ביותר ליצירת קשר וקביעת פגישת ייעוץ:

d.r.lora | www.drlora.net | 053-2385399

צילום שאטרסטוק