העלמת כתמי שמש ופיגמנטציה: היום זה אפשרי

אם התעוררתם בבוקר ובמראה ראיתם כתמים חדשים על הפנים, הסירו דאגה מלבכם- לא חייבים להישאר איתם לתמיד. חלקם ניתנים להעלמה, אחרים ניתנים לטשטוש אך לפני הכל חשוב להבין איך עושים את זה נכון ועם מי.

כשהיינו צעירים רצינו להיות שזופים והרבה. נהגנו ללכת לים ולמשוך את גופנו בשמן תינוקות להשגת עור שזוף יותר, הדברים שלא ידענו פעם, הם הכתמים של היום.

השנה החדשה מזמינה אתכם להתחדשות עם מכשיר הלייזר החדש 22M הנמצא במרפאתו של דר' עמי איל שהוא הפתרון המושלם, היעיל והמהיר ביותר, להיפטר מהכתמים, ולעדן את הקמטים. מכשיר ה- 22M  יעניק לכל אחד מראה חדש, צעיר, ורענן לשנה החדשה. מי לא רוצה "לדפוק כניסה" בארוחת החג המשפחתית ולדעת שהוא נראה בשיאו ובמיטבו?

דר' עמי אייל, בוגר לימודי רפואה מאוניברסיטת תל אביב, כירורג מומחה כ-30 שנה מבית החולים איכילוב ובשנים האחרונות עוסק ברפואה אסתטית, טיפולים ייחודים המשלבים טכנולוגיה מתקדמת עם חומרים מהטובים בעולם .

 פוסט-M22

מהו מכשיר ה-22M ?

במרפאה של דר' איל תמצאו את מכשיר הלייזר 22M הדור החדש של מכשירי הלייזר מבית "לומניס" העולמית הידועה באיכות מוצריה. קרן אור עוצמתית ומרוכזת באורך הגל המתאים לצבע הכתם, מתבייתת על המלמין שבכתם ומפוררת אותו. זוהי טכנולוגיה מהפכנית וחדישה המשלבת טכנולוגית IPL ולייזר. ניתן לטפל גם בצלקות אקנה ולהעלים כתמי שמש ופיגמנטציה, ובעיקר ייחודו, בחידוש העור ויצירת קולגן חדש.

צילום: יחצ
צילום: יחצ

המכשיר מאפשר גם פתרונות לטיפול בקמטים, מיצוק ושיפור מרקם העור, בתהליך שאינו כואב, ואינו דורש זמן רב.

קחו לדוגמה טיפול בכפות הידיים. הידיים הן איבר כל כך חשוב וחשוף אלא שעם השנים העור בו הופך רפוי וכתמי השמש מסגירים את גילנו. תהליך הטיפול בכפות הידיים מבוצע בשני שלבים: בשלב הראשון מוסרים הכתמים ע"י מכשיר ה-22M, ולאחר מכן, הזרקות וחומרים מתקדמים למיצוק העור והחלקתו. שילוב שתי טכנולוגיות אלו, מעניק לכפות ידיים מראה צעיר ומושלם.

צילום: שאטרסטוק
צילום: שאטרסטוק

משך הטיפול במכשיר קצר ביותר, ללא זמן החלמה וללא תופעות לוואי. את הטיפול ניתן לבצע כל השנה אך הרוב יעדיפו לעבור בתקופת החורף כשהשמש פחות חזקה. לתוצאות מושלמות יש לעשות בין 3-6 טיפולים. הטיפול מבוצע עם חומר אלחוש חיצוני .

עם פרוש השנה החדשה זה הזמן להתחדשות וריענון למראה חדש, צעיר ומצודד, וללא כתמים. שנה טובה לכולם!

 

הקליניקה של דר' עמי איל, בית הרופאים – הברזל 11 רמת החייל תל אביב

טלפון : 1-700-700-258  אתר https://www.amieyal.co.il/