העכביש הנכון

הלילה חלמתי על עכביש , גדול ושחור ודוחה שישב לי על הכתף . קמתי מזועזעת ועם קוצר נשימה כי כבר שנים אני ארכנופובית מובהקת .
תפסתם אותי , לא עכברים , לא ג'וקים , ולא מהחושך . אני פוחדת מעכבישים .
למרות הצמרמורת הגדולה שאוחזת בי כל פעם שאני חושבת על החרק השעיר והדוחה הזה , פרוק הרגלים הסתכרנתי נורא והלכתי לחפש מיהו העכביש מחלומי .
כן , יש לנו הצורך לדעת הכל , לתת לכל דבר פירוש וסיבה . אחרת בחייכם , למה סבלתי כל כך לילה שלם .
קורי עכביש
גיליתי לתדהמתי שהעכביש הוא סמל של מסתורין בחלומות , טוב זה תלוי לפי מה אתם בוחרים לפרש את החלום אבל עדין , ברוב הגרסאות מדובר בחרק חכם , שיודע דבר מה על החיים , יודע להגן על עצמו , וליצור קשרים .
בחלק מהמקומות היה כתוב אפילו שהעכביש מסמל את פריצת הדרך הקרבה , ואת ההצלחה שמגיעה . אז לזה אני נורא רוצה להאמין אבל גם היה כתוב שלפי הקבלה החרק מסמן את השונא העורב לי בשקט , מחכה להטיל אימה .
מול הארכנופוביה שלי נאלצתי להתמודד בערך לפני 5 שנים , בגלל עכביש , קטן , דוחה , וצהוב , התישב לבכורתי על משענת הראש בעגלה.היא היתה בת חודשיים ,  אויש כמה צרחתי . איזה מזל שהיא לא הבינה . אבל איזה אמהות יצאה ממני פתאום . מאז כשאני רואה עכביש אני רועדת אבל לא מתעלפת לפחות .
אז אחרי שהעברתי ערב מלא עכבישים , הצטמררתי עד כאב , קיוותי , דאגתי, חשבתי , פנטזתי , הבנתי רק דבר אחד, שמה שלא יהיי הכל נכון לי , כי בין אם העכביש הזה מזהיר אותי מאויבי ובין אם הוא מראה לי את ההצלחה הגדולה , אני לא יכולה לעשות שום דבר עם זה .
מה שאני כן יכולה זה לבחור עכשיו , להפסיק לדבר עליו .
אז ביי .
אהבתם ? עשו לי לייק , התחברתם ? שתפו עכשיו ! 
הכל נכון לי צמיד ליפוף
לרכישת הפתק הקטן , לחצי כאן : תכשיט עם המסר הכל נכון לי 
לעוד תכנים ולמעקב, לחצי כאן  : דנדי תכשיטים עם חשיבה חיובית