כל חלום גדול מתחיל באדם שחולם

העו"ד שרץ במסדרונות בית המשפט לענייני משפחה-תעצור רגע, יש לי חלום ואני רוצה להגשים אותו!

צילום:אורן ירושלמי

שמי מירב ירושלמי מדריכת הורים במצבי משבר וגירושין, עורכת דין בהשכלתי ומגשרת. החלום שלי הוא, שכל ההורים שמגיעים אלייך, חברי המלומד עורך הדין להליך גירושין, יופנו להנחיית הורים בתהליכי משבר וגירושין. בחלומי, כבר מהשלב הראשוני,  בו ההנחיה מסייעת, בין היתר, באיך לספר לילדים על פרידה וגירושין, ובהחלטות הגדולות והקטנות שיש בזמן ההליך, יגיעו ההורים להנחיה מקצועית.

את/ה מתרוצץ בין האולמות, נלחם בשביל כל לקוח שלך, רוצה עבורם את כל הזכויות ומנסה בכל הכוח שהצדק יצא לאור, למצות עבור הלקוח שלך את המקסימום ולזכות בתיק!

צילום:אורן ירושלמי
צילום:אורן ירושלמי

הלקוחות שלך מגיעים אליך באחד מרגעי השפל הקשים של חייהם, כל עולמם מתנפץ לרסיסים ושאלות קשות מטרידות אותם איך אספר לילדי על הגירושין? איך אשמור על הקשר הטוב שהיה לי איתם? איך אדע להכין להם ארוחת ערב, איני יודע לבשל? איך אקח את בני הגדול למשחק כדורגל בשבת בזמן שאחיו הצעיר רוצה להימרח מול הטלוויזיה ועוד אלפי שאלות שמאפיינות את חיי השגרה שלנו שמתנפצת באחת לרסיסים בעת הגירושין.

אתה, ידידי עורך הדין, הוא לעיתים המפלט היחיד לרבות מן השאלות, ואף על פי שאתה מומחה בדיני משפחה, מוצא את עצמך צופה ב"סופר נני " כדי ללמוד איזה תשובות לתת ללקוחות שלך.

לכן חשוב מאוד להיעזר בהנחיית הורים פרטנית, עם מומחיות בליווי משפחות בהליכי גירושים. בעזרת הדרכה וכלים מקצועיים – רגשיים, ניתן לפרום ולפתוח את החששות שעולים, במסגרת שיחות עם מנחה ההורים, חששות של ההורים ביחד ועם כל אחד לחוד, תוך שימת לב לצרכים של כל הצדדים.

הנחיית הורים, שהינו תהליך קצר וממוקד, תעניק כלים מתאימים לאתגרים החדשים שמשפחות נתקלות במהלך "הנסיעה " הזו. ליווי המשפחה בשינויים המתחוללים בבית, יעזור לשימור תחושת הביטחון והיציבות למרות פירוק התא המשפחתי ויצירת אוירה של תקשורת, שיח ושיתוף פעולה.

 זאת, כמובן, לצד הליווי המשפטי המקצועי שנותר ושייך אלייך חברי המלומד,  עורך הדין לענייני גירושין.

הנחיית הורים מקצועית ונפרדת מההליך המשפטי, חשובה ליווי ה"הנסיעה " הזו, בה יש טלטלה רגשית גדולה אצל כל המשפחה והילדים בפרט. כאשר אי הוודאות משפיעה על ההתנהגות של המערך המשפחתי, נוצרים מאבקי כוח, העסקת יתר, מריבות בין אחים, קושי בהצבת גבולות, שינויים בהרגלי האכילה, ירידה בלימודים ועולות שאלות אינספור, יהיה מי שיסייע וייתן מענה ליווי מקצועי.

ידידי היקר, מי כמוך יודע שפרידה וגירושין הינם תהליכים מורכבים מלאים בחששות והרבה שאלות על העבר, ההווה והעתיד, ולא פחות חשוב בוודאי אתה יודע כי:

כל המשפחות המאושרות..- מאושרות באותה הדרך. כל משפחה אומללה- אומללה בדרכה שלה (לב טולסטוי מתוך הספר "אנה קארנינה")…

צילום: אורן ירושלמי
צילום: אורן ירושלמי

אני מאמינה,  כי שיתוף פעולה בין עורכי הדין האמונים על ליווי משפטי מקצועי עימי, כמנחת הורים בתהליכי משבר וגירושים, בהכרח יטיב עם כל משפחה ברגעים קשים אלו .

 הלוואי ויהפוך מנחת חלקה של כל משפחה ולא יישאר רק כחלום!

פייסבוק

אתר

אינסטוש

ההורות נשארת גם כשהזוגיות נגמרת

מירב ירושלמי
נשואה לאורן, אמא ל5 ילדים, עורכת דין, מגשרת, מתאמת הורית, מדריכת הורים, יועצת שינה. מרתונסטית, אוהבת את החיים, סטודנטית ניצחית ,אוהבת לקרוא , אוהבת את ים ירוק וחופש.