העברת בעלות על רכב המועבר לפירוק

קונה רכבים לפירוק

אם העברת רכב הנמצא בבעלותך אל סוכנות רכבים לפירוק או פנייה אל קונה רכבים לברזל מעוררת בכם חששות הגעתם אל המקום הנכון. כאן תוכלו לקרוא מידע שימושי אודות ההליך ולגלות כי מדובר בצעד נפוץ ומאוד רצוי. העברת רכבים ישנים או תקולים לפירוק משרתת את טובת שני הצדדים, אתם כבעלי הרכב תצליחו להיפטר במהרה מהרכב הישן וגם לקבל בעבורו סכום כסף סמלי במזומן. קונה הרכבים לפירוק יבצע את העבודה בצורה מקצועית ויעביר עוד רכב לפירוק או למרכז מחזור ברזל, טיפול ברכבים ישנים תוך פירוק ומכירתם למטרת ברזל מהווה מקצוע לכל דבר.

יתרונות של מכירת רכב לפירוק

א.  סיום מהיר של תהליך מכירת הרכב והטיפול הכולל ברכב הישן.

ב.   אפשרות להעברת בעלות על הרכב בהליך מהיר ללא צורך בטסט.

ג.   קונה רכבים לפירוק יסכים לרכוש מכם גם רכבים אשר אינם מסוגלים כלל לנסוע.

ד.  קניית רכבים לפירוק מתבצעת היום גם דרך האינטרנט בהליך מהיר ויעיל.

ה.  תרומה לאיכות הסביבה, הקפידו לבחור קונה רכבים לפירוק המעביר את חלקי הרכב למרכזי המחזור.

כיצד לבטל את רישום הרכב?

העברת בעלות על רכב אשר מועבר לפירוק מהווה למעשה הליך של הורדת הרכב מהכביש. בכדי להשלים את ההליך עליכם להגיע אל משרד הרישוי ולהגיש בקשה מתאימה לביטול רישום הרכב, הלוחיות והרישיון. חשוב להבהיר כי מדובר בפעולה בלתי הפיכה. את ההליך יש לבצע בנוכחותו של קונה הרכב, אם בחרתם באדם בעל ניסיון ההליך יושלם במהרה.

שימו לב, טרם ההגעה אל משרד הרישוי עליכם להקפיד על סיכום כל הפרטים וגיבושם בתוך הסכם כתוב עליו חותמים שני הצדדים. לרוב, בעל עסק אשר קונה רכבים לפירוק יביא עמו מראש הסכם כתוב בו מפורטים כל הסעיפים הדרושים. כדאי לשים לב לפרטים כמו אחריות לתשלום בעבור גרירת הרכב והתשלום אותו תקבלו בעבור הרכב.

נדגיש כי שווי רכב הנמכר לחלקי חילוף וברזל בעקבות הורדה מהכביש אינו גבוה. בעבור רכב זהה במצב מכני תקין אשר נמכר יחד עם רישיון תקף יתקבל מחיר גבוה יותר, אך כדאי לשקול היטב האם מימון תיקון הרכב יהיה צעד נכון מבחינה כלכלית. כדאי לזכור כי שוק רכבי היד שנייה בישראל מוצף.

קונה רכבים לפירוק