הסרת שיער בלייזר

בחורה עם מחשב נייד

כולם מדברים היום על הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער באינפרא אדום והסרת שיער בכל מיני טכנולוגיות של אור. אותי זה מצחיק לחשוב שאור חזק יכול להסיר שיער, מה בדיוק עושים שם? מסנוורים את השיער?

הנושא עניין אותי אז חקרתי קצת על הסרת שיער לצמיתות. הדבר הראשון שלמדתי הוא שאין דבר כזה הסרת שיער לצמיתות. אם יש מכון שמציע לכם טיפולי הסרת שיער לכל החיים ומוכן לתת לכם התחייבות בכתב אז תיקחו! זה מאוד רווחי לכם ומאוד טיפשי מצד המכון.

הסרת שיער בלייזר היא השיטה המקובלת והנפוצה ביותר כיום להסרת שיער בעולם המערבי. כולם מציעים היום הסרת שיער בלייזר, אבל יש לציין כי הדבר אינו מדויק. מכשירי הלייזר נחשבים מורכבים ויקרים ולכן מכונים רבים וביניהם קוסמטיקאיות מצאו כי ניתן לעשות שימוש במכשירי אינפרא אדום הנחשבים פשוטים וזולים הרבה יותר, בעוד הם מכנים את השירות שהם מציעים כ"הסרת שיער בלייזר".

תהליך של הסרת שיער בלייזר,או כל הסרת שיער די דומה.זהו הליך קוסמטי שבו מופעל מכשיר להסרת שיער אשר שולח קרן חמה שעוברת דרך העור,מזהה את השיער הכהה ואת שורש הבעיה ומשמידה את שורש השערה.בעבר אנשים שהם כהי עור אינם היו יכולים להשתמש בטיפולים אלה של הסרת שיער בלייזר,אך כיום בעקבות המדע המופלא שלנו והעולם המודרני הגענו לימים יפים שגם כהי עור יכולים לעבור טיפולים להסרת שיער לצמיתות.

הליך ואופן הטיפול

הליך הסרת שיער אורך בין 6-12 טיפולים,אך זה מאוד תלוי באותה כמות שיעור של הלקוח ובצפיפות השיער שלו. אופן הטיפול מתחיל בגילוח של האזור המיועד,לאחר מכן מורחים ג'ל לקירור העור שיגרום לתחושה נעימה,ואז מתחילים בטיפול.

מה חשוב לעשות לפני שמתחילים טיפול הסרת שיער בלייזר?

1. מחקר שוק. לפני התחלת הטיפול תאספו מידע והצעות מחיר,תעשו השוואות ותוודאו שבחרתם נכון.

2. מכון עם השגחה רפואית. טיפולי לייזר מבוצעים על ידי רופא בלבד. אל תתנו לאף קוסמטיקאית או אדם בלתי מוסמך לטפל בכם בכל הקשור לטיפולי לייזר.

3. יש להסרת שיער תופעות לוואי.

4.להבין את ההבדל בין הסרת שיער בלייזר לבין אינפרא אדומה. אינפרא אדומה היא שיטת הסרת שיער פחות חזקה מהסרת שיער בלייזר. לכן, כל קוסמטיקאית יכולה לרכוש מכשיר אינפרא אדום ולעשות טיפולים. טיפולי אינפרא אדום גם יותר זולים מטיפולי לייזר. אבל, טיפולי אינפרא אדום גם הרבה פחות יעילים מטיפולי הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער לצמיתות היא חלום של כל אישה. כמה פעמים גילחת את הרגליים וקיווית שהשיער המיותר הזה לא יצמח שוב?

כמה פעמים נכנסת למיטה עם מכנס ארוך או התבייש כשהוא ליטף לך את הרגל והרגיש קוצים? גוף חלק משיער מיותר עוזר לי להרגיש סקסית, נשית, מלאת ביטחון, פשוט חלומית.

אז אני שואלת את עצמי היום, למה לא עשיתי את זה עד היום?…היום אני אחרי טיפול הסרת שיער בלייזר ראשון בבית השחי ובמפשעות. זה היה כואב, לא הכי נעים, אבל אם זה יסיר לי חלק ניכר מהשיער זה שווה את הכאב. במיוחד כשזה לא כואב יותר מטיפול שעווה רגיל.