הסרת שיער בהריון

בחורה עם מחשב נייד

במהלך הריון הגוף שלך משתגע מבחינת הורמונים, הכול גדל, הכול מתרחב – גדל לך בן אדם בתוך הבטן ואחרי 9 חודשים את מתבקשת להשתין ספה!

כשאת בהריון את כבדה, קשה לך לזוז, את בקושי רואה את כפות הרגליים שלך! הסרת שיער בהריון היא סיוט רציני. את גם ככה מרגישה רע עם איך שאת נראית אז אם מוסיפים לכל זה גם שיער שצומח בכל מיני מקומות בגוף שקשה לך להגיע אליהם זה בכלל מעצבן.

הבעיה היא שאי אפשר לעשות הסרת שיער בלייזר בהריון. אין עדיין מספיק מחקרים בשוק שמסבירים מהי ההשפעה של הלייזר על העובר ואף אחת מאיתנו הרי לא תרצה להצטרף לניסוי כזה או להפוך את ההיריון שלה לשפן ניסיונות.

פרט לכך, רופאים לא ממליצים לעשות הסרת שיער בלייזר במהלך ההיריון בגלל ההורמונים. כל מי שכבר חוותה הריון יודעת שבמהלך ההיריון הגוף שלך משתגע מבחינה הורמונאלית. שינויים הורמונאליים גורמים לשינויים במצבי הרוח שלך, אכילת מרובה וגם צמיחת שיער מוגברת. יש נשים שיש להן מזל ובמהלך ההיריון הגוף שלהן מספיק להצמיח שיער ויש נשים שסובלות במהלך ההיריון מעודף שיער.

זה ממש חבל שאי אפשר לעשות הסרת שיער בלייזר במהלך ההריון. כי אחרי ההריון ולקראת סוף ההיריון אין לך זמן לנשום ואין לך כוח להתרוצץ הרבה לקוסמטיקאית ועניינים. שכחתי גם את כל עניין הלידה שבמהלכה לא מעט רופאים ואחיות רואים אותך עירומה ואת ממש לא רוצה להיתפס שעירה.