הסרת עין הרע בעופרת-זהירות סכנה

בחורה עם מחשב נייד

נשמות אהובות,בשנים הרבות שהנני עוסק בתחום הקבלה והרוחנית נתקלתי אין ספור פעמים באנשים שפנו למיסטיקנים להוצאת עין הרע בעופרת,מאחר והרבה לא מודעים לסכנה שבדבר החלטתי להביא לתשומת לבכם את הנושא ,

עפרת הינה מתכת אפורה, רכה, חלשה וגמישה הניתנת בקלות לעיבוד וריקוע. לעופרת שימושים רבים בגלל עמידותה לאיכול ולקרינה, ובגלל משקלה הסגולי הגבוה. סימנה של המתכת הינו PB, מספרה האטומי 82 ונקודת ההיתוך שלה נמוכה יחסית ועומדת על 327 מעלות צלסיוס.

עופרת היא מתכת בשימוש נפוץ ואנשים התרגלו אליה ולנוכחותה במוצרים שונים הסובבים אותם. היא נמצאת בסוללות, מצברים, זכוכית; ובעבר נעשה בה שימוש רב כתוסף לדלקים וצבעים.

רעילות העופרת

מבחינה ביולוגית אין לעופרת כל תפקיד. העופרת רעילה באופן מצטבר, גורמת לסרטן ולמומי לידה. גם רמות נמוכות ביותר של חשיפה לעופרת יכולות לפגוע באיכות החיים של בני אדם. ברמת בינונית של חשיפה לעופרת נוצרים תסמינים שונים הדומים לאלו של הזדקנות. ברמות גבוהות של הרעלת עופרת ישנה סכנה מוחשית למוות.

בתחילת שנות האלפיים הגדיר ארגון הבריאות העולמי את העופרת כחומר מסרטן וודאי בבעלי חיים וקרוב לוודאי כמסרטן בבני אדם. לאחר מספר שנים שונתה הקביעה והעופרת מוכרזת כחומר מסרטן בבני אדם באופן וודאי.

חשוב מאד לציין שילדים ונשים הם צרכני סידן גדולים ומכיוון שלעופרת יש יכולת לרמות את הגוף ולהתיישב בשלד ובשיניים במקום סידן, ילדים שנפגעו אינן יכולים להיפטר מהעופרת והפגיעה היא תמידית.

דרכי חשיפה לעופרת

עופרת יכולה לחדור אל גוף האדם בשלושה אופנים:

· שאיפה (Inhalation)

· ספיגה דרך העור (Absorption)

· נטילה דרך הפה (Ingestion)

דרכי מניעה

קל יותר למנוע חשיפה לעופרת מאשר לטפל בהרעלת עופרת. אם כבר יש חשיפה לעופרת, אפשר במרבית המקרים לתת לגוף להחלים מהרעלת עופרת כאשר נמנעים מכל מגע עם עופרת ונותנים לגוף לנקז עצמו ע"י הפרשת העופרת אל מחוץ לגוף באמצעות הטלת שתן. בדרך כלל ניכרת ירידה מהירה של רמת העופרת כאשר הכליות מסירות את העופרת שבדם, אולם עדיין יש משקעי עופרת נכבדים בעצמות, כבד ואיברים פנימיים אחרים. בגלל זה יתכן מצב שהפרשת העופרת תיקח שבועות, חודשים ולעתים שנים, דבר המצריך התערבות רפואית.

בתהליך הסרת העין הרע מתיכים את העופרת והאוויר בחדר נספג בחלקיקי עופרת הנכנסים הן לפה והן לדרכי הנשימה וגם לנקבוביות בעור גופנו,הסכנה היא מידית ומוחשית והגוף מפרש בטעות את העופרת כסידן ומחדיר אותו לעצמות ולאזורים חיוניים יותר,אם כך המסקנה היא שהעופרת חד משמעית מסוכנת לבני האדם ובעיקר למיסטיקן שנחשף שוב ושוב לעופרת ומסכן את בריאותו עד מאוד ,כך שבמקום להסיר עין הרע מתהפך התהליך ובמקום לתקן מקלקל.

תודה לאל שמי שמכיר את רזי הקבלה העתיקים יודע להסיר עין הרע באמצעים נקיים ובעזרת עבודה אנרגטית בלבד וללא שימוש בחומרים מזהמים ולסיום אספר לכם משפט ששמעתי מסבי שהיה מקובל ידוע ועסק בתורת הסוד וכך הוא אמר,מי שנכנס לבור של דבש שלא יתפלא שכאשר הוא יוצא מיד נדבקים אליו כול הזבובים.

אנא שתפו פוסט זה לזיכוי הרבים ואהבת ישראל

עין הרע
עין הרע
davidd
שלום אהובים ואהובות שמי דוד דהן מחבר השיטה מעבר לקשת איזון גוף ונפש בעזרת סודות הקבלה וביו אנרגיה עוסק בתחום 25 שנים מטפל, מייעץ, מכוון ועוזר לאלפי אנשים בארץ ובעולם