הסרת כתמי לידה / פיגמנטציה/גיל מטובי המומחים בכל הסניפים בארץ:ראשון לציון,תל אביב,אשדוד,ירושלים,נתיבות,באר שבע,חיפה,אשקלון,אילת,ראש העין.

בחורה עם מחשב נייד
הסרת כ

לייעוץ וקביעת תורים :052-6511664

לאתר הרשת לפרטים נוספים:

WWW.DR-HEN.CO.IL

תמי לידה / פיגמנטציה/גיל מדוע וחנה כהן?

1. הסרת כיתמי לידה/הסרת כיתמי פיגמנטציה/הסרת כיתמי גיל מתבצעת
 ללא כאב,ניתוח,וצלקות. 2.   יעוץ חינם,במידה ומחליטים לטפל,הטיפול מתבצע במקום,במידה ולא אז לא מחויבים.
3 .   הטיפול מתבצע בשיטה בלעדית ויחודית לא בלייזר או חנקן נוזלי העלולים לגרום    לצלקות. 4. הטיפול לרוב מסתים בטיפול אחד בלבד! ללא צורך בטיפולים חוזרים ונישנים. .
5 . שיטה בלעדית מהפכנית וחדשנית של חנה כהן בטכנולוגיית גלי רדיו RF:הגורמת ליבוש האזור של כתם הלידה/כתם הפיגמנטציה והתקלפות ספונטנית באופן טבעי מהעור,והתחדשות העור ללא שום סימן או צלקת,תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב בכלל מאושר משרד הבריאות FDA.
6.   חנה כהן היא בעלת שם עולמי בתחום זה ולכן אתם מקבלים את הטוב ביותר.
7.   עלויות הטיפול הן סבירות ביותר. עלות של כמה מאות שקלים בלבד.
8.   השיטה נבדקה והוכחה במשך שנים בניגוד לטיפולים אחרים הקיימים היום.
9.   השיטה הקלה,הבטוחה,הטובה והזולה ביותר להסרת כתמי לידה/פגמנטציה/גיל.
10. תוצאות הטיפול של חנה כהן הם ללא צלקות בהשוואה לשיטות אחרות      שכרוחים בהם ניתוחים סיכונים וצלקות.
12 סניפים: ראשון לציון,תל אביב,אשדוד,ירושלים,נתיבות,באר  שבע,חיפה,אשקלון,אילת,ראש העין.
רקע על התהליך הטיפולי של חנה כהן בשיטת RF להסרת כתמי לידה/כתמי פיגמנטציה

שיטה חדשנית בטכנולוגיית גלי רדיו RF  בשיטה של חנה כהן:הגורמת ליבוש כתם הלידה/כתם הפיגמנטציה /כתם הגיל והתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה של העור באופן טבע י  מהעור,והתחדשות העור ללא שום סימן או צלקת,תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב בכלל מאושר משרד הבריאות FDA יתרונות:
 • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג כימי ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
 • התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין טיפול אחד לשניים תוצאות נראות כבר במהלך שבוע.
 • עלויות הטיפול הכי זולות ואטרקטיביות שייש (עלות של מאות שקלים-תלוי בגודל הכתם).
 • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
 • מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה ביחס לפילינג או לייזר
 • ניתן לבצע בכל ימות השנה, ללא חשש לחשיפה לשמש לאחר מכן.
 • ניתן לטפל באיזור העפעפיים,   ללא חשש מפגיעה בעיניים, בניגוד לסכנה הקיימת בטיפולי לייזר.
 • התוצאה המדהימה במראה האזור בוא הוסרה כתם הלידה / הפיגמנטציה/הגיל.
 • יצירת תגובה אמיתית  של התחדשות עור,חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר,ולא על ידי מילוי בחומרים עם אפקט זמני (מזותרפיה, רגילה וחומרי מילוי) או שיתוק שרירים (בוטוקס).
 • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
 • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש להסרת כתם לידה/פיגמנטציה/גיל.
 • טיפול ייחודי עבור הסרת כתם לידה/פיגמנטציה,לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות.
שיטת חנה כהן להסרת כתמי לידה/פיגמנטציה/גיל בגלי רדיו RF
חנה כהן קוסמטיקאית קלינית מומחית בעלת שם עולמי בתחום להסרת כתמי לידה/פגמנטציה/גיל ללא ניתוח,כאבים,וצלקות.
הטיפול בקליניקה מתבצע בתנאים נוחים. תהליך הסרת נקודת החן/שומות אינו כואב.אין תפרים,אין זיהומים,והשומה נופלת בצורה ספונטנית.
בזכות טכניקה זו ניתן להסיר נקודות ושומות גם במקומות הרגישים ביותר/לא נוחים כגון: עפעפיים,פינות האף,אוזניים, פנים וכל מקום אחר בגוף…
השיטה מבוססת על שימוש בגלי רדיו שיטה ייחודית של חנה כהן.במהלך הטיפול ישנו עקצוץ קטן וכמעט בלתי מורגש  של נקודות מקרוסקופיות שיוצרת גלד מלאכותי שנופל לאחר מספר ימים והעור מתחדש באופן טבעי.לרוב תוצאות מתקבלות במהלך שבועיים ימים ובטיפול אחד בלבד! 
בסיום הטיפול מתקלף השכבה העליונה של כתם הלידה/פגמנטציה/גיל והעור מתחדש ללא שום כאב סימן או צלקת. אנשים רבים הסובלים מכתמי לידה/פגמנטציה/גיל לא אסתטיות, מפחדים להסיר אותם מפני החשש  לתוצאות הטיפול.
רבים מפחדים ומתלבטים מכיוון שהדרכים המקובלות – לייזר, חנקן נוזלי או ניתוח, כרוכות בהשארת צלקת, דבר מאד לא רצוי, במיוחד אם מדובר בנגע הממוקם על הפנים.לא מעטים המקרים שהצלקת נראית מכוערת בהרבה מכתם הלידה/פגמנטציה/גיל בשיטת טיפול של חנה כהן הטיפול לא פולשני בטוח וידידותי עם תוצאות הנראות לעין כבר במהלך השבועיים הראשונים שאחרי הטיפול ללא שום סימן או צלקת.

 

מהיכן הגיעה השיטה לטיפול בגלי רדיו RF ?

חנה כהן עברה הכשרה בארה'ב לשימוש בשיטה להסרת כתמי לידה/פגמנטציה/גיל בגלי רדיו RF המכשיר מאושר תו תקן עולמי של FDA ׁ(משרד הבריאות האמריקאי) והיא נחשבת לשיטה המתקדמת ביותר בעולם והפופולרית ביותר להסרת כתמי לידה/פגמנטציה/גיל השיטה מאפשרת טיפול קל,יעיל,ואפקטיבי של הסרת כתמי הלידה,כתמי פגמנטציה,כתמי גיל,ללא שום כאב ניתוח או צלקת.השיטה הקלה,היעילה,והזולה ביותר

השיטה בדוקה ומוכחת במשך שנים ומאפשרת תוצאות מושלמות ללא שום סימן או צלקת בטיפול אחד עד שנים ובזמן קצר.

יתרונות השיטה של חנה כהן בגלי רדיו RF בהשוואה לשיטות אחרות
 דרמטולוגיה (רפואת העור) ייחודית לא פולשנית, בעלת רמת דיוק והצלחה אסטתית גבוהים ביותר ללא צורך התערבות כירורגית.
לעור ככלל ישנם תפקידים רבים וחשובים, כגון: הגנת הגוף נגד שינויים בחום וקור, נגד חדירת חומרים וגופים מזיקים וזיהומים למיניהם (חיידקים, וירוסים וכו׳), בלימת פגיעות פיזיות שונות ועוד. אך לעור האדם ישנו תפקיד חשוב וייחודי נוסף: שמירת המראה החיצוני האסטתי, בפרט כאשר מדובר בעור הפנים והצוואר. כאשר מדובר בפגמים ונגעי עור, הרפואה מציעה טיפולים כירורגיים (כירורגיה דרמטולוגית), לייזרים וחנקן נוזלי, הפועלים בצורה פולשנית לתיקון המצב. בפועל, ברוב המוחלט מהטיפולים הכירורגיים יוצאים המטופלים מאוכזבים ופגועים. והסיבה היא היווצרותן של צלקות הנראות לעתים גרועות מן הנגעים המקוריים.  חנה כהן יסדה תחום חדש של דרמטולוגיה בעלת דיוק עליונה High Precision Dermatology. מדובר בשיטת טיפול המאפשרת הסרה מושלמת של נגעי עור (בעיקר בפנים) ללא היווצרות פגמים או צלקות במקום הנגע המקורי. טכניקה המתאימה לכל אדם שפונה לטיפול אסטתי ומצפה לשיפור המראה החיצוני ולא מוכן ליטול סיכון מיותר בטיפול שאיננו יעיל ועונה על ציפיותיו.
חנה כהן בעלת שיטה יחודית ובלעדית בארץ,נושאת הצלחה רבה בתחום הטיפול של הסרת כתמי הלידה/פגמנטציה גיל במתינות ובצורה מושלמת הכתמים  מכל הגדלים כולל זעירות ביותר בפנים ובשאר הגוף, כתמים שמציקים לאנשים לא רק מבחינה אסתטית, אלא גם בריאותית.
תולדות חיים מיקצועיים

חנה כהן ילידת 1986 קוסמטיקאית פרא רפואית בעלת תואר- DME

בוגרת המכללה לקוסמטיקה רפואית רמת גן- . MCC

חנה החלה את עיסוקה בתחום הקוסמטיקה והיופי בארה"ב וקיבלה את ההתמחות שלה במכשור קוסמטי רפואי הכי מתקדם בעולם הקוסמטיקה.

כיום חנה מכשירה קוסמטיקאיות ומרצה לקוסמטיקה. למכשור קוסמטי טכנולוגי מתקדם.  ומדריכה קלינית ארצית

חנה אומרת: "כשאדם נראה טוב הוא מרגיש טוב- וזה מה שאני רוצה להעניק ללקוחותיי"

בקליניקה של חנה כהן תוכלו להנות ממגוון טיפולי יופי ואסתתיקה בשיטות ייחודיות ותוצאות מפתיעות !!!

הסרות נגעי עור ותופעות עור שונות כגון: הסרת נקודות חן.הסרת שומות, כתמי גיל \שמש , נקודות פיגמנטריות ,המנגיומה , נמשים, סרחי עור, קסנטלזמה ,פיברומה , קרטוזיס ,נימי דם קפילריים, אקנה , וטיפולי יופי מתקדמים לכל סוגי העור.

"כל אחד יכול לחזור לגנטיקה הטובה שלו בילדות, אם מטפלים כמו שצריך מונעים את ההרס שנגרם עם השנים".

תחומי עיסוק

חנה כהן קוסמטיקאית קלינית מומחית בעלת שם עולמי בהסרת שומות/נקודות חן ללא צלקות וסימנים. מומחית להסרת נגעי עור כגון: הסרת נקודות חן,הסרת שומות,הסרת כתם לידה,הסרת כתמי פיגמנטציה,הסרת כתמי גיל,

הסרת מנגיומה,הסרת גושי שומן/ליפומה/מליום,הסרת ציסטה,הסרת קסנטלזמה (שומני עור בעפעפים),הסרת פיברומה,הסרת גידולי עור,הסרת תגיות עור,הסרת קרטוזה,הסרת ציסטה,הסרת נמשים,הסרת נמשים,הסרת קופרוזים,הסרת אקנה,הסרת מולסוקום.