הסרת איפור קבוע – מתי זה נדרש?

תיקון איפור קבוע בכיסוי
תיקון איפור קבוע בכיסוי

היי בנות…

עד כה המאמרים שלי עסקו בעיקר במתי אפשר לעשות טיפולי איפור קבוע, ואם כן אז באיזו שיטה לבחור, הפעם נדבר דווקא על היום שאחרי, וביום שאחרי טיפול כושל… כמי שמטפלת גם בשיקום תוצאות של טיפולי איפור קבוע כושל, אני מבצעת טיפולי הסרת איפור קבוע בלייזר ובחומצות .במסגרת הטיפולים קיבלתי המון פניות של נשים שביקשו להסיר את האיפור הקבוע מהגבות שלהן, בחלק מהמקרים היו נשים שבאמת באמת צריכות טיפול להסרת איפור קבוע שבוצע להן, אך לא מעט נשים שפנו אליי להסרת איפור קבוע שלחו לי תמונות של גבות במצב טוב והתעקשו שהן לא מרוצות בלי כל סיבה ברורה.
אז באו נעשה סדר, הסרת איפור קבוע זה לא דבר פשוט ולא עניין של מה בכך!! אל תשחקו עם עור הפנים שלכן. העור שלנו אינו דף נייר שאפשר להחליף אותו, זהו איבר חי ונושם!
חשוב להבין שאם הצורה של הגבה היא טובה והצבע נראה תקין על העור ולא גוון כחול או אדום עז או שהצורה עבה או לחילופין דקה שלא קשורה למבנה הפנים, אז אין סיבה אמיתית לעבור טיפול הסרה ובחלק מהמקרים אפשר פשוט לעשות קאבר באיפור קבוע חדש.

הסרת איפור קבוע בגבות
הסרת איפור קבוע בגבות

לא אחת אני נתקלת בנשים שהאיפור הקבוע הקודם שלהן בגבות הוא דהוי ונאמר להן שצריך להסיר לפני הטיפול חדש!! אז זה ממש ממש לא מחייב!! מכיוון שאם הגוון דהוי וגם ככה הלקוחה מעוניינת לחדש את הגבות למה לא לעשות איפור על הקיים (קאבר)? גם העלויות גבוהות וגם התערבות כימית מיותרת בעור הפנים. חשוב לזכור שכל מקרה הוא לגופו.
נכון, מרבית האיפור קבוע ה"וותיק" שתתקלו בו לא יוכל להשתוות לצללית בצבע מוקה, שוקולטה וכד'
כיוון שאיפור קבוע הינו צבע שמוחדר (כמובן בצורה עדינה ולא עמוקה מדי! להבדיל מאיך שעבדו פעם) לעור ולכן ברוב המקרים לא ייראה כמו צללית שמונחת על העור. לכל אחת מאיתנו יש את הפיגמנט הטבעי שלה ואת סוג העור שלה שגם הוא משפיע רבות על קליטת האיפור קבוע ובהמשך על החלמתו. ויש כמובן את סוגיית איכות הצבעים וארח החיים… עליהן הרחבתי בפוסטים הקודמים ואחרונה חביבה,  הטכניקה… את כל אלו לא ניתן להשוות לתהליך של מריחת צללית על הגבות והעור. דבר שהינו שטחי ואינו מושפע מהנתונים שציינתי כרגע, שהם לרוב בגדר עובדות קיימות.

תיקון איפור קבוע בכיסוי
תיקון איפור קבוע בכיסוי

נכון, מדי פעם אני נתקלת בנשים עם החלמות איפור קבוע מושלמות שלגוון שלהם לא קרה כמעט דבר. אבל זה נדיר. בטח אצל הישראליות.
ועדיין, איפור קבוע כשנעשה בצורה טובה ויפה זה דבר יפה נוח ושווה.. ומשפר משמעותית את איכות החיים גם כשהוא מתיישן.

העלמות מושלמת של איפור קבוע
העלמות מושלמת של איפור קבוע – ללא שינוי גוון או הישארות פיגמנט בעור

אני נתקלת לא אחת בנשים שרוצות להסיר גבות לאחר שעברו איפור קבוע כושל ומוכנות שוב(!!) לקחת סיכון ולתקן את הגבות במחיר זול מאוד שאינו תואם את השוק ומעלה חשד .
חשוב לזכור שבתחום הזה יש לא מעט סכנות, אז בבקשה אל תשחקו עם הפנים שלכן , אם באמת יש צורך להסיר תבררו טוב כמה עולה טיפול, ותשוו מחירים לשוק הנורמלי. תבדקו יתרון מול חיסרון ובעיקר ניסיון. וניסיון בודקים עם תמונות והמלצות. לכן הדרך הטובה ביותר להימנע מהסרה, היא לבצע את הטיפול הראשון בצורה טובה!

בריאות יופי והצלחה לכולכן.

shirazeevy
מעצבת גבות מגיל 13, ומכורה אמיתית לשערות שמעל העניים ולכל הקשור ביופי, טיפוח ואופנה. בעלת מכון לאיפור קבוע בשיטת השערה,איפור קבוע גבות, אייליינר ועיצוב גבות בחוט. גרה בנתניה, נשואה ואם לשני מאהבים יפים.