הסרט "בין העולמות"- על מערבולת של אהבה, משפחה ודת

על רקע המציאות הקשה של פיגועים בירושלים, בעודו שוכב פצוע, בתרדמת בבית החולים, מערבולת של אהבה, משפחה ודת מסתחררים להם שני העולמות של אולי.

2
ציום: רן אביעד

בירושלים ,עיר הקודש המורכבת, אירע פיגוע. אחד המאבטחים נפצע קשה והובהל לבית החולים.
שתי נשים נוסעות בסערה לבית החולים. האחת לא מכירה את רעותה. מה שמאחד ביניהן, זה אהבתן אליו.

1
צילום: רן אביעד

המאבטח היה יובל, בן למשפחה דתית בירושלים, אשר עזב את בית הוריו ויצא בשאלה. הוא שינה את שמו לאולי וניתק מהם קשר לגמרי, עד שהם אפילו אינם יודעים היכן הוא מתגורר.
האם הדתייה, מגיעה אליו לטיפול נמרץ. כמה צעדים ממנה אישה צעירה, ההולכת אחריה מפוחדת ומבוהלת. מפחדת שידעו מי היא ולא פחות מכך פוחדת ממצבו.
אולי יוצא מהניתוח לחדר התאוששות. אל אמו מצטרפים אביו ואחותו. מתפללים שיתעורר ויחלים.
מהצד מסתכלת עליהם האישה הצעירה ויודעת שאינה יכולה להתקרב אליו, שמא יגלו מי היא.
על מנת להישאר בקרבת אהובה היא מתחזה לבתו של גבר מבוגר המאושפז בתרדמת, שבתו שרה לא משיבה לטלפונים.
אט אט היא מתחברת לבינה, כשכאבן ואהבתן מאחדות אותן בתחושה של שותפות גורל.
ככל שהזמן חולף ואולי אינו מתעורר, בינה בחושיה המחודדים (לא סתם שמה בינה) מבינה ששרה, היא בעצם זוגתו של בנה. היא רואה את אהבתה של הצעירה וחשה שאולי היא תצליח להציל את בנה.

4
צילום: רן אביעד

אביו, ששנים קודם נותק הקשר עם בנו, מנסה באמצעות הדת להצילו. אחותו של אולי, שהיתה היחידה ששמרה על איזשהו קשר עם אחיה, חושפת בפני האב את כתובת מגורים ונותנת לו מפתח לדירתו. בחיפוש אחר התפילין האב מגיע לביתו של אולי, אך לא רק את התפילין הוא מצא. הוא גילה את זהות בת הזוג של בנו, שאותה היא ניסתה להסתיר.
כשבינה מגלה את האמת היא מגרשת את האישה הצעירה ומאיימת להביא את האבטחה לסלקה.

3
צילום: רן אביעד

במציאות הקשה הזו, במערבולת של אהבה, משפחה ודת , בין שני העולמות שלו שוכב לו אולי. ועדיין לא התעורר…

זהו סרט דל תקציב עם מציאות אחת גדולה, שהיא חלק מהחיים שלנו. דת שמפרידה בין אוהבים, בין בני משפחה ובאופן אירוני,המלחמה סביבה היא זו המובילה בסופו של דבר למפגש המחודש בין כל העולמות.

את הסרט כתבה וביימה מיה חטאב. הסרט הוא פרי עבודה של שבע שנים, בהם היא למדה סבלנות מהי ואף למדה במשך יצירתו לא מעט והוא הפך אותה למי שהיא כיום.

גיבורות הסרט הן שתי הנשים שנוסעות לבית החולים, הן מהוות את שני העולמות של אולי. מאיה גסנר, במשחק מלא רגש ומשכנע, בתפקיד בינה. כה מפתיעה בין דמותה במציאות לדמות שהיא משחקת ואולי לא כל כך… ומריה זריק, משחקת בצורה מרגשת את את תפקיד האישה הצעירה.

5
יח"צ

מוזמנים לצפות בסרט, החל מה- 6.4.17 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ.

צפייה נעימה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)