הספק הורג יותר חלומות ממה שהכישלון יוכל להרוג אי פעם

אוכל מחבר בין אנשים, מחבר אותנו אל העבר, אל הזיכרונות שלנו, אל המשפחה שלנו, אולי לסבתא רבא שלא פגשנו, לחברים, לפעמים לאנשים זרים.

ציור: ליה רבינוביץ צילום: פני רבינוביץ
ציור: ליה רבינוביץ צילום: פני רבינוביץ
ציור: ליה רבינוביץ צילום: פני רבינוביץ

"תצעקו את החלומות שלכם".  שלוש פעמים שמעתי את ההרצאה הזו ובכל פעם שהתחלתי לצעוק, סיימתי בקול ענות חלושה. "הספק הורג יותר חלומות ממה שהכישלון יוכל להרוג אי פעם" כתבה סוזי קאסם אז עכשיו אני מתגברת על הספק, משתחררת מהפחד וצועקת לעולם את חלומותיי כדי לממש אותם.

צילום: פני רבינוביץ
צילום: פני רבינוביץ

אני פני, בת 40, יש שאומרים שיש לי טונות של מלח ופלפל, אמא לביאה, בלוגרית אוכל נלהבת, צלמת חובבת. העסק שלי נוגע באנשים, אוכל ואירוח. אני באמת ובתמים מאמינה שאוכל מחבר בין אנשים, מחבר אותנו אל העבר, אל הזיכרונות שלנו, אל המשפחה שלנו, אולי אל סבתא רבא שלא פגשנו, לחברים, לפעמים לאנשים זרים. זה מאפשר לנו לחוות ולשתף את היופי בחיים הללו. בבישול שלי ובתשוקה שלי להאכיל אחרים, אני הופכת ליוצרת של היופי הזה.

צילום: פני רבינוביץ
צילום: פני רבינוביץ

העסק שלי יציע סל שירותים נרחב. החל מפיתוח מתכונים, הפקות אוכל, הדרכת סדנאות ועד אספקת פתרונות יצירתיים לאירוח לאנשים שמארחים בביתם אך רוצים לחסוך לעצמם את כאב הראש והטרחה שבתכנון ובהפקה. אני מביאה אל העסק שלי את המגע האישי שלי, החשיבה היצירתית ואת הכשרון שרק מחכים להתפוצץ.

מייחלת לדייט עם מישהו שיכול לעזור לי לעוף קדימה, יזם בסצינת האוכל במדינת ישראל שיכול להבין את החזון שלי, לראות את הפוטנציאל שגלום בי, לעזור לי לפתח אותו ולפרוץ איתו קדימה.