הסעות עובדים – זמן איכות לפני העבודה

הסעות עובדים
הסעות עובדים

הרגעים הכי טובים של היום

להתעורר בבוקר זה לא נחמד בטח כשמדובר על יום עבודה ועוד על תחילת שבוע. אנחנו צריכים לזנק מהמיטה ולשטוף את הפנים כשהכול קורה באיטיות ולמעשה עד שאנחנו לא מגיעים לעבודה אנחנו לא באמת מתעוררים. אנחנו מתחילים את היום עם כוס קפה ורק כחצי שעה אחרי הקפה אנחנו מתחילים להיכנס לתפוקה הרגילה שלנו בעבודה, ועד אז אנחנו סוג של זומבים. אמנם זה סיפור שלא תואם לבוקר של כל אחד, הרי יש אנשים שמתחילים לעבוד מאוד מוקדם לצד אלו שמתחילים יחסית מאוחר, ויש כאל ושעובדים ליד הבית לצד אלו שנוסעים שעתיים עד לעבודה, אך זמן האיכול הזה לפני העבודה הוא אחד הזמנים הכי חשובים כדי להתחיל את היום בצורה טובה.

הסעות עובדים – זמן איכול לפני העבודה

  •  הסעות עובדים הם פתרון מעולה כדי להתחיל את הבוקר ברגל ימין. לא כיף לקום בבוקר ולנסוע בפקקים במשך שעה או שעתיים וכשאתם בהסעה של העבודה אתם יכולים לשים את הראש ולנוח. לא כולם נרדמים בזמן הזה אך מדובר על זמן מנוחה חשוב גם אם אנחנו סתם בוהים בחלון. חלק מהאנשים מנצלים את הזמן הזה לשיחות משותפות, חלק מהאנשים בוחרים לקרוא עיתון או כתבה מעניינת בטלפון וחלק שומעים מוזיקה. כל דבר עדיף על להתעצבן על הכביש עם פקקים רבים או להתרכז בנסיעה ארוכה.

 

  •  בבוקר אנחנו לא בשיאנו ולכן הריכוז יכול להיות גם מסוכן. יש תאונות רבות בבוקר ואם יש חברה שרוצה לדעת שהעובדים שלה מגיעים וחוזרים בשלום, כאשר גם החזרה מהעבודה יכולה להיות מלווה בהרבה עייפות וחוסר ריכוז, הסעות עובדים זה הפתרון הטוב ביותר. אנשים שנהנים משירותי הסעות עובדים בחברות בהם הם עובדים יכולים לקום כל בוקר בידיעה שיש להם הסעה עד למקום העבודה בלי שהם צריכים להוציא אנרגיות מיותרות מה שמשפר משמעותית את תחילת היום.

לצבור אנרגיה בבוקר

הזמן בו אתם מבלים בהסעות לעבודה יכולים להיות זמן נהדר שאתם תנצלו לכל דבר חשוב אחר. למשל, חלק מהאנשים מנצלים את הזמן הזה כדי לאכול סנדוויץ' ובכך הם חוסכים זמן וקמים מאוחר יותר. אמנם בהסעות קצרות זה לא רלוונטי אך בהסעות של ארבעים דקות או חצי שעה זה זמן חשוב מאוד שהסעות עובדים נותנים לכם במתנה.