הסניף החדש של מחסן היבואן בקניון עזריאלי בקרית אתא

בחורה עם מחשב נייד

מחסן7

קניון עזריאלי בקרית אתא תופס מקום נכבד בשוק האופנה של חיפה והצפון. כמקום  בו נמצאות  80 חנויות  של רשתות ישראליותת ובינלאומיות היה רק עיניין של זמן עד שמחסן היבואן יפתחו סניף צפוני.

מחסן היבואן הוקם לפני מספר שנים בבני ברק ועורר מהומה רבה סביב המותגים והמחירים בהם, הם נמכרים.  המותגים הגדולים בעיקר אלה שמעבר לים נמכרים בארץ במחירים גבוהים וחלקם אף במחירים שלא ממש מובן כיצד יכולים להתאים עצמם לקהל הישראלי הממוצע.

מחסן1

לשאלה האלמותית – כיצד נמכרים בארץ מותגים ב 1/3 המחיר והם לא עודפים או כאלה משנים קודמות אלא עיצובים עדכניים וחדשים יש תשובה אחת – המותגים ממגיעים לארץ ביבוא מקביל. פשוט ? כן. יבוא מקבי מאפשר ליבואן למכור את המותגים בחנות במחיר נוח וכזה שכל ממי שחצפה נפשו במותג מסוים יוכל לרכוש אותו.

מחסן3

בקניון עזריאלי ישנן חנויות נוספות של מותגים מיובאים וכשמחסן היבואן פת שם את הסניף הצפוני התנאי היה שיתנו להם למכור במחיר בו הם רגילים למכור ולא יאלמו אום להעלות מחירים בגלל החנויות האחרות בקניון.

[youtube 20LIEJQE1uo nolink]

השם , ממחסן היבואן, מטעה מאוד. החנות לא נראית כלל וכלל כמחסן ולא מזכירה כזה. הבגדים מסודרים בסדר מופתי, נוח להסתובב בין המדפים ושולחנות התוגה ובו תאי מדידה מרווחים. הנותת נוחה ומרוות גם לנכים בכיסאות גלגלים.

מחסן2

עד עכשיו השתמשתי לא מעט במושג – ממותגים ולא טרחתי להזכיר אילו מותגים נמכרים שם. אז לא אנסה להזכיר אותם שממא אחטא ואשכח חלק.

עוד על מחסן היבואן תוכלו לקרא באתר שלהם – כאן

מחסן

הינה המותגים הנמכרים במקום.

מחסן8

כשמדברים על מותגים אי אפשר בלי המותג החיפאי שגם נכח בפתיחה – לירן חולצה אפורה 🙂

מחסן העודפים נמצא בקומה הראשונה ממול החנות של קסטרו