הסנדלרית מתהלכת "יחפה"

הסנדלרית מתהלכת "יחפה"
כן כן, אני הסנדלרית שהתהלכה "יחפה" ולמה אני?

סדר בבלאגן

קשה לכם להיפרד מחפצים שיש לכם בבית?

כשאנחנו אוגרים חפצים מיותרים "למקרה שאולי נצטרך", בעצם אנחנו משדרים לתת המודע שלנו חשש ופחד מפני העתיד, מי יודע אולי נזדקק לחפץ זה או אחר בעתיד והוא לא יהיה בהישג ידינו.

ביתי הצעירה, בת 22 השתחררה משירותה הצבאי וחזרה הביתה, BIG TIME. פתאום החדר אליו חזרה במשך 3 שנים בסופ"שים נהיה צפוף, לא נוח ולא נעים גם לארח בו חברים והצרכים השתנו.

חדר נוסף בבית, גדול ומרווח יותר שבעבר התפנה בעקבות עזיבה של הבן האמצעי, הפך לחדר עבודה עבורי ובארון הבגדים שנשאר קבוע בחדר, הכנסנו כל מה שלא בשימוש וכל מה שאולי יהיה לו שימשו בעתיד.

ואז הגיעה הדרישה – אימא אני רוצה להחליף בין החדרים, אני רוצה את חדר העבודה שלך כי הוא גדול יותר, יש ממנו יציאה לחצר אחורית ונראה לי שיהיה נוח יותר לארח בו חברים.

החלטנו שמחליפים, כשהתחלנו בפעולת ההחלפה בין החדרים חשכו עיניי, לא תיארתי לעצמי שהעמסתי כל כך הרבה בארון, זהו ארון שלא נפתח הרבה ולכן גם לא הפריע כל זמן שלא היה בו שימוש.

פינינו וניפינו מלא דברים, תרמנו וזרקנו ונפטרתי מפריטי ריהוט מיותרים שתמיד רציתי "להעיף" ולא העזתי.

כמה ימים אחרי, החדרים מסודרים כל דבר במקומו, לי יש חדר עבודה מסודר ונעים לשהות בו, לביתי חדר שינה מפנק עם יציאה לחצר והיא נהנית להזמין חברים ואין לכם מושג איזו הקלה בהרגשה הכללית שלנו ושל בני הבית.

ולמה אני מספרת לכם את זה?

כי אני יועצת פנג שוואי, ולפי הפנג שוואי פינוי ואגירה הינו אקט מאוד חשוב בטיפול בבית. כשאנחנו נפטרים מדברים שאנחנו לא זקוקים להם עוד אנחנו מפנים מקום לאנרגיה חדשה להיכנס למרחב חיינו, זה משדר סוג של בטחון ואופטימיות שאם נזדקק לדבר מסוים בעתיד נוכל להשיגו.

פנג שוואי מלמד אותנו שאנרגיה וחשיבה חיובית תמשוך אל תוך חיינו אנרגיה בעלת אופי דומה בהתבסס על עיקרון "דומה מושך דומה".

הבעיה העיקרית היא שכמות חפצים ועומס עלולים להפוך לגורם מפריע בחיים ולפגום בתפקוד היומי של כל בני הבית.

לדוגמא: חדרי הילדים, כאשר חדר הילדים שלכם עמוס ולא מסודר זה גורם לילד לחוסר נוחות, לחוסר ריכוז ולקושי בתפקוד היומיומי שלו.

אחת הסכנות בחדרי ילדים זה כשיש חפצים חדים עם פינות חדות, בפנג שוואי זה נקרא שה צ'י (חץ מורעל) פינות אלו מהווים אנרגיה שלילית ועלולים גם לגרום לילדים לחבלות, למכשול ולנפילות. בעיקר גורם להם לתחושה שיש משהו רעוע ולא יציב והכוונה למדפים תלויים מעל שולחן הכתיבה או מדפים תלויים מעל המיטה ועליהם צעצועים, ספרים או פריטי נוי.

שנת 2019 ממש בפתח וכדי לקבל את השנה האזרחית החדשה בתחושה נינוחה שתאפשר להזדמנויות חדשות להיכנס לחייכם, אני ממליצה מאוד שתעשו סדר בביתכם ובחדרי הילדים שלכם, תנפו את החפצים המיותרים ומה שפחות שימושי עבורכם פשוט תתרמו או תזרקו ואל תשאירו חפצים שבורים שאולי תתקנו אותם בעתיד.

פריטי ריהוט מיותרים תמכרו ביד 2 או תתרמו לארגוני נזקקים ותבוא עליכם הברכה, לא תאמינו עד כמה זה משחרר פיזית ונפשית כאחד.

לסיום – ממליצה גם לעשות טיהור אנרגטי בעזרת עלי מרווה ומלח גס, על זה נדבר בבלוג הבא.

לשאלות מוזמנות לפנות אליי בפרטי – 050-7723774

דף הפייסבוק שלי

קשה להיפרד מחפצים

chayamishaniy
יועצת פנג שוואי, מנחת סדנאות לוחות חזון בהתאמה לפי תאריך הלידה.