הסיפור שלי עליך/ סילביה ברזני

כששירלי אחרי הלידה נמצאה בזוגיות במשבר, בו היא נאלצה להתמודד לבדה עם הקשיים הכלכליים וטיפול בתינוק, היא מוצאת נחמה ומפלט בפורום אינטרנטי המוביל אותה למערבולת של תשוקה, מיניות והגשמה עצמית.

הסיפור שלי עליך

שירלי בת ה- 29 ילדה את בנה ים, המסמל את אהבתה הגדולה. מהר מאוד, חיי הנישואים שלה הופכים לסיוט מתמשך. מה שהתאים בחיי הרווקות והוללות כבר לא מתאים כשיש ילד קטן בבית. מוכר?
בעלה עסוק בחייו, בעישון גראס ובילוי עם חברים. מבחינתו היא השתנתה, הרי כך היה תמיד. הטיפול בילד ובמשכנתא "כבדים" עליו.
שירלי מוצאת את עצמה מטפלת לבד בילד, בחשבונות של המעון והטיטולים שהולכים ונערמים. הקושי גדל כשבעלה לא נותן לה גישה לחשבון הבנק.
היא מרגישה אבודה ובודדה. הקושי הכלכלי והנפשי הולך ומתעצם. היא הולכת ונסגרת בתוך עצמה, בתוך העצב והדיכאון האופפים אותה.

שירלי, המגדירה את עצמה כנעלמת לעיתים לתוך בועה, מוצאת מפלט בפורום באינטרנט, בו היא נותנת פורקן לאישה התוססת שבה ולמיניות המתפרצת שבה.
בפורום זה היא מכירה גבר, אשר מצליח להושיט לה יד מבעד למילים. הוא מצליח לחזק אותה ובעזרת תמיכתו הוירטואלית היא אוזרת כוחות ומתגרשת מבעלה.
בחייה החדשים כאישה גרושה, היא פורצת את הגבולות ומנהלת יחסים אינטימיים ומלאי יצריות עם השכן ממול ועם הגבר שהכירה בפורום.
היא מנסה להיעזר בסקס כאמצעי לאושר. והמיניות החדשה שבה אכן מאפשרת לה בטחון וכוחות מחודשים.
אך האם זה מה שייתן לה כוחות להתמודד עם חייה? האם הגבר שהכירה בפורום והתאהבה בו יעמוד לצידה? היא מקווה בכל ליבה שלמרות שהוא טוען שהוא לא בנוי לזוגיות, הא יתאהב בה ויהיה שלה.
האם מערכת היחסים ביניהם תשרוד כששירלי תגלה שבנה נמצא בספקטרום האוטיסטי?

ברומן אירוטי זה, המיניות מהווה מוקד מרכזי סביב הדרמות והקשיים בחיים. המיניות היא הנחמה והפורקן מהבעיות בחייה של הגיבורה. היא מאמינה שהמיניות נותנת את הכוח והתשוקה הנחוצים, הם מוציאים אותה מהדיכאון אליו היא נפלה.
אך, האם זו אכן תרופת הפלא או בועה שאליה היא נכנסת?

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)