הסיבות לפופולריות של מעקות אלומיניום למרפסות

בחורה עם מחשב נייד

כיום, יותר ויותר אנשים מתקינים מעקות אלומיניום למרפסות. אומנם, קיימים בחוץ מספר גדול של חומרי גלם, אך האלומיניום בהחלט זוכה למקום של כבוד, וזאת כי הוא מציע לנו שילוב נהדר בין אסתטיקה ובטיחות, אבל בנינו, זו לא סיבה מספקת לכך שמעקות אלה הם המבוקשים ביותר. אז למה בכל זאת מעקות אלומיניום למרפסות הם הבחירה האולטימטיבית בשבילך ומה כדאי לזכור לפני שאתן מתקינות מעקה גם במרפסת שלכן?

מעקות אלומיניום למרפסות הם חזקים ויציבים

אחד היתרונות המשמעותיים של מעקות אלומיניום למרפסות הוא יתרון החוזק. באופן כללי מעקה בטיחות הוא חשוב וקריטי, והוא זה שיגן עליכם ועל ילדכם מפני נפילה מגובה רב. מעקות זכוכית או מעץ ישיגו את המטרה גם הם, אבל ללא ספק התקנת מעקות אלומיניום למרפסות היא מהלך חיוני שיעזור לנו להרגיש בטוחים הרבה יותר. המעקה ישאר יציב וחזק גם אם נישען עליו עם משקל גופנו ויחסום נפילת חפצים למרפסות השכנים אבל הרבה יותר חשוב מכך – הוא ימנע נפילת בני אדם, נפילה שעשויה להסב נזקים פיזיים לא מבוטלים. במקרה הטוב.

מעקות אלומיניום למרפסות עמידות שנים רבות 

מאחר והתקנת מעקות אלומיניום למרפסות מחייבת דיוק, כך גם נדרש שימוש בחומרים איכותיים. האומנם, מדובר בתהליך יקר. למרות זאת, מעקות אלומיניום למרפסות מציעות בשלב הזה את היתרון הגדול ביותר שלהם: עמידות גם בפני מזג האוויר בכל עונות השנה. חומר הגלם הזה חזק כל כך שיהיה קשה מאוד לשבור אותו, וגם השמש החזקה לא תפגע במראה המיוחד והיפה שלו. אם אתם תוהים מה יקרה כשהגשם יגיע לביקור אתם יכולים להיות רגועים. האלומיניום לא צפוי להחליד.

מעקות אלומיניום למרפסת – תחזוקה פשוטה !

במידה והיתרונות שנאמרו עד כה על מעקות אלומיניום למרפסת לא סיפקו אתכן, ואתן מחפשות יתרון נוסף, התחזוקה הנוחה נמצאת אי שם בראש הרשימה. בעוד מעקה עץ עלול להיסדק ומעקה ברזל עשוי להחליד, מעקות אלומיניום למרפסות מחזיקים מעמד ולכן גם לא דורשים יחס מיוחד. זוהי מתכת חזקה כל כך, יפה כל כך ויציבה באופן בלתי רגיל, שאפשר להבין כיצד אלומיניום ניתן לשימוש גם  כמעקה למרפסת וגם לחדר המדרגות בעת ובעונה אחת.

היופי לא פחות חשוב

לבסוף, אם חשובה לכן האסתטיקה, מעקות אלומיניום למרפסת ישיגו גם את המטרה הזו. למעשה מדובר בחומר כל כך איכותי וטוב, שהוא משמש אותנו לעיצוב מעקות פנים בחדרי מדרגות, למשל. אסתטיקה ובטיחות בהחלט משתלבים יחד, וזו הדרך המופלאה לעשות זאת.