הסוד שבסלפי

20170204_134443_HDR~2 (3)

פגישתן בבית הקפה נקבעה לשעה ארבע, כרגיל. כל יום חמישי, נפגשו אחרי העבודה בבית הקפה "מעלות" בשדרה, שהיה ממוקם בין משרדה של מיה למשרדה של יעל. זו היתה השעה וחצי שלהן. זמן איכות של דמעות, צחקוקים ורכילויות.
לרגע יעל לא חשבה, שהיא תהפוך להיות הרכילות של עצמה.

בשעה חמישה לארבע, יעל התייצבה ב"מעלות" פתחה את התפריט והתלבטה האם לפנק את עצמה באיזה עוגת טרמיסו טובה. כבר מזמן שהיא חושבת שלא יזיק להוריד איזה קילו או שניים או אפילו יותר, שהתיישבו אצלה יופי בבטן. בעודה מתלבטת, נכנסה מיה, עם שערה המתעופף והתיק שלא היה ניתן לפספס. נוכחותה תמיד הורגשה בכל מקום שאליו מיה הגיעה.
מיה, שהיתה רווקה ניצחית, מבחירה, שיתפה את יעל בהרפתקאותיה השבועיות. היא הכירה השבוע בחור נאה ומוצלח, שאפילו הצליח לרגש אותה לא מעט. יעל, שהיתה נשואה פלוס כבר חמש שנים, תמיד הרגישה שהיא חיה את רווקותה של מיה ונהנת מכל פרט עסיסי שמיה נדבה לה. חייה כבר מזמן לא היו כאלו. בית, עבודה, ילדים ובעל. וגם עם הבעל, השגרה התחילה להראות את אותותיה. אבל, תודה לאל, שהיא לא במצבה של חברתה אוסנת. אוסנת, הנשואה כבר עשור, גילתה לא מזמן שבעלה ניהל רומן סוער במשך שלוש שנים. יעל לא הבינה איך אוסנת יכלה להיות כל כך תמימה. אולי זה נכון, מה שאומרים, שהאישה היא האחרונה לדעת…

הבחור החדש של מיה היה נשמע טוב למדי. בגילה של מיה, עובד הייטק, מתאמן בקביעות ולא פחות חשוב ג'נטלמן אמיתי. כבר שלושה ימים שהם נפגשים ברציפות ומיה בעננים. כבר מזמן שהיא לא הרגישה כאלו פרפרים מגבר ואפילו רצון קל להתמסד.
יעל לא התאפקה וביקשה ממיה שתראה לה תמונה. מיה לא התנגדה, הרי היה לה במה להשוויץ…

היא נכנסה לפרופיל שלו בפייסבוק והראתה לה את תמונת הפרופיל. "אכן נאה הבחור…פשש," אמרה יעל התפעלות והמשיכה לדפדף בתמונותיו. לפתע עינה צדה משהו מוכר בתמונת הסלפי משבוע שעבר…
"לא זה לא יכול להיות…"היא מילמלה. היא הגדילה את התמונה. מצמצה בעיניה וקיוותה שהיא טועה.
היא בלעה את רוקה והראתה למיה את התמונה, בתקווה שהיא תגיד לה שזו טעות.
מיה הסתכלה על התמונה, הגדילה אותה שוב. הסתכלה על יעל ושוב על התמונה ואז שוב על יעל.
"אני לא מאמינה," אמרה מיה בלחש.

בתמונה, מאחורי הבחור החתיך של מיה, נישק בעלה של יעל בחורה אחרת ולא היה כאן מקום לטעויות…

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)