הנראה ואינו רואה

סיפורו של לקוח מיוחד שצומח יום יום מתוך החשיכה ומפיץ אור גדול סביבו

אוסף פרטי

לקוחות הם הנכס המרכזי בכל עסק. בוודאי אצלי, ששירות ללקוח זורם בעורקיי מזה שנים רבות.
למה אני מספרת לכם את כל זה?
כי בא לי לשתף אתכם בסיפורו של לקוח יחיד ומיוחד שנכנס לי ללב.
אני מכירה אותו כבר זמן רב, כאבא של יעלי מהמושב, אמן בלונים מוכשר וכבד ראייה.
בשנה האחרונה זכיתי להכיר מקרוב את האדם שמעבר לסיפור.

אוסף פרטי: רן ניטקה
אוסף פרטי: רן ניטקה

באחת ההרצאות במקום למחשבה, רן הגיע כאורח יחד עם מור, אשתו. בסוף הערב תיאר לי את התרשמותו מההרצאה ומהמקום שלנו, רק אז הבנתי שההקשבה שלו אחרת, שהוא רואה את הדברים בצורה שונה.
רן איבד את מאור עיניו לפני שנתיים וכך אופן תיאור המקום שלנו מנקודת המבט שלו, השאיר אותי נרגשת ומצומררת והלוואי והיה יכול לראות את הלחלוחית בעיני. רן הסביר, שכבר כשנכנס הרגיש שהגיע הביתה, ידע לתאר איך נראה המקום ברגישות ודיוק מרביים. את המרחב המזמין באווירה ביתית, דרך אנרגיה עוצמתית של נתינה ושמחה, את התחושה של תשומת לב גם לפרטים הקטנים.
מאז אותו ערב, אפשר לומר שרן אימץ את מקום למחשבה לבית השני שלו, הוא מכיר כל פרט בבית ומתנהל בו בקלות. אפילו שוברט, הכלב שלו, אוהב להתיישב במרפסת ולהנות מהאווירה של המקום.
רן מקיים במקום את פגישותיו העסקיות, מעביר את ההרצאה שלו "לא רואה ממטר" על סיפור חייו, מתארח בהרצאות, סדנאות ומפגשים ובנוסף, גם חברנו יחד לפרויקטים משותפים.

צילום: אוסף פרטי
צילום: אוסף פרטי

הוא איש אשכולות ממש.
מעבר להרצאות שהוא מעביר ברחבי בארץ, הוא אמן בלונים מוכשר בקנה מידה עולמי, הוא אמן של אנשים, כי הוא רואה את האנשים עצמם, בפנים, באמת.
רן הוא כבר הרבה מעבר ללקוח ושותף עסקי.
רן הוא בן בית וחבר אמיתי.

מתנה מרגשת שקיבלתי ליום הולדת צילום: אוסף פרטי
מתנה מרגשת שקיבלתי ליום הולדת
צילום: אוסף פרטי

רן אמנם כבר לא רואה, אך נראה שהוא רואה את העולם יותר טוב מכולנו. הוא מהווה עבורי מודל והשראה לכך שהכל אפשרי והבחירה איך לחיות את חיינו היא אך ורק בידינו.

תמיד תשאירו מקום למחשבה
רן ניטקה
דיגיטליות בעסקים -leumi

shiran17
נעים מאוד, שירן נאורי. בעלים של "מקום למחשבה" - מקום קסום, מאפשר ומזמין לחיבורים בין אנשים. מנחת סדנאות ניהול ושירות. מלווה ומקדמת נשים למצוא את העוצמות וללכת בשביל ההצלחה, הרי, אין עוד אחת כמוך!