הנערה המטאלית של קולור קלאב

בחורה עם מחשב נייד

לקראת החורף (2012) משיקה קולור-קלאב חברת הלק הניו-יורקית קולקציית לק חדשה הכוללת  6 גוונים המובילים את קולקציית "הנערה המטאלית.

 

מטאל (מתכת בלעז) מסתמן כאחד הטרנדים הנוצצים (תרתי משמע) של העונה הקרה. הטרנד המטאלי מביא לקדמת הבמה גוונים של כסף, ברונזה וזהב ועוד תתי גוונים מתכתיים שביניהם. בתצוגות החורף ניתן היה לראות את המגמה בכל מקום. מעצבים כמו אלי טהארי, קרלוס מיאלה, ארמני, בלמיין, קולט דיניגן, הרווה לז'ר, ולנטינו ועוד רבים, העלו למסלול עיצובים זוהרים ונוטפי מטאל.

 

ניתן לשלב את הטרנד בגוונים שונים ובעוצמות שונות לתוך הלוק  הכללי שלכן. לק זהב יכול לשמש אותך בשמלת ערב הורסת או במכנסי קז'ואל מגניבים. גוון כסוף יקנה לך מראה שהוא יותר אדג'י ורוקנ'רול והכול למעשה תלוי בשילובים שאתן עושות בין הלק וההאאוטפיטים ובדגשים שאתן שמהת בין השניים. גם אקססוריז מטאליים עם לקים בצבעים שאתן מרגישות יותר נוח איתם הוא דרך מעולה לאמץ את המגמה.

 

צבעי הקולקציה החורפית בוהקים במיוחד: 3 גווני סגול בתת גוונים מטאלים שונים: סגול פוקסיה כהה, סגול מטאלי סטנדרטי וגוון סגלגל בהשראת פרח הלילך, מטאלי כמובן.  2 גווני אפור, האחד מושפע מהטורקיז והשני מושפע מהכסף וגוון קומפלקס אחרון המשלב את כולם יחד בדומה לצדפה, טורקיז/סגול ואפור .

 

הצבעים החדשים יעניקו קורטוב  של ריץ' ביץ', הרבה רוקנ'רול וכמויות של אדג'יות מתפרצת. יתאימו למראה קז'ואלי עם טאצ' יוקרתי שיכול לשמש לאורך כל היום.

שילוב מושלם בין חושניות צעירה לבוהו שיק ואמיץ למדי בין מראה עתידני ללוק של ג'ואיש אמריקן פרינסס, כיאה למותג ניו-יורקי חצוף.

התנסות אישית:

 

איכות מריחה: הלק באיכות מצויינת נמרח מעולה בקלות במריחה אחת (אין צורך במריחה נוספת כמו ברוב הלקים) לקבלת כיסוי מלא.

 

הלק מתייבש מאוד על הציפורניים תוך (מספר שניות)

 

צבע: 

 קבלתי להתנסות צבע מס' 914 מדהים כחול-ירקרק מטאלי אשר נראה מדהים בעיני על הציפורניים. 

 

 

עמידות: הלק עמיד על הצפורניים מספר ימים ועבודות הבית הרבות שלי לא משפיעות עליו.

מחיר: 29 שקל

מכיל: 15מ"ל

להשיג: במרכזי הטיפוח המקצועיים ובסניפי רשת "נייל סטודיו" ברחבי הארץ.