הנערה הכי בת מזל/ ג'סיקה נול

מי לא היתה רוצה ארוס חתיך ועשיר, המאוהב בה? עבודה מושלמת במגזין הכי פופולארי במנהטן ומלתחה שהיא החלום הרטוב של כל פאשניסטה? אן, נראית כנערה הכי בת מזל, אבל, עברה האפל עולה וצף ומאיים למוטט את כל מה שבנתה.

20170314_203521_HDR~2 (2)

לאן פאנלי חיים שכולן היו חולמות עליהן. ארוס עשיר, חתיך ואוהב. עבודה ב"לאישה", המגזין הפופולארי ביותר. מתגוררת במנהטן. ולא פחות חשוב, המלתחה שלה היא החלום הרטוב של כל פאשניסטה.
כנראה שהיא הבחורה הכי בת מזל…

אבל, לאן יש עבר אפל, המעיב על אושרה. כשאן מתכננת, רגע לפני חתונתה, לקחת חלק בסרט הדוקומטרי, המתאר מה קרה אז, כשהיתה בת ארבע עשרה בבית הספר היוקרתי "ברדלי", העבר וההווה שלה התנגשו זה בזה, כמו לוחות טקטוניים ברעידת אדמה, ויצרו סדק שעיצב מחדש את מהלך חייה.

אן, היתה טיפאני. היא שינתה את שמה, כשסיימה את התיכון, כדי לפתוח דף חדש ולשכוח…
היא עברה בגיל ארבע עשרה ל"ברדלי", בית ספר יוקרתי, לבני עשירים. היא הגיעה עם מכנס לא עדכני ולא הכירה אף אחד. אפילו לא ידעה היכן תשב בקפיטריה בארוחת הצהרים. כשאחת מהבנות הפופולאריות התייחסה אליה, היא לא יכלה שלא להיסחף בקסם, של להיות "מקובלת". כשדין, הבחור הפופולארי הזמין אותה אליו ובקש שלא תספר לחברותיה, היא היתה בעננים. היא חשבה שהגיעה לפסגה החברתית בבית הספר. אבל, רצף ההתרחשויות מאותו היום, שינו את חייה.

בביתו של דין, היא עברה אונס קבוצתי, שכילדה היא לא ידעה כיצד להתמודד עם מצב זה ואפילו לא לקרוא לזה בשם זה. ההתעללויות לא הסתיימו בערב זה, הן רק התחילו…

אם חשבתם, שזהו העבר היחיד האפל בחייה, אז תופתעו מאוד במהלך הספר. יום שהתחיל כמו בכל יום, טומן בחובו רצח, מוות וצלקות נפשיות. מה קורה כשמתעללים בנערים/ ות בבית הספר? מה מפעיל את הטריגר לטראגדיות?

ספרה של ג'סיקה מתאר סיטואציות מוכרות: הרצון להיות מקובלים בבית הספר, הרצון להיות מושלמות, להתחתן נכון, להראות מיליון דולר (גם במחיר של הפרעות אכילה), למצוא את העבודה המושלמת. והשתיקה. מה שלא מתאים לתדמית, מסתירים ופשוט שותקים ומחייכים…
מעבר לכל אלו, מתקיימת לה טרגדיה, שתשאיר את הקוראים מרותקים והמומים.

כשנה לאחר צאת הספר, הסופרת עצמה החליטה לשבור את השתיקה שלה וגילתה שהיא עצמה עברה אונס קבוצתי, כמו גיבורת הספר. זו אחת הסיבות שהובילו אותה לכתוב ספר זה, כדי לאפשר לנשים לדבר ולא להתבייש.

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)