הנסיכה הקסומה

מקייט ועד סין, הייתי ילדה קטנה עם חלומות גדולים ויובל אברמוביץ אומר שחלומות צועקים. אז מי עוזר לי להגשים?

הייתי ילדה קטנה וחולמנית בעלת דמיון פורה במיוחד. אהבתי סיפורי אגדות ונסיכות, למעשה, הנסיכה האהובה עליי היתה סינדרלה (אפילו התחתנתי בשמלה כזו).
בהמשך החלומות שלי הפכו לריאליים יותר: חלמתי להיות מורה, זמרת, מעצבת אופנה, חלמתי להיות מישהי שמשפיעה באיזשהו אופן על העולם, שנים שאני מסתובבת בהרגשה שמשהו גדול אמור לקרות איתי, לקרות לי, שיש לי ייעוד בחיים האלה ואני רק צריכה להיות מפוקסת כדי שזה באמת יקרה.
אני, ביום חתונתי. סינדרלה סטייל
אני, ביום חתונתי. סינדרלה סטייל
לפני שנתיים הגשמתי חלום ילדות ישן, למעשה חלומו של סבי האהוב, והשתתפתי בתחרות יופי בינלאומית לנשים נשואות, Mrs.Globe שמה. נסעתי לסין כנציגה ישראלית בפעם הראשונה בתחרות המתקיימת יותר מ 20 שנה ולמשך שבועיים הייתי מלכה וזו היתה חווייה עוצמתית אדירה, זה קרה במהלך לימודי הסטיילינג שלי כאן בארץ. מעבר לזה שזכיתי להכיר 70 נשים שונות מכל העולם, למדתי על עצמי ונזכרתי בדברים שיש בי וכבר שכחתי, כמו בטחון עצמי ויכולת עמידה מול קהל, זכיתי שם בתואר “The best speaker of the competition”, מה שנתן לי, בעיני עצמי כעין חותמת. כמו כן, עברנו סדנאות העשרה והעצמה נשית ובשיחה אישית עם בעלת התחרות ד״ר טרייסי קמבל היא אמרה לי שיש בי עוצמה שאני כנראה עדיין לא מודעת אליה, המילים המדוייקות היו: ״you have the power to empower women”
תחרות Mrs.Globe בסין
תחרות Mrs.Globe בסין
חזרתי עם אדרנלין גבוה ומוטיבציה מטורפת והתחלתי להנחות סדנאות סטיילינג לנשים, סדנאות פרקטיות של למידה ופאן אבל גם המון העצמה וחיבור לסיפור חיים האישי שלי. גיליתי כמה אני נהנית מזה, כשאני רואה את העיניים הבורקות, את נפילת האסימונים, את שיתוף הפעולה של הנשים, כשהן נשארות לשוחח איתי אחרי הסדנה, זה סיפוק מטורף, פעם אחר פעם אני מבינה שהגעתי למקום הנכון שלי.
אז יש לי המון חלומות ופנטזיות, אחד מהם, קשור לחלום הנסיכות שלי, תאמינו או לא, הוא לפגוש את הדוכסית מקיימברידג׳ הלא היא קייט מידלטון, היא ההשראה שלי לסטייל, אופנה, אצילות ויופי, אבל זו לגמרי פנטזיה, אני יודעת (אם למישהו יש קשרים עם בית המלוכה, זה הזמן להפעיל אותם בשבילי).
ההשראה: קייט מידלטון
ההשראה: קייט מידלטון
20180907_IMG_2062
ואם נחזור לקרקע, כבר שנתיים שאני חולמת להפיק כנס נשי עוצמתי, כיפי, עם ערך אמיתי, הכולל תוכן מיוחד, איכותי, מעשיר, שנתיים שחולמת לחבור לשותפה או שתיים ויחד להגשים את החלום, לעשות קסמים, כל אחת מהשותפות מעניקה מהידע שלה, מהשליחות שלה ויחד אנחנו הופכות למשהו שלם, שכל אשה תרצה לקחת חלק בזה, כל אשה תיתרם מזה! אשמח מאוד לפניות בנושא ולהוציאו לפועל בהקדם.
חלום נוסף?? חולמת להגיע עם הסדנאות שלי גם לארגונים, כנסים ובתי מלון ארץ, אבל גם לקהילות ישראליות ויהודיות בחו״ל, חולמת שיזמינו אותי לדבר על סטיילינג, תדמית, דימוי עצמי ואהבה עצמית באירופה ובארה״ב.
IMG_0821[1]
אולי זה קצת מוגזם לפוסט אחד, שבו ביקשו מאיתנו להתמקד בחלום אחד, אבל יובל אברמוביץ אמר שחלומות לא נועדו למגירה וצריך לצעוק אותם לעולם, מקסימום מישהו ישמע ויעזור גם להגשים, כבר אמרתי שהייתי ילדה קטנה עם חלומות גדולים, אז יש לי עוד כמה חלומות, אחד מהם הוא להופיע באחד ממדורי הסטיילינג של "לאשה" ו go"-style" וגם… פינה קבועה וסטייליסטית במיוחד באחת מתכניות הטלוויזיה (בעלי רוצה אותי בערוץ הקניות בתירוץ שככה יוכל לצפות בי בלייב מתי שרק ירצה כשהוא נמצא בחו״ל בנסיעת עבודה, אני..ממממ..איך לומר? פחות).
אז מי איתי ? מי עוזר לי להגשים חלום אחד (לפחות?)
ורד דנוס, סטייליסטית אישית, #מלבישה_לאהבה_עצמית. מוזמנים להצטרף אליי ,
#דיגיטליות_בעסקים
#לאומי_עסקים
IMG_2198[1]