הנסיכה דיאנה, עבורי מלכת הלבבות, חשבתי עליך~

הנסיכה דייאנה איזה אייקון מדהים היא היתה! איזה צבע היא הביאה לאנגלים. מקווה שהכלה שלה תמשיך את דרכה. רק תוציאו לי את המלכה אליזבט והבן שלה, המעפן הזה מהפנים. גם תוסיפו את קאמילה..והמכנסיים שלה.

כמה אנשים שצפו בחתונה המלכותית חשבו עליה איתי ? מלא. אני בטוחה, אבל בכל זאת אני חושבת עליה מההיבט האישי שלי.

בחתונה שלה הייתי בת 24, סיפורי אגדות התקבלו בברכה. שלא לדבר על האמונה שזה אמיתי שם. ממש האמנתי שהנסיך "שרוף" על הנסיכה כפי שהיא. סמוקת לחיים, בתולה טרום הנשואין. היתה "שרופה" עליו. ואללה איך זה עבר לה. מי מאשים אותה עם מלפפון חמוץ ומיובש כמו בעלה שמתעקש להמשיך ברומן עם קאמילה שבואו נודה שמתאימה לו הרבה יותר. שני מלפפונים באותה צלחת.

אני חושבת על הסקס הראשון של דייאנה עם הצנון המיובש הזה. איזו מסכנה! ידוע הסיפור על הפנטזיה של הנסיך המעפן להיות המכנסים של קאמילה המיובשת כמוהו.
תודה לאל שהיא את יומה האחרון עלי אדמות , בילתה עם חתיך חם מזג מאזורנו ,שבוודאי לימד אותה דבר או שניים על סקס…מקווה בשבילה.

והגענו לאירוע המסוקר של השבוע שחלף. , לי נראה שאלמנט היתמות הוסיף לו מימד אמיתי. אני אכן מאמינה שהם מאוהבים.
אני עוד מאמינה שהמשפחה המגעילה הזאת תהרוס את כל היופי שבהם.

הנסיכה דייאנה היתה דמות שובת לב, אייקון אופנתי מיוחד, בחורה סופר חייכנית לא אופיינית למשפחה המיובשת של בעלה, שהיתה מה זה רעה אליה. כל התאוריות על אפשרות מעורבות המלכה באסון ממש אמינות עלי. הדבר המפחיד הזה המלכה אליזבט.
.
אני מאוהבת בהוויה של הנסיכה וכאבתי את האסון ואחרי מותה עיצבתי סט מצעים לתינוקת. קראתי לו על שמה: Queen Of Hearts . הסט נמכר אז בחנות "הרודס" בלונדון בגאווה.
כל כך הערצתי את הנסיכה דייאנה שהיא הוותה לי השראה לעיצוב מוצר תינוקות מדהים שנמכר עד היום: כתר למיטה.

אז חשבתי עליך דייאנה, מקווה שצפית מלמעלה בגאווה, בבנך שתודה לאל דומה יותר לך מאשר לצנון המיובש שנקרא אבא שלו.

והעיקר שנמשיך להאמין באגדות.

נאוה רייץ
Tel Aviv born , living in the USA since 1982 a mother of two boys Ariel 23 and Jordan 21, will live partly in new york city , Amsterdam and mainly Tel Aviv .after a brain surgery in 2012, early retirement from my line of work as a baby bedding designer at www.navasdesigns.com ,attached to dutch guy Albert ~ ~ love my new life in Hebrew and English~