המשדר השני, סכום השבוע הראשון

בחורה עם מחשב נייד

השבוע הראשון עבר, 55% פחות תאונות. ארבע, אולי חמש, אם פספסנו משהו, תאונות באשדוד השבוע, שתיים מתוכן עצמיות- בהן הנפגעים העיקריים הם עמודי שלטים.

עיריית אשדוד, המתנדבים, המשטרה כולם למען מטרה אחת, לגרום לכולם להתנהג אחרת על הכביש, וזה מצליח. אני מקווה שזה ימשיך להצליח מעבר לשבוע הראשון, אני מקווה שנבין שאפשר אחרת. לא בגלל הפחד מהמצלמות, לא בגלל שיש יותר משטרה, לא בגלל הרייטינג, אלא בגלל שהחיים חשובים.

היום, שידרנו בשידור ישיר מאשדוד, עובדי העירייה התרגשו, המתנדבים הרגישו חלק ממשהו גדול ואני התמודדתי לראשונה עם שידור ישיר, שהיה די דומה לכל ארוע מופק, אבל מצולם.

לאורך המבצע אני מבינה כמה חשובת רשתות חברתיות וכיצד שיתופי פעולה בין גופים יכולים  לגרום למשהו להפוך משגעון של מישהו למציאות.

אני יודעת שתאונות דרכים הן רע שניתן להפחיתו,  אני יודעת שרוצים שנאמין שאין מספיק מקום בנרטיב שלנו למלחמות טובות שאינן מלחמות צבאיות, ואני משוכנעת, גם בגלל המבצע הזה שהנרטיב חייב לעבור שינוי.

http://ong.nana10.co.il/Category/?CategoryID=500041

שרון מיכאלי- רמון
מומחית לחינוך גמיש ומישחוק, חינוך באזורי אסון, מנתחת התנהגות ומנחת מחנכות והורים, מפתחת שיטת התנועה ההדדית ויזמת TOGI http://www.facebook.com/people/Sharon-Ramon/608627297