המירוץ למליון 4 – מניפולציה צינית

לא מבינה איך מנכ"ל רשת וסמנכ"ל התוכן ברשת איפשרו את הליהוק של בן של אבא שהיכה באכזריות את הקולגות שלכם..לא מבינה. גם כל הטוקבקים הנוראיים שקיבלתי לא הצליחו להסביר לי. הרייטינג דווקא כן!

אני כותבת את הפוסט הזה כי אני רוצה שכולנו נחרים את התופעה המניפולטיבית, צינית, מרושעת. אל תראו יותר את המירוץ למיליון עונה 4, תעברו לערוץ 10, תעברו לאחת הסדרות המצויינות של יס או של הוט. אל תמשיכו להיות עבדים למניפולציות.

 החלטתי לכתוב את הפוסט הזה מעשר סיבות:

  1. אני כותבת את הפוסט הזה כי ראיתי את שירה מרגלית יום לאחר ששליחו של דודו טופז היכה אותה, אז עוד לא ידעו שזה הוא. לא האמנתי. הייתי בטוחה שזו טעות, אכזרית ביותר, אבל טעות. תמימה שכמוני. ראיתי רק את הפגיעה הגופנית שהיתה מזעזעת, את הפגיעה הנפשית בה ובילדיה לא ראיתי ואף אחד מאיתנו לא ראה, היא ומשפחתה בחרו לא להראות!! תזכרו את המשפט הזה.

  2. אני כותבת את הפוסט הזה כי אני מאמינה גדולה בטלויזיה להמונים . אבל המרוץ להשגת רייטינג דרך שימוש בילד של פושע, והוכח שהוא פושע, אולי פושע שמעורער בנפשו אבל פושע, מטמא את כל הענף הזה.אני מעריכה מאוד את אבי ניר מעמודי התווך של הטלויזיה בישראל שדודו טופז במצח נחושה התכוון לרצוח. אבי צבי מנכ"ל רשת. איך הסכמת אבי צבי לשימוש בילד של פושע שכמעט רצח קולגות שלך? איך?

  3. אני כותבת את הפוסט הזה כי אני חלק מענף הפרסום כבר 16 שנים ברציפות. אני עובדת עם אנשים מעולים, חכמים, שאוהבים את עולם הפרסום. הפרסומאים שלי חשבו שנכון מאוד לפרסם ב"מירוץ למליון" כי זו תכנית שנתפסת חיובית, נכונה גם לילדים וגם למבוגרים. מותגים מצויינים שאנחנו גאים להיות המפרסמים שלהם מפרסמים בתכנית הזו. אני באופן אישי מרגישה רע מאוד להיות חלק מצוות שעודד מותגים לפרסם בתכנית שמעצימה פושע שלא לאמר רוצח.

  4. אני כותבת את הפוסט הזה בשביל הילד שלי בן ה-11 וחבריו שכמעט ושכנעתי אותם לראות את התכנית ה"חיובית" הזאת. אני לא רוצה להסביר להם מי זה הילד הזה שבא לתכנית כדי להראות שהחיים נמשכים וכדי להוציא את אבא שלו טוב. 

  5. אני כותבת את הפוסט הזה בשביל אמא שלי, שמאוד אהבה את התכניות של דודו טופז, ועד היום לא מאמינה שהוא עשה את מה שעשה, כמו שהיא לא מאמינה בעוד הרבה עוולות אחרות. כשאת רואה אמא את הילד המאמי של דודו טופז , את רואה צאצא לאב שהיכה באכזריות שני אנשים אמיתיים מתוך תאוות פרסום בלתי מרוסנת, וסליחה שאני משווה אני שונאת לעשות את זה אבל שראיתי את שירה מרגלית הבנתי איך נראו היהודים אחרי שהגרמנים היכו אותם. זוועה.

  6. אני כותבת את הפוסט הזה בשביל כל 28 האנשים שהם חלק מהקאסט של המירוץ למליון, הם המלווים של טופז ג'וניור. יש אותו ואולי גם אותם. אתם נראים לי אנשים טובים ומחוייבים שבאו בתמימות להכיר עולם ועל הדרך אולי לזכות במליון.  אתם התפאורה יפת הנפש לכוכב האמיתי ד. טופז.

  7.  אני כותבת את הפוסט הזה גם בשבילך דניאל, אתה נראה לי ילד חכם, למה עשית את זה?  כי אתה מוכשר? כי אתה יפה? למה? כי אתה הבן של דודו טופז! למה עשית לעצמך את זה. טעות טעות טעות.  האמת דניאל טופז אתה נראה ילד חמוד חבל שהיגעת לעם ישראל במרוץ למליון מתוך כוונה להלבין את אביך. זה בסדר לא להיות מפורסם, וזה עוד יותר בסדר לא להיות מפורסם בזכות אבא פושע.

  8. אני כותבת את הפוסט הזה כדי שהמלהקים ואנשי התוכן לא יחזרו על טעויות כאלו. מלהקים יקרים פישלתם בענק. אתם לא מבינים כלום בליהוק אם זה הפתרון שלכם. 

  9. אני כותבת את הפוסט הזה בשביל אורי הבן של שירה מרגלית שראה את הזוועה. אורי אני מתנצלת בשם "אנשים שחושבים שהם מבינים משהו" , אני לא מבינה איך זה קרה, אני מכירה מעט את אבי צבי אני לא יודעת מה הוא מסביר לילד שלו, אני מכירה את ארז בן הרוש סמנכ"ל התוכן של רשת, איש שווה ביותר, אני מתנצלת בשמם, אני גם מתנצלת על כך שראיתי כבר שני פרקים מהתכנית.

  10. אני כותבת את הפוסט הזה כי אני רוצה שכל הציבור יחרים את התכנית הזו. כדי שמובילי המדיה בארץ יידעו שאי אפשר למכור לנו זבל, גם לא במיליון!

חנה רדו
מחפשת פתרונות להגברת התעסוקה בפריפריות. פתוחה לכל רעיון לשינוי המציאות בישראל. מאמינה בשיוויון מגדרי.עובדת במקאן תל-אביב 24/7. www.hanarado.info