המעצב שהלביש את טיטי איינאו השבוע בגמר הישרדות

מעצב בגדי הקוטור יובל רביד – קולקציית קיץ 2016

בחורה עם מחשב נייד

resized__ש_ץ_ס_£__¿_ס_ש_ף__נ_ס_ש_ס-___ש___2016.,_15000___ק.___ש_£_ץ_¥__ף_ס_ש_¿__¢_ק_£_ץ_ƒ_(4)_(Custom)_(2)

חלק מכם אולי התוודעו מבלי דעת לעיצובים שלו, בגמר הישרדות לפני ימים אחדים, כאשר מלכת היופי לשעבר והפינליסטית לגמר טיטי איינאו, הגיעה למקום השני, כשהיא לבושה בבגד בעיצובו של יובל רביד. איינאו לבשה חליפת מכנסיים מעור לייקרה רך בצבע פודרה ושילוב של שמלת רשת, שהייתה משובצת באבנים נוצצות ברקמת יד. ההשראה לבגד המיוחד, באה מבגדי הכוהנים והלמה את איינאו הגבוהה באופן מושלם.

resized_20160301_231216טיטי איינאו לובשת יובל רביד בגמר השרדות (צילום יוני שיין)

בודדים הם המעצבים הישראליים שעושים אופנת קוטור מקומית, הן ברמת האיכות והדרמה הנדרשת בשמלות מהסוג הזה והן בהתמקדות מכוונת בקולקציה מלאה, המיועדת כולה לאירועים ובגדי ערב. רביד מהמעצבים הותיקים בתחום (מאז 1986) הוא בין הבודדים שעושים זאת והשמלות המהממות שלו, הן מסוג השמלות הגדולות מהחיים שנתפרות מהבדים המשובחים ביותר (משי טבעי, שיפון, תחרה, עור וכ"ו) ובעבודת יד מושקעת ומדויקת, המבהירה מהי אופנה בתפירה עילית. אבן לאבן שוזרת תופרת מומחית בסטודיו שלו למארג רקום ונוצץ על אחת השמלות, כמקובל באטלייה הוט קוטור פריזאי. לדברי רביד, עבודת הקוטור היא מרכז היצירה שלו ותפירה לפי הזמנה אישית, היא מבחינתו הגשמת חלום עבור האישה הפונה אליו.

הבדים הנפלאים והצבעוניות העזה, הם שכובשים את העין במבט ראשון בקולקציה של רביד. הקווים אלגנטיים והגזרות מדויקות ומחמיאות במיוחד, הן בקולקציית בגדי הערב: שמלות הקוקטייל באורך הברך, בגדי העור שישבו מעולה על הגוף והן בשמלות הקוטור הצמודות או אלה שופעות הבד. ניכר שיש כאן עין של אמן שיודע לעשות גזרות מושלמות כך שיחמיאו לגוף הנשי. הצבעוניות בקולקציה כאמור נועזת ומרשימה ונעה בין אדום וירוק עז, לצד גווני פודרה וניודים טבעיים, כסף וזהב מטאליים וכמובן שחור אלגנטי בעיקר בבגדי תחרה יפיפיים. חלק ניכר מהשמלות שהוצגו ע"י הדוגמניות בפרזנטציה שלו, סחטו אנחות התפעלות אוטומטיות מהקהל הנשי ובין השמלות היותר מדהימות בקולקציית אביב 2016 של רביד, היו שמלת סטרפלס אדומה/שחורה עם חצאית שופעת בד מתחרת גיפיור ושמלת סטרפלס בגזרה צמודה לגוף, עם הדפס שושנים לבנות על בד משי בכסף מטאלי עם גימור של פס אדום.

לצד הליין היוקרתי של בגדי הקוטור בהזמנה אישית, מציע רביד ליין נוסף של בגדים מוכנים ללבישה (פרט-א-פורטה), הניתנים לרכישה במקום. גם הקו הזה הוא בסגנון קלאסי-נשי וכולל מלתחה המיועדת לנשות עסקים עם מבחר שמלות קלילות יותר, מכנסי עור וחולצות משי.

מינון מדויק של אלגנטיות ונשיות מאפיינת את הקולקציה של רביד. למרות הקווים המאוד נקיים של הגזרות, יש גם לא מעט אלמנטים רומנטיים בקולקציה שלו, כצפוי ממעצב שזר ענק של אפונה ריחנית בצבעי פסטל עדינים, מקדם את פניך בסטודיו שלו ומשתלב באופן מושלם עם השמלות החלומיות שמסביב. לאלה מכן שמתוכננים אירועים לקיץ הקרוב, הסטודיו החדש בכיכר המדינה הוא המקום לחפש שמלה של פעם בחיים.

resized__ש_ץ_ס_£__¿_ס_ש_ף__נ_ס_ש_ס-___ש___2016.11000____ק___ש_£_ץ_¥__ף_ס_ש_¿__¢_ק_£_ץ_ƒ_(2)_(Custom)_(Custom) resized__ש_ץ_ס_£__¿_ס_ש_ף__נ_ס_ש_ס-___ש___2016.15000____ק.___ש_£_ץ_¥__ף_ס_ש_¿__¢_ק_£_ץ_ƒ_(7)_(Custom) resized__ש_ץ_ס_£__¿_ס_ש_ף__נ_ס_ש_ס-___ש___2016.___ש_£_ץ_¥__ף_ס_ש_¿__¢_ק_£_ץ_ƒ_(15)_(Custom) resized__ש_ץ_ס_£__¿_ס_ש_ף__נ_ס_ש_ס-___ש___2016._____£_¬__¿___¬__ס___ש_£_ץ_ס__¬_ק_¿_פ____צ_פ_ס.._9500___ק.____ש_£_ץ_¥__ף_ס_ש_¿__¢_ק_£_ץ_ƒ_(30)_-_Copy resized__ש_ץ_ס_£__¿_ס_ש_ף__נ_ס_ש_ס-___ש___2016._____£_¬__¿___¬____¥__¬_ק_¿_פ__ס_צ_פ_ס_9500____ק.____ש_£_ץ_¥__ף_ס_ש_¿__¢_ק_£_ץ_ƒ_(18)_(Custom)_(2) resized__ש_ץ_ס_£__¿_ס_ש_ף__נ_ס_ש_ס-___ש___2016._נ_ץ_ס_¿_ץ_£____ש_£_ץ_¥__ף_ס_ש_¿__¢_ק_£_ץ_ƒ_(13)_(Custom)_(Custom)_(Custom) resized__ש_ץ_ס_£__¿_ס_ש_ף__נ_ס_ש_ס-___ש___2016.___ש_£_ץ_¥__ף_ס_ש_¿__¢_ק_£_ץ_ƒ_(27)_(Custom)_(Custom) resized__ש_ץ_ס_£__¿_ס_ש_ף__נ_ס_ש_ס-___ש___2016.___£_ש_ץ___ש_¬_3800___ק,______£_פ_13000___ק.___ש_£_ץ_¥__ף_ס_ש_¿__¢_ק_£_ץ_ƒ_(14)_(Custom) resized_יובל רביד, קיץ 2016. מסיבת עיתונאים. צילום רפי דלויה (259)

resized_יובל רביד, קיץ 2016. מסיבת עיתונאים. צילום רפי דלויה (307)
מחירים:
שמלות ערב ארוכות החל מ 4900 ש"ח; שמלות קצרות החל מ 2200 ש"ח; חולצות משי החל מ 1800 ש"ח; מכנסי עור החל 4500 ש"ח; מכנסיים החל מ 2500 ש"ח; חצאיות החל מ 3200 ש"ח
יובל רביד, ה באייר 6 , כיכר המדינה ת"א. טל 03-6043105
שעות הפתיחה: א-ה מ 10:00- 19:30, ו' 10:00- 14:30
יובל רביד פייסבוק
צילומי קטלוג: דביר כחלון
*

מתוך הבלוג של אלישבע כספי

אלישבע כספי
קוראת ווג מתמידה בערך מגיל שמונה (עם שתיים וחצי מילים באנגלית, בלבד) אשר משתגעת על ירחוני אופנה ועיצוב מילדות, עוד מהימים בהם היה אבא חוזר מנסיעותיו בחו"ל עם ערימת מגזינים, ומביא לה את ריח העולם הגדול. למדה ועשתה תארים (LL.B במשפטים ו- MBA במנהל עסקים) אז היא גם עו"ד, אבל מעדיפה לעסוק במה שהיא אוהבת באמת, כתיבה ואופנה ביחד ולחוד.