המסע לארץ הפלאות שלי

הגעת לארץ הפלאות,

"התואיל לגלות לי בבקשה באיזו דרך עלי ללכת מכאן?" שאלה אליס,

מול השדה הפתוח תמצאי דלת לבנה עם סמל המלוכה, כשתפסעי בשביל בין עצי הפרי והכרכרה הלבנה תוכלי לראות ארנבים מוזהבים בין הפרחים ובאופק הקרוב מבנה זכוכית טבול בנגיעות טורקיז, כאן בדיוק תעלה בראשך השאלה של אליס כשהגיעה לארץ הפלאות.

"היי כפי שאת נראית" 

 "הרפתקאות אליס בארץ הפלאות" לואיס קרול

הסטודיו בהוד השרון

מזמינה אותך למקום שהוא רק שלך, אין מי שיציץ מעבר לחלון, זו את והמעצבת הפרטית שלך, בחצר קסומה עם כוס קפה מהמכונה ואווירה קסומה, תוכלי לקבל אותי ואת העיצובים שלי בהתאמה אישית אלייך.

אני מעצבת ומייצרת  אופנה לנשים ובורכתי בקהל לקוחות איכותיות שמאד סומכות עלי,  אני יוצרת מבדים טבעיים, רכים ונעימים שמותאמים לאקלים הים תיכוני שבו אנו חיים, הגזרות שלי מחמיאות לגוף ואוהבות אותו ממש כמו שהוא, תהליך הייצור כולו על טהרת "כחול לבן" , בין הקולקציות ניתן למצוא חולצות, שמלות, מכנסים, תכשיטים ועוד.

הגעת לארץ הפלאות,

"התואיל לגלות לי בבקשה באיזו דרך עלי ללכת מכאן?" שאלה אליס.

מול השדה הפתוח תמצאי דלת לבנה עם סמל המלוכה, כשתפסעי בשביל בין עצי הפרי והכרכרה הלבנה תוכלי לראות ארנבים מוזהבים בין הפרחים ובאופק הקרוב מבנה זכוכית טבול בנגיעות טורקיז, כאן בדיוק תעלה בראשך השאלה של אליס כשהגיעה לארץ הפלאות.

"זה תלוי ביותר במקום שאליו את רוצה להגיע" ענה החתול

"לא ממש משנה לי" עונה אליס,

ואני מציעה, יש כאן בר שתייה ושולחנות עבורך,

תשתי קפה או חליטה?

תתפנקי בעוגייה או תמר?

"אז גם לא ממש משנה לאן תבחרי"

"כל עוד אגיע לאנשהו"

"לאנשהו בוודאי תגיעי בוודאות, בתנאי כמובן שתלכי זמן ארוך מספיק"

הגעת לאנשהו, וזה בסדר בדרך לתעות,

בסטודיו שלי  יש לך קפה או חליטה ביד, סיימת עם שיחות הטלפון וזה הזמן לצאת למסע בארץ הפלאות.

בין מחרוזות צבעוניות ומטפחות נהדרות תמצאי קולקציית מעצבות מקומיות, אוספים מיוחדים של יבוא מחו"ל, סריגים תיקים נעליים וגם כובעים.

המסע הוא ארוך ויש לו שתי קומות כדי שתוכלי בחופש למדוד.

בין לבין, נשוחח, נכיר ותכירי את הנחת היסוד של המקום, הלקוח הוא כרטיס הביקור הטוב ביותר שלי, כאן הסלוגן והנחת היסוד היא שאני אוהבת אותך

Just the way you are

קולקציות מיוחדות שמאד מזוהות איתי הן,

הבגד כתכשיט:

קולקציית גופיות מבד כותנה מחמיאות לגוף ואוספות אותו, הגופיות מעוטרות בתחרות ומאובזרות בקריסטל סברובסקי, הן קיימות במידות 36-50 ומשווקות בבוטיקים ובגלריות, ניתן גם לקבוע פגישה איתי ולעצב לבד.

 הבגד כתכשיט 2

Wearing  freedom

נולדתי בט"ו בניסן, תאריך המסמן חופש, אני מייצרת את החופש באמצעות הבגדים, בכל פסח מתחילה עונת הג'לביות אשר נמשכת עד לחודש נובמבר, מגוון בדים, גוונים ועיטורים, קצרות וארוכות מכמה סוגי בדים העיקר שיהיו נושמים ונעימים וילטפו את הגוף.

דנה

חברות 1

בין הלקוחות הנאמנות שלי ניתן למצוא הרבה מנחות ומרצות ונשים שמופיעות על הבמה ורוצות להיות נינוחות, יש משהו בבד שמלטף את הגוף ואינו נצמד ומציק.

חלי ראובן

חלי ראובן צילום: חיה גולד

גלית בנגלס

גלית בנגלס – דגת הזהב

אנו מתנהלים בעידן בו הרכישה דרך המדיה היא מאד מזמינה ויש לנו שני אתרים:

 http://www.gvira.co.il/

https://www.etsy.com/shop/gvirasfashion

 הסיפור שלי:

ארז ואני חזרנו ארצה לאחר חמש שנים ב"תפוח הגדול" ב-1994  והקמנו בוטיק קטן במדרחוב קציר בפתח תקווה. תוך שנה כבר היו שניים ובהמשך צמחנו לתשעה, היינו חלוצים בכל הקניונים הטובים והעסקנו כשישים עובדים.

כשאת הופכת לבעלת רשת חנויות את מאבדת את הקשר האישי עם הלקוחות, את מנהלת ועובדת עבור העובדים וכפופה לכל מיני חוקים מעיקים של קניונים ולא לשם היו מועדות פני, החלום היה אחר.

לפני כ-15 שנים הקמנו את הסטודיו בפלורנטין ושם נמצא מרכז השיווק. לאט ובשמחה נפרדנו מכל הקניונים והשעות המטורפות.

בשנתיים האחרונות צמצמנו את כל החנויות ופיצלנו כוחות,  ארז מנהל את הסטודיו בפלורנטין שמוקדש לשיווק הסיטונאי ואני מעצבת בסטודיו עם החצר בהוד השרון.

הדוגמניות,

Just the way you are

לפני חמש שנים קיבלתי החלטה שאם החברות והלקוחות הן קהל היעד אז הן צריכות להיות גם הדוגמניות .

הקולקציות מדברות בשפה שלהן והן מתמסרות לבגדים ולמצלמות באהבה, מרגישות נינוחות והתגובות מגיעות בהתאם, הלקוחות מאושרות לראות את הדגמים על מודל אנושי תואם.

חברות

מועדון ארוחת הבוקר, תעבירו את זה הלאה:

אני מתנדבת סדרתית ואשת קהילה מקומית.

את מעגל נשים 16 הקמתי לפני למעלה מעשור עם עוד מספר חברות טובות.

לימים גם הייתי נשיאת ארגון מעגל נשים ישראל לפני שנה הקמנו את ארגון ההמשך טנג'נט  והרחבנו את קהילת הנתינה והיום אני מכהנת בתפקיד אחראית מדיה חברתית.

במהלך השנים הבית היה במקום של החברות, כאן הקמנו חמ"ל במלחמה וכאו גם ארזנו חבילות מזון, הלקוחות הן שותפות ותמיד נרתמות.

לפני שנתיים הקמתי את "מועדון ארוחת הבוקר, תעבירו את זה הלאה" הקהל האיכותי שוחר ידע, הרצאות וסדנאות, בשנה הראשונה התקיימו אחת לחודש הרצאות של מרצים שחיפשו קהל ומקפצה וזה עבד נפלא, הקהל חיבק באהבה והמרצים קיבלו פידבק אמיתי לפרימירה שלהם, להרצאות הצטרפו סדנאות והופעות ויש לנו מועדון שפעיל כל השנה, עם כיבוד איכותי על כלים יפים, במקום נחגגים גם ימי הולדת ופעילויות רבות נוספות, ניתן להזמין את המקום לבוקר חברות, ישיבות או סתם לחגיגות.

collage

מרצים מרצות, מנהל משאבי אנוש וכל מי שמחפש במה או מקום מעניין ומעוניין לשמוע פרטים  מוזמן לענות על השאלון ולהצטרף לקבוצה

גבירה ולקוביץ

מעצבת אופנה, בלוגרית ואשת קהילה