המסע המופלא שלי בקווסטומניה- מתחם חדרי הבריחה הגדול בישראל

נמאס לכם שמפצחים עבורכם את התעלומות בטלוויזיה? בא לכם לצאת למסע מופלא שיאתגר אתכם ואת ההגיון שלכם ?מסע שיפעיל את התאים האפורים שמעט השחירו:-)?
הטרנד החם של חדרי בריחה מחכה לכם…ממש כאן!

קווסטומניה בפעולה

חדרי בריחה הם חדרי משחק אמיתיים, אליהם נכנסים בקבוצה קטנה ומטרת המשחק לפתור כתב חידה, כאשר באמצעות הפיתרון ניתן להיחלץ מהחדר . המשחק אורך עד שעה וכמובן שהמטרה היא להימלט מהחדר מהר ככל האפשר, דבר המוסיף כמובן לאתגר. לא לדאוג, גם אם לא פתרתם יוציאו אתכם…
המשחקים מרתקים, מעוררי דמיון, זיכרון, חשיבה מחוץ לקופסא ובעיקר מהנים. לא במפתיע, אחת הסיבות להצלחתם הרבה של חדרי הבריחה היא שפתרון החידה דורש מיומנויות שמתאימות לעידן הרב גירויים בו אנו חיים.

מהו קווסט?
קווסט היא סוגה של משחקי מחשב בה נדרש השחקן להוביל דמות ראשית במסע רצוף בעיות ואתגרים, כדי לפתור בעיה מרכזית, להגיע ליעד סופי או להשיג מטרה מסוימת.
רוב משחקי ההרפתקאות נבנו כסדרה של זירות (חדרים או מקומות מוגדרים אחרים) בהם נדרש השחקן לבצע פעולות המובילות לגילוי עובדות, לאסוף חפצים למלאי האישי שלו, או להשתמש בחפצים המצויים ברשותו כדי להשיג מטרות מסוימות. (ויקיפדיה)
קווסט יכול לקחת אתכם לפתרון תעלומת רצח, לנטרל פצצה מתקתקת, לרדוף אחרי מחבל או להציל את האנושות כולה … אבל הרשימה עוד ארוכה.
ואל תשכחו,שהסוד לקווסט מוצלח הוא הפעלת הדמיון ותפישת סביבת המשחק כמציאות. משאירים טלפונים בחוץ ומתמכרים להרפתקה. לא תאמינו כמה מהר הזמן עובר…

"חדר בריחה" הינו סוג של קווסט עכשווי וטרנדי. ב"חדר בריחה" משתתפים מספר משתתפים יחדיו (לפחות 2 ומקסימום 5 , תלוי בחדר ובכם),כאשר נדרשת מהם עבודת צוות להצלחת פיתרון החידה. לכן, זה מתאים מאוד כמפגש מרתק לקבוצת חברים, כגיבוש מאתגר למקומות עבודה ולא פחות חשוב כבילוי משפחתי.דרך אגב, אם אתם מחפשים איך לאתגר ולסקרן את הילדים בגיל ההתבגרות, זה בטוח יעבוד…
אני באופן אישי, החלטתי שאת ערב המחלקה הקרוב אעשה בחדר בריחה. מה שבטוח יהיה מעניין 😉

מוסך2

אבל לא רק! בחדר בריחה מתקיימים גם דייטים, הצעות נישואין חידתיות במיוחד, ראיונות עבודה מאתגרים ואף היכרות עם חברים חדשים.
בעולם יש כבר כ-5000 חדרים. בישראל כמה עשרות. קווסטומניה הוא המתחם הגדול והמושקע בארץ. יש בו 5 חדרי בריחה, איזור אירוח ובית קפה. קווסטומניה היא גם החברה היחידה בעולם עם התמחות בימי גיבוש של אירגונים ואירועים פרטיים.

בין המשחקים החמים כיום בקווסטומניה: עליזה בארץ הפלאות, מתקפת הזומבים,כלא רוסי ומוסך קטלני. היתי בשניים מהם ומה בטוח, שכל אחד מהם שונה ומוביל אותנו להרפתקה אחרת ומאתגרת.

אז באיזה הרפתקה אתם בוחרים?

מאחלת לכם "בריחה" מהנה 😉

XOXO

אחת שיודעת 😉

קווסטומניה 2

מתקפת הזומבים2

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)