המנתחת בעלת שם עולמי, שהפכה לציירת מוערכת

פרופ' ללה מיגירוב, היום רק ציירת, מתגוררת רוב הזמן בפריז, עם גיחות לישראל, והאוסף שלה כיום מורכב מציורי אבסטרקט, נופים, פורטרטים, פרחים וקפקא. היצירות שלה כיום נמצאות באוספים פרטיים בישראל, גרמניה, צרפת, רוסיה וארה"ב.

ללה מיגירוב היא לא רק ציירת מדהימה. היא קודם כל היא פרופסור לאוטולרינגולוגיה – otolaryngology, ומנתחת אוזניים בעלת שם עולמי שעבדה שנים בתל השומר. בעת שהיתה בשנת שבתון בפריז ב-2011 היא התחילה ללמוד ציור ב-WERTZBERGER COLLEGE OF ARTS AND CRAFTS, PARIS COLLEGE OF ART ובמספר בתי סטודיו לציור.

ללה 4

הכישרון שהיא גילתה בתוכה, גרם לה לוותר על המקצוע שבזכותו התפרסמה בעולם, ולהתמסר בטוטאליות אך ורק לציור.

משמצאה את הקול האישי שלה, החלה להציג במספר תערוכות קבוצתיות ותערוכות יחיד בישראל, סין וצרפת. היא גם הוציאה לאור 3 ספרי אמנות שזכו להכרה נרחבת. מעטים בורכו במידה כזו של מחוייבות לתהליך היצירה, בד בבד עם עומק אינטלקטואלי, משמעת ולהט כמו ללה.

ללה תמונה 1

היא מתגוררת רוב הזמן בפריז, עם גיחות לישראל, והאוסף שלה כיום מורכב מציורי אבסטרקט, נופים, פורטרטים, פרחים וקפקא. היצירות שלה כיום נמצאות באוספים פרטיים בישראל, גרמניה, צרפת, רוסיה וארה"ב.

התערוכה שהציגה ללה בישראל החודש בגלריה בן עמי, כוללת עבודות חדשות וסידרת ציורים בהשראת פרנץ קפקא. היצירה הקפקאית מרתקת אותה, והיא נשאבת לתוכה ומוציאה מתוך עצמה יצירות קפקאיות מדהימות ומרתקות.

ללה 2

בציוריה מוטמעים תשוקה ואהבה למין האנושי, ולעבודתה היא מביאה תמימות פואטית, האוצרת בתוכה כנות לצד חמלה.

"אוהבים ומלאכים" הינם חלק נוסף מסדרת העבודות שבתערוכה, וכאן אנו פוגשים ליין עבודות יותר אישי וייחודי.

ללה מיגירוב הצליחה להעפיל אל אחד ממקצועות המדע היותר סבוכים, ובאותה טוטאליות היא מצליחה לגבש ולבטא את כישרונה האמנותי, תוך שהיא מאתגרת את מוחה ונפשה.

ללה גלריה

הציירת ללה מיגירוב

התערוכה הוצגה במהלך החודש בגלריה בן עמי, הממוקמת בלב ה"סוהו" התל אביבי השוקק ברחוב החשמל. הגלריה מהווה במה אותנטית של שיח ציבורי, אמנותי ואינטלקטואלי המחבר בין כל קצות הציבור.

הגלריה מציגה סגנונות שונים של אמנות מקורית בתחומי פיסול, ציור צילום ופרפורמנס, ומחברת בין מגוון זרמיה של החברה הישראלית העכשווית.

אתר האמנית:  http://art-lem.com

אתר הגלריה : http://bagallerycoil.wixsite.com/bagallery

החיים על פי בלה
יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי.