המלצות על קורס לימודי עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

המלצות על קורס לימודי עיצוב גרפי

מי לא מכיר את הרשת החברתית פייסבוק?, פייסבוק מאפשרת לכל בעל עסק קטן בעיקר, לשווק את העסק שלו להמונים שפוקדים את פייסבוק יום יום שעה שעה, ניתן לעשות זאת עם תמונות מעוצבות לפייסבוק, אלו תמונות שאותן מעצבים באמצעות תוכנות גרפיות, התוכנה הכי טובה לעשות זאת כיום, היא פוטושופ, פוטושופ תיקח את התמונות שתעלה אליה ותכיר לך עולם שלם של שינויים שניתן לעשות איתם.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

 

המלצות על קורס גרפי מה היתרון של עיצוב תמונות בפוטושופ?

בשיווק הכל צריך להיראות מושלם, הרי אנשים שמסתכלים על הסחורה, תמיד הם רואים את האריזה איך נראית, את המקום, חשוב להשאיר רושם ראשוני טוב. וכך גם עם התמונות שלך, צלם כאוות נפשך, אך לאחר שאתה תעלה את התמונות לתוכנת הפוטושופ, אתה תוכל לראות לבדך, אם יש משהו בצבעוניות שלא נראה לך, משהו באיזשהו אלמנט שאולי תרצה להעלים, וזאת תוכל לעשות באמצעות תוכנת הפוטושופ בלבד, תרצה להוסיף טקסטים? פוטושופ אלופה בזה והיא אפילו תאפשר לך להעלות יותר מסוג כתב 1 בכל מיני צבעים ובכל מיני סוגים, נסה ותראה, לאחר שאתה מסיים לתקן את התמונות שלך והן נראות יותר טוב בעיניך, תעלה אותן שוב ותראה את התגובות.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

 

המלצות על קורס גרפי העלאת פוסטים

בכל דף פייסבוק, בעיקר בעסקי ניתן להעלות פוסטים בכל פוסט אתה תצרף תמונה מתאימה עם מלל ותוכל אף להוסיף תוכן שיווקי, כמה שרק תרצה אין הגבלה, אבל זכור שזה חשוב להיות בגבול הטעם הטוב. בכל פעם שגולש פייסבוק נכנס לפייסבוק ומשהו בתמונה או טקסט שנראה לו מושך ימשוך אותו, תהיה בטוח שהוא יקליק על המודעה, יקליק ואף ייכנס לדף הפייסבוק שלך אם הוא יאהב את מה שייראה, יסתכל בשאר התמונות, הוא ישאר ואף ינסה למצוא דרכים ליצור קשר, המטרה שלך דרך התמונות המעוצבות היא למשך כמה שיותר לקוחות לדף העסקי שלך, ומשם הדרך להגיע אל העסק צריכה להיות די קצרה, ולכן חשוב לדאוג להעלות תמונות טובות ואיכותיות לפייסבוק, פוטושופ תעזור לך בזה, תוכל גם להעלות תמונת כותרת גדולה בגודל 851X315 לראש דף הפייסבוק, לשם כך אתה גם תשתמש בפוטושופ שפשוט יכולה לחתוך את התמונות בהתאם לגודל הדרוש וכמובן להוריד את המשקל כמה שאפשר מבלי לפגוע באיכות התמונה, כך גם התמונה תעלה מהר יותר.

כדאי מאוד ללמוד את זה בשיטת אחד על אחד עם מורה פרטי.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי

[youtube OSSerYcUuic]

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/