המלצות מתווך בנתניה | מתווך מומלץ בנתניה | יניר ינאי זיו | מקס הום

בחורה עם מחשב נייד

מומלץ להכנס לאת שלי שבו תתרשמו מדירות  נדירות ומומלצות למכירה בנתניה, כמו כן המלצות לרכישת דירה.

יניר זיו נחשב לאחר מאנשי המקצוע המנוסים והמקצועיים בתחום יעוץ הנדל"ן, לרבות איתור נכסים בהתאם לצרכי הלקוח, איתור לקוחות לנכסים המיועדים למכירה ו/או השכרה ועוד.

למה לתת דירה למתווך?

כל  בעל נכס מוכר דירה, לפי סטטיסטיקה , מוכר או קונה  בין פעמיים לשלוש במהלך חייו.

בפעם הראשונה הוא יקנה דירה כזוג צעיר, כאשר התחתן או עומד להינשא, לאחר בערך כעשר שנים הוא ישפר דיור לטובת דירה גדולה יותר ומעלית עקב הרחבת התא  המשפחתי, סוג של פנטהאוז או צמוד קרקע כלשהו.

אולם בכל מכירה או קנייה של דירה, אין אנו חפצים בעזרתו של יועץ הנדל"ן.

למרות שנראה שהרוב פועלים כך, חשוב לדעת שבשנת 2014 השנה החולפת יותר מ55% מעסקאות המכירה והקנייה נעשו על ידי יועץ נדל"ן ורק 45% ללא!

אם נחשוב על זה לעומק, נוכל לגלות שיועץ נדל"ן שעובד בצורה מקצועית והגונה, וכמובן שייך לרשת גדולה, יכול לעשות את העבודה הרבה יותר טוב מאיתנו כמוכרי דירה באופן פרטי. וזה למה? ליועץ נדל"ן יש הרבה יותר כלים לעשות את חווית מכירת הדירה לטובה, למתווך מקצועי יש רשת נרחבת ומאגרי מידע גדולים וכך להגיע לתוצאה כספית טובה יותר ממוכר באופן פרטי.

ליניר זיו ,מתווך מומלץ ובעל המלצות  בנתניה, יש "ארגז כלים" קרי יועץ משכנתאות מומלץ, שמאי מומלץ, בעלי מקצוע אחרים מומלצים ועוד.

הדברים מתחילים כבר בפרסום הנכס, כאשר אנו בתור מוכרים, מפרסמים את הדירה במקום אחד או אולי שניים קרי: מדל"ן,יד 2, או  שלט,  אנחנו מצליחים "לפגוע" בלא יותר מרבע מהאוכלוסייה הרלוונטית שמחפשת דירה כמו שלנו, והחלק הנותר הם מתווכים.משמע שרוב האנשים שמחפשים נכס כמו שלנו, בכלל לא נחשפים לו בסיטואציה הזו.

לעומת זאת יועץ הנדל"ן  מפרסם את הנכס בלא פחות מחמישה עשר מקומות שונים, שכוללים את כל אתרי האינטרנט המדיה הדיגיטלית, עיתונים, בית פתוח,גלויות ועוד מקומות שונים ומגוונים שאנו בתור מוכרים לא ממש יכולים להגיע אליהם.

למה כדאי להשתמש בשרותי כמתווך מקצועי ומתווך עם המלצות בנתניה?

1.) יניר ינאי  זיו בעל רשיון תיווך ממשרד המשפטים.

2.) יניר ינאי  זיו מגשר מוסמך מטעם ועדת גדות.
3.) יניר זיו בעל נסיון וידע נרחב בתחום הנדל"ן
שמחתי לעזור, לפרטים נוספים ויעוץ בכיף:
יניר ינאי זיו יועץ נדלן מומלץ בנתניה 052-3077770
yanir_ziv
יניר זיו –יועץ נדלן מומלץ ומומחה בהגשת פתרונות נדל"ן איכותיים באזור נתניה והשרוןיניר ינאי זיו בעל ידע עשיה ופעילות אקטיבית בזירת הנדל"ן בנתניה ובשרון, ומתוך שאיפה להגיש ללקוחותינו ערך מוסף, תועלת ויתרון משמעותי בבחירת נכסים למגורים, לעסקים או להשקעה.אני מתווך נדלן מומלץ בכל רמות המכירה וההשכרה של נכסים ובהם דירות ובתי מגורים, משרדים, בניינים, אזורי מסחר, מחסנים ועוד. זירת הפעילות הבלעדית שלנו מתמקדת בשרון, המהווה אבן שואבת ליזמים, כמו גם משפחות המבקשות ליהנות מיתרונות האזור המובהקים. יניר ינאי זיו בעל ידע ומוטיבציה לספק פתרונות מדויקים ללקוחותינו, ביושרה, אמינות ושקיפות מלאה. יש ברשותי דירות למכירה בנתניה, דירות בפרויקט טריו של י.ח דמרי, דירות בפרויקט שירת השרון של רוטשטיין ועודאת שירותי הנדל"ן אנו מציעים ביחס אישי וחם, על ידי לימוד מעמיק של צרכיו ורצונותיו הלקוח, ועמידה לרשותו לאורך כל העסקה, עד לסיומה, ואף לאחריה.