המלצה על קרם רגליים של מותג COMPEED

בחורה עם מחשב נייד

בתור אחת שסובלת מעור סדוק ברגליים, במיוחד באזור העקב, הקייץ המתקרב מעלה צורך לטפל בדחיפות בבעיית עור סדוק. 

מותג COMPEED המספק פתרונות לנזקי עור מציג: קרם רגליים Overnight cracked heel cream בנוסחה חדשנית וייחודית המעניקה תוספת לחות מזינה לעור קשה ויבש ומעודדת יצירת עור חדש.

מה מיוחד בקרם הזה?

הקרם בעל נוסחה חדשנית אשר מורכבת מחומצה לקטית המאפשרת לעור להתחדש וליצור קילוף עדין של העור היבש ומעודדת צמיחתו של עור חדש. הקרם נספג במהירות מרבית ואינו משאיר תחושה שמנונית על כף הרגל ביחס לקרמים הקיימים בשוק הישראלי. הנוסחה הייחודית מאפשרת לנעול את הנעליים לאחר מספר שניות מבלי להחליק בתוך הנעל ובטיחותי ביותר. בנוסף, הקרם משפר את מראה הציפורניים בכף הרגל.

Overnight cracked heel cream, מעודד את מנגנון הריפוי העצמי של העור ומזרז את תהליך הריפוי מהיובש. הקרם, נמרח על העור כשכבה שנייה, היוצרת סביבת לחות, המבודדת ושומרת על סביבה נקייה מפני חיידקים, ובכך מקצרת את תהליך הריפוי העצמי של העור כך שמדובר בפתרון טיפולי ואסתטי כאחד.

מחקרים:

הקרם נוסה במדינות רבות ברחבי אירופה וממחקר שבוצע על ידי החברה נמצא כי עם השימוש הראשון במוצר, יש שיפור של 92% מהמריחה הראשונה. בנוסף במסגרת המחקר עלה כי 90% מהנבדקים בגרמניה ואיטליה דיווחו שקרם הרגליים החדשני מעניק תחושת לחות למשך 24 שעות וכן, נמצא אף שיפור משמעותי במראה הציפורניים בכף הרגל.

התנסות שלי במוצר:

מרחתי שכבה של הקרם על העור היבש בכף הרגל. הקרם נספג באופן מושלם לאחר שניות והעניק תחושה רעננה לאורך כל היום.

הריח  של הקרם היה קליל  ונעים (לא כמו ברוב הקרמים שאני מכירה).

האריזת השפרפרת נוחה וקלה לשימוש ובעיצוב סולידי נקי התואמים את לוגו המותג ירוק לבן ותכלת.

מחיר ואיפה להשיג:

מחיר לאריזה: 50 ₪ בלבד.

להשיג ברשת סופר פארם וברשת ניו פארם.

גילוי נאות – קבלתי את המוצר להתנסות וסקירה בבלוג