המלצה לסדרה: אוזרק זאת הסדרה החדשה שאתם צריכים להתמכר אליה

לפני חודשיים כתבתי לכם כאן על 5 סדרות טלוויזיה ששווה לכם להוסיף לרשימת הצפייה שלכם, אם במקרה לא יצא לכם לקרוא את הפוסט הזה אני מזמינה אתכם לעשות את זה עכשיו כי יש שם כמה סדרות ממש טובות ומומלצות. כמו שאתם בטוח יודעים סדרה טובה זה דבר ממכר, ואחרי שמסיימים את כל הפרקים ו/או העונות של סדרה מסוימת מתחילים להרגיש שמשהו חסר לכם בחיים. למזלנו ניתן למלא את החסר בסדרה חדשה כי בימינו המגוון של התוכן עם כל ערוצי הטלוויזיה הוא פשוט מדהים.

אז היום אני רוצה לספר לכם על "אוזרק", מדובר בדרמת-מתח מקורית של נטפליקס, שהספיקו כבר להפיק לה שתי עונות חזקות מאוד. אני יכולה להגיד לכם בלי ספק שמדובר בסדרה מצוינת שמבויימת וכתובה בצורה יוצאת מגדר הרגיל. מכיוון שלא בא לי לעשות לכם ספויילרים בפוסט הזה, לא נדבר כאן על דברים שקרו במהלך שתי העונות האחרונות, אבל במקום זה מתחשק לי לדבר על עלילת הסדרה בכלליות ועל האירועים שהם הבסיס לסדרה אוזרק.

תקציר העלילה: מרטי בירד הוא יועץ פיננסי בחברת השקעות עצמאית ביחד עם ברוס, השותף שלו. השניים נותנים שירותים פיננסיים לאנשים פרטיים, עצמאיים ועסקים שנותנים להם את הכסף שלהם על מנת שינהלו אותו וישיגו להם תשואה גבוהה. כבר בפרק הראשון מסתבר לנו שבין יתר העיסוקים שלהם הם גם נותנים שירותים של הלבנת כספים לקרטל הסמים השני בגודלו במקסיקו. אחרי שהקרטל מגלה שברוס ומרטי גנבו מהם כסף מרטי.

כדי שהקרטל יאפשר למרטי להישאר בחיים (ביחד עם אשתו וילדיו) הוא מבטיח להם שיעבור לאתר נופש במיזורי ארה"ב על מנת להריץ שם אופרציה בלתי אפשרית של הלבנת כספים. זאת נקודת הפתיחה של הסדרה ואני מבטיחה לכם שמכאן הדברים רק הופכים להיות יותר מורכבים, מעניינים ואפלים. הסדרה בהחלט מצליחה להפתיע בכל הנוגע לפיתוח תסריט העלילה.

[youtube 5hAXVqrljbs nolink]

הוספתי לכם כאן את הטריילר לעונה הראשונה של הסדרה (יש שתי עונות עד עתה והודיעו לאחרונה שחידשו את הסדרה לעונה שלישית) תהנו!

שווה לציין: שני השחקנים הראשיים ג'ייסון בייטמן ולורה ליני שמגלמים את מרטי וונדי עושים עבודה מרשימה במיוחד:

ג'ייסון בייטמן (מרטי בירד) שחקן שמוכר בעיקר בזכות תפקידיו בסדרות קומדיה. ללא ספק ראוי לציון המשחק שלו והכישוריים הדרמטיים שהוא חושף בסדרה.

לורה ליני (ונדי בירד) שחקנית קולנוע מפורסמת ואהובה, זוכת 3 פרסי אמי ושני פרסי גלובוס הזהב, הייתה מועמדת 3 פעמים לפרס אוסקר. עושה את התפקיד של ונדי בצורה מדהימה ולא נתפלא עם היא עוד תוסיף לארון הפרסים שלה עוד אחד בזכות התפקיד הזה בעתיד.