המלצה למכינה ללימודי עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

המלצה למכינה  ללימודי עיצוב גרפי

המלצה למכינה  ללימודי עיצוב גרפי – עיצוב גרפי הוא תחום שנדרש בכל מקום ומקום. גרפיקה ועיצוב גם משמשים לחברות אריזות, בקבוקי החלב בקרטון שאנו שותים כל יום, או הדגנים שנמצאים בקופסאות מאוירות ויפות, הם כולם גרפיקות מיוחדות ומעוצבות שנעשות בתוכנת מחשב, מודפסות עליהם כניירות לפני קיפול ואח"כ מקפלים אותם בהתאם לצורת האריזה, זהו עוד אחד מהנושאים שתלמדו במסגרת לימודי עיצוב גרפי.

המלצה למכינה  ללימודי עיצוב גרפי – התוכנות הרלוונטיות

אנשי מקצוע רבים מוכשרים לעסוק בתחום, הגרפיקאים בעבודה נכונה עם התוכנות הגרפיות המתאימות, מדובר בתוכנת הפוטושופ המדהימה שיודעת לעבד תמונות בעייתיות ולעצבן בהתאם לדרישות העיצוב, תחשבו שמדובר ביצירה של אריזה בצורה שונה כי היא פרוסה, כלומר אתם לא רואים קופסה תלת ממדית או דו ממדית אתם רואים פאות של קופסה שבחיבור שלהן ביחד הם ירכיבו את האריזה כך שלפני כן צריך להתאים עיצוב מתאים לצורת האריזה, בשביל שהיא תתקפל במקומות הנכונים אך עדיין תעביר את המסר.

[youtube yCK-I2RWBHw]

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube f9I0zFHjtZI]

 

המלצה למכינה  ללימודי עיצוב גרפי – להכניס את הלוגו

קחו דוגמא לפרוייקט שיכול להיות לכם, תחשבו שיש לכם את הצד הפנימי של האריזה ובו צריך לשים את הלוגו של החברה, תמונות שהיא סיפקה, אבל צריך לעבוד על החומר עם פוטושופ, הוא לא מתאים לצורת החיתוך והקיפול של האריזה, אז בזכות כלים שרכשו התלמידים בקורסים לעיצוב וגרפיקה, הם יוכלו לחתוך את התמונה שתתאים לאריזה ולדרישות הלקוח, להתאים טקסט במקום הנכון ותמונה מתאימה, אחרי שמסיימים עם הצד הקדמי של האריזה אפשר לפנות לצדדים הצדדיים של האריזה ולשים עליהן עוד מלל טקסט ותמונה, בד"כ אם מדובר בקופסת דגנים אז נהוג שיופיעו שם הרכיבים של המוצר, מהי השגחת הכשרות והלוגו, בצד השני אפשר לשים גם את הרכיבים בשפות אחרות, לוגו וחותמת, השלב הבא זה לעבוד על אחורי האריזה ושם לשים מה שביקש המפרסם וגם שוב להתאים את התמונה לאריזה ולחיתוך המיוחד שלה. זו דוגמא קטנה לפרויטק שיכול להיות לכם.

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube OSSerYcUuic]

סיום הפרוייקט

אז מה עושים כשמסיימים? כשמסיימים שומרים את העיצוב בקובץ psd מעבירים לאישור המעצב הגרפי הראשי והוא יעביר ללקוח לאישור סופי וברגע שמאושר העיצוב הוא עובר הלאה למחלקת הייצור שמדפיסה את אותו עיצוב האריזה על כל אריזה וארחזה שצריכה לעבור גם היא קיפול.

 

בקרו אותנו באתר והתחילו ללמוד כבר היום עיצוב גרפי 

[youtube X2HLLr4H6cI]

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/