המכתב שלי למיקי בוגנים

אני אוהבת אנשים שמפלסים את דרכם באמונה שלמה בעצמם ובכשרונות שלהם, שעפים על עצמם ולא עושים חשבון, יצריים ואמיתיים, מלאי צבע ויחודיות

בחורה עם מחשב נייד
pixabay
pixabay

הי מיקי, מה שלומך?

אתה עוד לא מכיר אותי, אבל אני עוקבת אחריך כבר שנים. אתה מעניין אותי ומהווה השראה עבורי. אני אוהבת אנשים שמפלסים את דרכם באמונה שלמה בעצמם ובכשרונות שלהם, שעפים על עצמם ולא עושים חשבון, יצריים ואמיתיים, מלאי צבע ויחודיות. אם כל זה לא מספיק, אתה מצוין בתחום שלך וניתן להבחין שהלקוחות שלך אוהבות אותך ומחוברות אליך, למיקי האדם. השילוב הזה שבין איש המקצוע לאדם שמצליח להתחבר לנימי נפשן של  הלקוחות שלו, הוא בעיני סיפור ההצלחה המקצועית באשר היא.

צלם רפאל בן דור
צלם רפאל בן דור

אני אציג את עצמי. שמי מאיה הרצברג אלון ואני בת 55, נשואה לאריק, אמא לשלושה ילדים גדולים וסבתא לשני נכדים מקסימים. אני גרה בקיבוץ חולדה וכבר 28 שנים אני עורכת דין, בעלת משרד עורכי דין לענייני משפחה. פילסתי את דרכי המקצועית בעשר אצבעות ועברו הרבה מאוד שנים עד שהרשיתי לעצמי להבין ולהאמין ביכולות שלי כאשה, עורכת דין שמלווה אנשים ברגעי שפל בחייהם, במקום הכי נמוך בחייהם, במשברים משפחתיים. אני נותנת להם בטחון אישי ומקצועי, מחבקת ומובילה אותם בתהליך הזה להתחלה חדשה בראש מורם. הלקוחות שלי אוהבים אותי ומחוברים אלי. אני מאמינה שגם בי יש את השילוב של אשת מקצוע ואישיות שמתחברת לנימי נפשם של אנשים. אני נותנת רשת בטחון ועוגן יציב ללקוחות שלי שחייהם מתערערים. יש לי הישגים מקצועיים יפים ובשנים האחרונות המשרד שלי מדורג כאחד מהמשרדים המובילים בישראל בתחום דיני המשפחה.

אז למה אני פונה אליך? האמת היא שאם לא היית משתתפת בקורס דיגיטליות בעסקים של סלונה ובנק לאומי, ככל הנראה המכתב הזה לא היה נכתב מעולם. אבל במסגרת הקורס קיבלנו משימה, לכתוב פוסט – מכתב לאיש שמהווה השראה עבורנו, האיש שיכול להקפיץ אותנו למקום שאליו אנחנו רוצים להגיע. ככה זה בקורסים מהסוג הזה, אתה כל הזמן יוצא מאיזור הנוחות שלך ומנסה להמציא את עצמך מחדש ולחשוב מחוץ לקופסא. ואני חשבתי, התלבטתי ובחרתי בך.

אני מרגישה שאתה האיש. אשמח מאוד להיפגש איתך ולהכיר אותך. אני משוכנעת שתהיה בינינו כימיה טובה. עד כמה שזה מפתיע, אני מאמינה שאנחנו יכולים לשתף פעולה ולהביא משהו חדש שעוד לא היה, דווקא ולמרות תחומי העיסוק השונים שלנו והמקומות השונים שבהם אנחנו נמצאים. שנינו עובדים עם נשים, (אני עובדת גם עם גברים ואתה?), שנינו אחראים להפוך את חייהם ליותר יפים ושמחים, שנינו אוהבים את מה שאנחנו עושים ועושים את זה מהלב.

יש לי כמה רעיונות שווים, לייצר ערך ותוכן מדהים וחשוב לכלות שלך ולשאר הלקוחות שלך ולייפות עוד יותר את הלקוחות והחברות שלי, הכל בשיתוף פעולה של שנינו.

אז ניפגש לקפה?

מצרפת קישור לעמוד הפייסבוק שלי https://www.facebook.com/mayaalonlaw/

ולאתר האינטרנט שלי: http://www.get-luck.co.il/

מאיה אלון
אשה, אמא, סבתא, לוחמת צדק. בונה גשרים.שורדת. נולדתי בעיר אבל שנים אני נהנית בכפר. אוהבת עולם ואנשים, לדבר ולהקשיב.