המכללה הכי טובה ללימודי עיצוב גרפי

בחורה עם מחשב נייד

המכללה הכי טובה ללימודי עיצוב גרפי

אז איך ניתן היום ללמוד גרפיקה בעין המודרני? איך ניתן לנצל את מה שהטכנולוגיה נותנת לנו? ניתן ללמוד כיצד לעבוד עם תוכנות הגרפיקה דרך מדריכים כתובים שניתן למצוא אונליין, אך אם ברצונכם ללמוד גרפיקה כמקצוע לעתיד, דרך זו לא תביא אתכם אל היעד הנחשק. אם כוונתכם לקחת את התחביב ולהפכו למקצוע, תצטרכו ללמוד את התחום בצורה מקצועית ומסודרת. כיום ענף הטכנולוגיה מתפתח במהירות ובכל יום נוספים אנשי מקצוע חדשים.

%d7%a4%d7%95%d7%98%d7%95%d7%a9%d7%95%d7%a4-%d7%97%d7%99%d7%a0%d7%9d-%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9b%d7%99%d7%9d-%d7%a9%d7%99%d7%a2%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%94%d7%a1%d7%91%d7%a8%d7%99%d7%9d

ללמוד עיצוב גרפי

אז מה לומדים במסגרת לימודי עיצוב גרפי? גם תיאוריה וגם פרקטיקה! במסגרת הלימוד של עיצוב גרפי תיחשפו לחוקי יסוד בעיצוב ותלמדו מה צורכת עבודת קידום מכירות לעסקים ושיפור תדמיתם בעיני קהל היעד שלהם. במסגרת לימודיכם, תבנו תיק עבודות גרפי מקצועי, שיהיה תעודת הזהות שלכם ויפתח בפניכם דלתות בשוק העבודה.

פרסום סולו

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

ללמוד בשיטת עיצוב גרפי ותקשורת חזותית אחד על אחד

אז למה כדאי ללמוד אחד על אחד ובאופן אישי? סביבת לימודים אישית ידועה כאלטרנטיבה מצויינת לרבים, הבוחרים לשלב לימודים ועבודה יחד. כיום אתם לא חייבים ליסוע אל בית הספר כל יום בכדי לרכוש מקצוע בתחום הגרפיקה. עידן האינטרנט הביא עימו חידושים והפתעות! כעת ניתן למצוא בתי ספר המלמדים גרפיקה הישר משולחן המחשב שבביתכם. איך זה נעשה? בתי ספר ומכללות המציעים תכנית לימודים מתחום הגרפיקה באמצעות האינטרנט בשיטת "אחד על אחד". בשיטה זו המוסדות הלימודיים משתמשים בתוכנת חיבור מיוחדת העובדת דרך האינטרנט ומחברת בין התלמיד והמורה למשך השיעור. זו שיטה שמתאימה לתלמידים שצריכים ללמוד בקצב שלהם ולא של אחרים. גם בבתי ספר מעין אלה תוכלו ללמוד את כל הכלים להם תזדקקו בעבודתכם כגרפיקאים ולרכוש מיומנויות בעבודה עם התוכנות הגרפיות המובילות בשוק של היום. תוכנות כמו הפוטושופ והאילוסטרייטור ואף תוכנת עימוד ספרים תוכלו ללמוד. תוכנה בה תוכלו לעמד טקסטים ואלמנטים גרפיים ולעצב חוברות, ספרים, מגזינים, קטלוגים ועוד. בסיום הלימודים יבנה כל תלמיד תיק עבודות מקצועי והוא יהיה זה שיקבע אם יקבל עבודה או לא. על מנת להצליח בלימודים ולהתמקצע בתחום יצטרך התלמיד מחשב טוב ויכולת להשקיע זמן רב בהכנת המטלות ושיעורי הבית.

%d7%a2%d7%99%d7%a6%d7%95%d7%91-%d7%a4%d7%99%d7%99%d7%a1%d7%91%d7%95%d7%a72

על אילו תוכנות מדובר כשלומדים עיצוב גרפי?

לימודי גרפיקה בבסיסם הם לימודים של תוכנות העיצוב הגרפי הרלוונטיות: תוכנת הפוטושופ בה ניתן לעבד ולערוך תמונות, להוסיף אפקטים ולשלב טקסט עם אלמנטים גרפיים; תוכנת האילוסטרייטור, בה ניתן לצייר או לאייר דמויות, לשרטט גרפיקות ולבנות הדמיות דיגיטליות, וליצור אלמנטים ווקטוריים אותם ניתן אחר כך להקטין ולהגדיל מבלי לפגוע באיכות האובייקט; תוכנת האינדיזיין המתקדמת כל כך, בה ניתן לעמד ולערוך ספרים וחוברות מקצועיות, לשלב בהן טקסטים גם מתוכנות מלל אחרות כמו וורד ואלמנטים גרפיים מתוכנות הפוטושופ והאילוסטרייטור.
בשביל להצליח לאחר הלימודים אתם צריכים לעבוד במהלכם על תיק עבודות מרשים, אותו תוכלו להציג ללקוחות פוטנציאליים.

[youtube X2HLLr4H6cI]

בקרו אותנו באתר והתחילו כבר היום ללמוד עם מורים שמחוברים אליכם ישירות למחשב האישי אונליין

 

עיצוב גרפי - גרפיקה ממוחשבת
לפרטים והתקשרות 03-6202111 לימודים עיצוב גרפי אונליין מהבית אחד על אחד עם מורים פרטיים ללימודי תעודה "מעצבים גרפיים" https://onlinegraphic.co.il/