הסקס אפיל שלנו לא צריך להימדד בידי אחרים, המיניות מגיעה מבפנים

pexels-photo-1576848

 

היא עמדה שם בחדר הכושר עם הטייץ והגוזיה, מרימה משקולות עם משקל בדיחה כאשר כל כולה נישא אל עבר המבט שחוזר אליה מהראי. המבט שלה עצמה. השיער מתוקתק, פן שהחליק את כל שיערותיה, שום אגלי זיעה לא ניגרים ממנו, העיניים משוחות במן פס שחור ודק והריסים נישאים אל על. היא לא הייתה מזויפת מראה או בעלת מראה פלסטיקי, היא הייתה מהממת. ניכר היה שכל הגברים מחטיפים מבטים אליה מידי פעם, אולי רק בשביל לזכות במבט חזרה, או אולי רק כדי להביט בגוף האלוהי הזה. ומן העבר השני הייתי אני, בקו אנכי מול הפלא המפוסל יורדת ל 3 סטים של סקוואטים בשביל לנסות ולזכות בישבן מעט יותר מוצק. אני מביטה בה, ואני מביטה בגברים שמסביב, ואני מרגישה הכי יפה בעולם. אני, שעברתי לידה, שיש לי כמה קילוגרמים להוריד, ששנות ה20 עברו חלפו להן ביעף לבלי שוב, שאגלי זיעה ניגרים ממני והייתי אומרת שיש מקום לשיפור בתסרוקת המקורזלת שלי.

"בוודאי שתרגישי יפה" אתם אומרים

"אין סיבה שלא תרגישי יפה" אתם אומרים

"כל הנשים יפות" אתם אומרים

"לכולן יש זכות להרגיש סקסיות" אתם אומרים.

אז אתם אומרים.

בפועל, כשהייתי בשנות ה 20 הנהדרות והשוצפות, כשהישבן שלי עוד היה הפרזנטור של אל על מרוב ששהה באוויר, כשהייתי בשיא המיני שלי (כך חשבתי לפחות) הרגשתי מכוערת. הרגשתי לא ראויה. ברגעים שהתאמנתי בחדר הכושר (ועוד איך התאמנתי – כאילו חיי תלויים בכך) והייתי רואה בחורה שנחשבת לכל הדעות כ"שווה" הרגשתי אני חסרת ערך. "למה שמישהו יסתכל עליי כשהיא נמצאת כאן בסביבה" הייתי חוזרת כמנטרה בלי בושה שוב ושוב מבלי להביט בעצמי במראה שמא אראה שם את קואזימודו. היום, מתחשק לי לקחת מכונת זמן אל הבחורה ההיא שהייתי ולצעוק לה חזק אל תוך האוזן – "את ראויה! את לא מבינה כמה את ראויה! כמה עומק יש בך, כמה רבדים, כמה יופי פנימי וחיצוני, ותלמדי כבר להעריך את היופי הזה! את מצחיקה,את מוכשרת ואת פשוט נהדרת!".

 

מעניין אם הייתי חוזרת אחורה ובאמת עושה את זה – האם הייתי מאמינה לעצמי.

אני רוצה להאמין שכן, אני רוצה להאמין שנשים שזקוקות לצעקות האלה ישמעו אותן, אולי לא מהפה שלהן על ידי עצמן מן העתיד אלא מהפה של כל אחת שצועקת בשבילן ואליהן את הזעקה הפנימית שמגיעה מהמקום הכנה ביותר.

 

 

 

היום כשאני מתאמנת בחדר הכושר, כבר לא בטירוף,כבר לא ממקום של חוסר אלא ממקום של הנאה והודיה לגוף שלי אני מעיפה מבט על הבחורה הלוהטת בטייץ עם גופיית הספורט והשיער המתוקתק, אני קולטת את המבטים של הגברים עליה,ואת הסיפוק שלה מעצמה.  ואז אני מסתכלת עליי, על עצמי מול המראה, ורואה בחורה לוהטת לא פחות, ראויה אף היא, יחידה במינה, ומחייכת. לפתע, אותה בחורה שעד לפני עשור חשבה שהיא אף פעם לא מספיקה, התעוררה, פתחה עיניים, הביטה לצדדים לגברים של חדר הכושר שתמיד חשבה שלעולם לא מביטים בה וקלטה כמה מבטים פספסה בעשור האחרון, וכמה היא לא הביטה אל תוכה והבינה כמה יופי מגיע מבפנים.

 

הרצון שלנו להיות מושלמות ומושלמים לא נח, הוא מפמפם בתוכנו כי זה מה שמוכרים לנו מאז ומתמיד. המיניות שלנו ומידת הסקס אפיל לא תלויי מידה ולא תלויי מיצוק ולא תלויי נפח ולא תלויי רזון. הם תלויים אך ורק בהרגשה הפנימית שלנו. יש אנשים שהניראות שלהם תדבר אל סוג מסוים באוכלוסייה ויש כאלה שידברו אל סוג אחר באוכלוסיה ויש כאלה שגם וגם, וזה בכלל לא משנה! הניראות היא חלק שהוא אמנם אינטגרלי אך בהחלט לא הגורם המכריע כאשר מדובר במיניות מתפרצת ובהרגשה טובה.

כולם ראויים. ראויים ליהנות מגופנו ולהרגיש הכי מושכים בעולם.  בכל מידה שלא נהיה. אם השינוי לא מצליח לקרות באופן טבעי, צרו לעצמכם את השינוי באופן מלאכותי מלכתחילה. התלבשו בבגדים שאינכם רגילים אליהם או שאולי התביישתם ללבוש, צאו להכיר אנשים חדשים, תאתגרו את עצמכם לעשות דברים שמפחידים אתכם, בכל פעם שתצליחו לצלוח אתגר תייצרו עוד לבנה שתעזור לכם לבנות את השביל שמוביל לשלום העצמי ביניכם\ן לבין עצמכן\ם.

מורן לי קוגן
יועצת מינית וחוקרת מיניות. אדם של מילים חוויות ערכים ומעשים. מעצימת נשים ומקדמת שוויון מגדרי. חיה ונושמת מיניות, וחוקרת מערכות יחסים על שלל סוגיהן.