המטרה? לעורר השראה

אני בוחרת בה כל פעם מחדש מתוך הידיעה שיש מישהי שתקרא אותי ותדע כמה שהיא יכולה

את סדנת ההשראה שעברתי לפני קצת יותר משלוש שנים אני מסמנת כנקודת מפנה בחיי. לא רק האישיים אלא גם המקצועיים.                                                                                                                      לו רק ידעתי אז שאת גזירות המגזינים שליקטתי בסדנה אהפוך למסע חיי בשלוש השנים הבאות ברמת דיוק ורגש ככל הנראה שלא הייתי מאמינה, גם לליבי שלי.

בתחילת דרכי המקצועית, חשבתי לעצמי "מי יקרא אותי?! הרי זאת רק אני, אותה ילדה שלא חשבה שמישהו בכלל יקשיב או יישמע אותה. הרבה פעמים הרגשתי שלומר את דעתי יהיה דבר שולי, לא רלוונטי ובעיקר שלא הכרחי עכשיו בקול רם.עדיף בשקט חשבתי אז. וכשכבר כתבתי מעט, ממש מעט ונוגע, בעיקר בחדרי ליבי, זה הגיע! לאט לאט התקלפו השכבות ועוד כתבה בה הופעתי ועוד פוסט שזכה לחשיפה גדולה ועוד מישהי שכתבה לי בשקט שגם היא החליטה שהגיע זמנה! לעשות, לשנות, לגעת ולחיות מתוך בחירה טובה.

Screenshot_20190327-150715_Instagram

(צילום: אוסף פרטי)

והיום כל כך חשוב לי להעביר אותה הלאה, בעיקר לנשים עצמאיות או כאלה שבעוד רגע יהיו שם, את הידיעה שהשראה זה כל הסיפור.  כאחת שלוקחת חלק בפאנלים של מעצבות צעירות, אני רוצה לחבק כל אחת ואחת מהן. להעביר את המסר, את הליווי, את החיזוק. כשאני התחלתי אני רוצה לומר להן, הייתי חדורת מטרה ברורה! לעורר השראה!

השראה

(צילום: אוסף פרטי)

מדי פעם אני פוגשת את השאלה "מה המטרה?" ואני מיד עונה "מה זאת אומרת?! לדבר השראה!" אני בוחרת בזה כל פעם מחדש מתוך הידיעה שיש מישהי שתקרא אותי ותדע כמה שהיא יכולה.

אז הבלוג הזה מוקדש לכן, לכל אלו שמרגישות ליד, קצת בצד, רואות את החומה מול עיניהן ולא מאמינות שמשהו יקרה.

מוזמנות אלי ואל ליבי, אל עולם ההשראה שלי https://www.facebook.com/moran.k.dahan

ואם בסדנת השראה חשקה נפשכן, ממש כאן, נוכל לתאם 0525092703