המזגן השקט – מזגן VRF

בחורה עם מחשב נייד

הכירו את מערכת המיזוג המודרנית

במציאות הישראלית קשה מאוד להסתדר בלי מערכת מיזוג איכותית. בעוד בעבר מערכת מיזוג ביתית הייתה נחלתם של אנשים מבוססים ולאט לאט מצאה את עצמה בכל בית ובית, הפרמטרים שהיום קובעים מהו מזגן איכותי הם לא רק החיסכון והעלות אלא הפעלה שקטה ואפשרות להתקנה גמישה יותר. מזגן VRF מספק יתרונות רבים בכל הפרמטרים ולמעשה אחרי ההתקנה שלו אתם נהנים גם מחיסכון בעלויות וגם מהפעלה שכמעט ולא מורגשת.

המזגן השקט – מזגן VRF

• מזגן VRF מקיים טכנולוגיה חדשנית שומרת על פעילות קבועה של מדחס. הרעשים שאנו שומעים בעת פעולת המזגן אלו הן הפעולות שהוא מבצע כדי לקרר את החדר. המדחס הוא זה שמחייב את הרעשים שיכולים להעיק מאוד והתקנת יחידה ההנעה חייבת להתבצע בסמוך לבית מה שמהווה חיסרון משמעותי. בעניין זה מזגן VRF מכיל יתרון עצום בגמישות ההתקנה. ניתן להתקין אותו גם במקומות גבוהים ומרוחקים באורך צנרת שמגיע לכדי 150 מטרים ובגובה של 50 מטרים וכך הרעש מתרחק ממקום, בעיקר במקומות גדולים כמו קניונים או נמלי תעופה בהם הרעש ממערכות המיזוג יכול להיות נוראי.
• המדחס הוא זה שדוחס את הגז ולמעשה מצליח ליצור הבדלי טמפרטורות שמקררות את הבית או את עסק. המזגן מקרר עד שהוא מגיע לטמפרטורה הרצויה ולאחר מכן מפסיק את פעולתו וממשיך כאשר היא עולה בשנית. פעולה זו אינה חסכונית ואינה שקטה מה שמביא לשני חסרונות משמעותיים ביותר שמטרידים את ציבור הלקוחות. בעזרת טכנולוגיית האינוורטר החדשנית בעזרתה פועלת מערכת VRF, המדחס פועל באופן רצוף תוך שמירה על עבודה חסכונית שמתאימה את עצמה לדרישת המאיידים, על ידי שינוי תדר המנוע.

מערכת מיזוג שקטה במוסדות ומפעלים

אם הרעש של המזגן הביתי שלכם מפריע לכם דמיינו מה היה קורה במקום ציבורי שדורש קירור נרחב של כמה מזגנים. לא רק שהיו הבדלי טמפרטורה משמעותיים בחלל עצמו, בעיקר בגלל שמקומות אלו גבוהים, הרעש היה בלתי נסבל ואם הייתם נמצאים בקניון מתי שהוא לא עמוס הייתם ודאי שומעים אותם פועלים. מזגן VRF מאפשר פעולה שקטה שבאה לידי ביטוי בעיקר במקומות אלו אך מתאים גם לשימוש ביתי ונהיה נפוץ יותר ויותר גם בהם.