המותג SMARTAPE – תוספות שיער

המותג SMARTAPE – תוספות שיער במדבקה הקטנה והדקה בעולם ופטנט רשום כחול לבן, עם מבחר צבעים וקולקציית גוונים לקיץ 2019

 שתקום האישה ותגיד לי שהיא מרוצה ושלמה עם המראה החיצוני שלה! אין דבר כזה!

אנחנו ביקרתיות כלפי עצמנו ולא צריכות אף אחד שיספר לנו מה לא, אנחנו צריכות שיספרו לנו כל כמה הכל מדוייק במקום ונכון, רק כדי להוריד טיפה את חצי הביקורת העצמאיים שלנו.

IMG_8036

 מהרגע שהכנסתי מראה הביתה (מזכירה לכן שזה קרה רק בשנה האחרונה), התחלתי להתאפר, להתאים בגדים, נעליים תכשיטים ועוד זה נהיה אסון. זמן ההתארגנות התארך, ואני תמיד שמה לב לזוטות שפעם לא ראיתי..האמת מעייף בין כול טרדות היום יום לחפש פתרונות לעוד נישה שנכנסה לי לחיים. לא בחרתי להיות אישה נולדתי כך ואם פעם חשבתי שאני הטום בוי המושלם היום אני מגלה את הצד הקנטרני שלי …

ולמה אני מעייפת אתכן בכל הסיפור? אחד הדברים החדשים שמעיק עלי זו הצמיחה האיטית של השיער. הסתפרתי קצר הייתי צריכה לשקם את השיער ממעללי שהיו לא פשוטים עבורו אבל די! חלאס נמאס לי !

אני רוצה שיער ארוך, אני רוצה שיער שמתבדר ברוח…כן אני חולמת להגיע למקום להזיז את הראש לצד השני והשיער נע לו בחופשיות ובזרימה. אני רואה נשים עם שיער ארוך ואני מתמוגגת וירוקה באותו הזמן.

אז כן, היום יש פתרונות להכל גם לזה, אני מודה חסרת סובלנות שכמוני מחפשת לה את הפיתרון היעיל הטוב וזה שלא יהרוס לי את השיער כי בכל זאת אני לא מתכוונת להתקצר שוב.

ביום רביעי היה אירוע השקה של המותג SMARTAPE – תוספות שיער במדבקה הקטנה והדקה בעולם ופטנט רשום כחול לבן, עם מבחר צבעים וקולקציית גוונים לקיץ 2019 ולראשונה בישראל (אפילו את העולם אנחנו מקדימים בנישה הזאת) תוספת שיער גלי טבעי.

IMG_8052

מה שפעם היה נעשה בחדרי חדרים היום עניין של בשגרה ואפילו מובילות דעת קהל מתגאות בשינוי שהתוספות חוללו במראה שלהן.

כיום נשים משתמשות בתוספות שיער כדי לענות על צורך בהארכה, מילוי, נפח ואפילו שינוי צבע וכך הן בעצם שומרות על שיערן נקי מתהליכים כימיים.

סמארטייפ תמנונות לפני ואחרי צילום אור גפן (2) (Large)

הפיתוח ישראלי ייחודי הנותן מענה לחיבור תוספות שיער. ייחודה של  SMARTAPE הוא חופש התנועה המוחלט של המדבקה על הקרקפת. בזכות עובייה הדקיק, המבנה האגרונומי ושכבת הג'ל הייחודית שלה היא מעניקה תנועה חופשית ותחושת קלילות בשיער.

השיער בתוספות השיער של מדבקות SMARTAPE, הינו 100% טבעי ואיכותי בסטנדרטים הגבוהים.

IMG_8040

לקיץ 2019 סמארטייפ משיקה לראשונה בישראל, תוספת שער גלי טבעי (שלא עבר סלסול) ומובילה את הטרנדים בגווני קיץ לתוספות שיער במדבקה, המאופיינים בגוונים עדינים ומשולבים למראה נקי וטבעי.

 מדבקת SMARTAPE חזקה מאד, מחזיקה לאורך זמן ואינה נופלת. היא מתאימה לכל סוגי השיער ופותחה במיוחד לאקלים הישראלי ולכן עמידה בתנאי לחות גבוה ואינה ניזוקה.

IMG_8029

המדבקה הינה הקטנה והדקה בעולם ביחס לכמות השיער שיש בכל מדבקה, במשקל  2.5 גרם לכל מדבקה בגודל 3 ס"מ וגובה  0.8 ס"מ . כאשר משתמשים ב SMARTAPE  ניתן לצבוע את השיער, להבהירו, להשתמש בפן , בייבילייס, ולהיכנס לים ולבריכה ללא חשש.

 אחרי התייעצות עם מעצב השיער הבנתי ששערי עדיין קצר אני צריכה עוד קצת..כדי לשנות.

אני אומרת אל תתפלאו אם תראו אותי הקיץ בשיער גולש ארוך שזז לו מצד לצד עם הנעת הראש לימין ושמאל או אל תתפלאו אם אזיז את הראש לימין שמאל יותר מידי – אני מאוהבת בתנועה של השיער שמתבדר לו…כל כך מחכה לרגע, מחכה כבר להדביק את תוספות השיער שהסתכלתי על האחרות ונגעתי בשערן ולא, לא הרגיש לי זר.

פתאום העתיד נראה זוהר וארוך..

הייתה נהנתה, ומחכה כבר לזמן שלה להוסיף 

רעבה תמיד, 

נטע-לי כץ.  

 

רעבה תמיד - נטע-לי כץ
מנכ"לית בית ספר חרשן, מגישה לבגרות, גולשת גלים, גרגרנית, חולמת, רעבה תמיד.