המותג DUCK משיק 2 ניחוחות חדשים לחדרי השירותים וטיפים לניקיון מהיר ויעיל של לשמירת ההגיינה

הניחוחות החדשים של דאק, הם ניחוחות אהובים במיוחד על הצרכן הישראלי, מרעננים את חדרי השירותים ומותירים בהם ניחוח מרענן לאחר פעולת הניקוי.

DUCK דאק נוזל לאסלה ב-2 ניחוחות חדשים טרופי ופריחה מרעננת צילום - אפרת אשל

חברת אס. סי ג'ונסון משיקה בארץ ובעולם 2 ניחוחות חדשים ומרעננים מסדרת מוצרי ג'ל נוזלי לניקיון האסלה של המותג  DUCK(דאק): ניחוח פריחה מרעננת וניחוח טרופי.
הניחוחות החדשים של דאק, הם ניחוחות אהובים במיוחד על הצרכן הישראלי, מרעננים את חדרי השירותים ומותירים בהם ניחוח מרענן לאחר פעולת הניקוי.
הניחוחות החדשים מגיעים בפורמולה חדשה עם ריכוז גבוה של בישום ובמרקם ג'ל ייחודי ויעיל במיוחד.

DUCK דאק נוזל לאסלה ב-2 ניחוחות חדשים טרופי ופריחה מרעננת
צילום – אפרת אשל

 
דאק ג'ל נוזלי לניקוי בעל צוואר בקבוק ייחודי, מגיע לכל מקום באסלה, מעניק ניקוי יסודי של האסלה ודופן האסלה, מותיר את האסלה נקייה ובניחוח מרענן. ידידותי ונוח למשתמש.
הג'ל מגיע בבקבוק נוח לאחיזה, כשחלקו העליון מפותל ודק יותר, המדמה צוואר ברווז צוואר הבקבוק הייחודי הרשום בפטנט ע"י החברה מסייע בכיסוי מקסימלי בעת הניקוי ותורם לניקוי יעיל יותר.
מחיר מומלץ לצרכן: 9.90 ₪ ליחידה.
את מגוון מוצרי "דאק" ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם המובחרות.
DUCK דאק נוזל לאסלה ב-2 ניחוחות חדשים טרופי ופריחה מרעננת
מחיר מומלץ לצרכן: 9.90 שח ליחידה
צילום – אפרת אשל

 
לרגל ההשקה של הניחוחות החדשים בסדרת ג'ל נוזל לניקוי האסלה הנה מספר טיפים ועצות מומחי החברה לניקיון מהיר ויעיל של שירותים הגייניים:
חדר השירותים הוא אחד החללים הכי שמישים בבית ולכן ניקיון השירותים ושמירה על ההיגיינה אינם מותרות אלא חובה בסיסית כחלק מהדאגה לבריאות המשפחה. השירותים בבית הוא אחד האזורים שמתלכלכים על בסיס יום יומי, צוברים חיידקים וריחות לא נעימים.
לדברי רוית קלוד מנכ"לית חברת אס. סי ג'ונסון, המייבאת ומשווקת לישראל את מותג ניקיון וטיפוח השירותים דאק (DUCK):
"אנחנו מבלים לא מעט בחדר השירותים והרבה יותר נעים להיכנס לחלל נקי ונעים לשימוש. חשוב לתחזק מדי יום את חדר השירותים מאחר וכמות החיידקים המצטברת בסוף היום היא גדולה מאוד ולעיתים אף מסוכנת לבריאות. יש להקפיד על היגיינה, סדר וניקיון על מנת שה'בילוי' בחלל זה יהיה נעים כמה שאפשר". לדבריה: "במחקרים שנערכו על ידי המותג, הצרכנים מצהירים כי השירותים הם "המראה" של הבית, אם השירותים נקיים אזי הבית נקי".
DUCK דאק נוזל לאסלה ב-2 ניחוחות חדשים טרופי ופריחה מרעננת
מחיר מומלץ לצרכן: 9.90 שח
צילום – אפרת אשל

 

  • ניצול מקסימלי של הכביסה:    זה ידוע שהכי כיף להיכנס לבית ממש אחרי שבעליו סיימו לתלות כביסה, כי אז כל הבית מתמלא בריח נעים של מרכך כביסה. אז תחשבו איזה כיף יהיה להיכנס לחדר השירותים מאותה הסיבה. בסיום הכביסה הידנית, שפכו את מי הכביסה שבגיגית לאסלה. כדי שהפעולה תהיה אפקטיבית השלימו אותה בעזרת שפשוף האסלה עם מברשת. כידוע מדובר למעשה ב"מים אפורים", מים שאין בהם הפרשת אדם וידועים כמקור מים בזבזני ולכן ניתן, ואף רצוי, לעשות בהם שימוש חוזר.
  • טיפ נוסף לריח רענן של כביסה:    הניחו 2-3 דפים המיועדים למייבש הכביסה במקום נסתר בחדר השירותים. החלל יריח נפלא.
  • הכל במכסה:    למקרה שתהיתם, למכסה האסלה יש תכלית חשובה משלו. מחקרים גילו שהדחת המים באסלה כשהמכסה פתוח, מפזרת טיפות מים מזוהמות וחיידקים על משטחים שונים בחדר הרחצה, לדוגמא: הקירות, הרצפה, הכיור, קירות המקלחון ועוד. החיידקים יכולים להגיע גם לחפצים אישיים שנמצאים באופן טבעי בחדר הרחצה כמו מגבת, או אפילו למברשת השיניים. בנוסף, הטיפות מתפזרות גם באוויר, והחוקרים גילו שניתן היה לאתר חיידקים באוויר עד שעה וחצי לאחר הדחת המים.
  • לא רק למסג':     ניתן להשלים את ניקיון האסלה על ידי טפטוף שמנים אתריים. השמנים האתריים נמצאו כמחטאים, במיוחד הלבנדר ושמן עץ התה. בנוסף הם מעניקים ניחוח רענן. יש לטפטף מספר טיפות לאסלה, לחכות כרבע שעה ולהוריד את המים.
  • חומץ להסרת אבנית :    חומץ הוא עוד חומר מצוין לניקיון מאחר והוא חומר חומצי ומשמש כמסיר אבנית, אמנם לא טבעי אך מאוד יעיל. שפכו חצי בקבוק חומץ לתוך האסלה ושפשפו אותה בעזרת מברשת.
  • הכי פשוט ויעיל:     להניח ליד האסלה מוצר של דאק, בריח אהוב וכל ערב לשפוך קצת מהנוזל ולנקות עם מברשת. כך שומרים על אסלה נקייה והגיינית ברמה היום יומית. הניחוחות החדשים של דאק מכילים עוצמת בישום גבוהה , נוזל ניקוי במרקם ג'ל יחודי לניקוי יעיל במיוחד .

 
המותג DUCK משווק על ידי חברת אס. סי. ג'ונסון, החברה המובילה בעולם בפיתוח וייצור מוצרי טיפוח וניקיון לבית, מבשמיי אוויר ומוצרים מתקדמים להדברה. החברה נוסדה בארצות הברית בשנת 1886. בישראל משווקים מוצריה החל משנת 1985. אס.סי. ג'ונסון ישראל משווקת בארץ את המותגים – דאק, מיסטר מאסל, גלייד, רייד, פלדג', אוטן, גלילונית, קיווי, וגודרס.
ערכה וצילמה נדיה היבא
הצילומים בכתבה באישור שימוש היחצ