המותג לה רוש-פוזה מציע קרם ידיים ייחודי וטיפים לטיפוח כפות הידיים

קרם ידיים משקם – לעור פגוע, לשימוש בייתי ומקצועי. מתאים לטיפול בידיים יבשות, פגועות וסדוקות במיוחד, בעל מרקם עשיר הנספג במהירות

המותג לה רוש-פוזה מציע קרם ידיים ייחודי לטיפוח כפות הידיים צילום: נדיה היבא

לקראת החגים שבפתח, הניקיונות והבישולים והמגע הבלתי פוסק במים הקשים שלנו, כדאי ורצוי שנגביר את הטיפול והטיפוח בכפות הידיים…
מותג לה רוש-פוזה משיק את סיקאפלסט קרם ידיים משקם – לעור פגוע, לשימוש בייתי ומקצועי. מתאים לטיפול בידיים יבשות, פגועות וסדוקות במיוחד.
מותג הדרמו-קוסמטיקה LA ROCHE–POSAY – לה רוש-פוזה, המוביל לעור רגיש, מציע קרם ידיים ייחודי סיקאפלסט ומעניק טיפים לטיפוח עור הידיים.  סיקאפלסט הינו קרם ידיים בעל מרקם עשיר הנספג במהירות.

לה רוש- פוזה קרם ידיים משקם מסדרת סיקאפלסט מחיר 55 ש"ח
צילום יחצ

הנה מספר עצות לטיפוח כפות הידיים הדורשות טיפוח וטיפול יום יומי:

  • הידיים נטולות בלוטות חלב וחשופות יותר מכל לחומרי ניקוי ושינויי מזג האוויר.   ובכלל ישנן נשים הסובלות מיובש וסדקים קשים בכפות ידיים. קרם הידיים הינו בסיסי והכרחי שיהיה תמיד נגיש בבית ואף בתיק.
  • יש להקפיד על מריחת קרם ידיים כשכבת מגן.     הקרם מסייע בשמירה על כפות הידיים ומעניק תחושת רכות. מומלץ להימנע ממגע ישיר של חומרי ניקוי חזקים. חשוב לדעת לבחור נכון את קרם הידיים בכל פורמולה עשירה, מרקם ותחושה. ואינם מבושמים.
  • כשכפות הידיים באות במגע בלתי פוסק במים הקשים, נזקי מזג האוויר וחומרי ניקוי חזקים   התוצאה עשויה להיות קשה הכוללת סדקים בכפות הידיים יובש וגירוד בלתי פוסק.
  • יש לוודא שקרם הידיים מכיל גליצרין, המרככים ומעשירים את עור כפות הידיים.   יש למרוח את כפות הידיים בכל הזדמנות חשוב לבחור את קרם הידיים בקפידה ולקרוא את המרכיבים שבתווית, חשוב לוודא שקרם הידיים מכיל שמנים ומינרליים התורמים לבריאות העור ולא יכיל חומרים הגורמים ליובש בעור.

המותג לה רוש-פוזה מציע קרם ידיים ייחודי לטיפוח כפות הידיים
צילום: נדיה היבא

קרם הידיים סיקאפלסט בעל מרקם עשיר הנספג במהירות,   בלתי נראה,  אינו שומני ואינו דביק. המרקם הנוזלי עדין במיוחד ונספג במהירות עד שקשה לדמיין שהוא מבודד מפני פגיעות יומיומיות. סיקאפלסט ידיים עוטף את העור ככפפה בלתי נראית ובלתי מורגשת וממשיך להגן על העור מפני פגיעות חיצונית גם שעה לאחר המריחה.
CICAPLAST ידיים – פורמולה המרגיעה ומסייעת לשקם את מחסום ההגנה של העור. מגן על העור ומספק שכבה בלתי נראית העמידה מפני שטיפה במים.
מתאים לטיפול בידיים יבשות, פגועות וסדוקות במיוחד. מרקם עשיר הנספג במהירות, בלתי נראה, אינו שומני ואינו דביק.

  • מכיל מים הטרמליים ממעיינות לה רוש-פוזה.    נטול בושם. ללא פראבן. נבדק דרמטולוגית ונבדק גם בישראל על עור רגיש.
  • הידיים והשפתיים  נחשבים לאזורים עדינים במיוחד מבחינה פיזיולוגית,  והפגיעים ביותר לגירויים חיצוניים. חשיפה לקור,שמש, רוח, זיהום אוויר בשילוב פעולות יומיומיות מגבירות את פגיעות אזורים אלו ועלולים לגרום לתחושת אי-נוחות.

המותג לה רוש-פוזה מציע קרם ידיים ייחודי לטיפוח כפות הידיים
צילום: נדיה היבא

מומחיות סדרת CICAPLAST מתרחבת גם לידיים ולשפתיים
הטיפול בעור פגוע נכנס לעידן חדש ב- 2005 עם השקת סיקאפלסט. לראשונה, הגישה לשיקום אפידרמי היא רחבת היקף במטרה להשיג יעילותמיידיתוארוכת טווח.
בעקבות ההצלחה העולמית של הסדרה הגיע תורן של הידיים והשפתיים ליהנות מהפוטנציאל השיקומי הנפלא של סיקאפלסט.
לה רוש-פוזה מציג את המרקמים החדשים והייחודיים הפועלים לבידוד ושיקום העור:
CICASPLAST קרם ידיים
הידיים הן כלי השרת שלנו לאורך כל היום. הן אלה שמדי יום מקלידות, מכבסות,מבשלות,מתקנות ובאות במגע עם חומרי ניקוי. הידיים הן בעלות עור דק מאוד ודל בבלוטות חלב, רק לעיתים רחוקות הן מוגנות ולכן הן עלולות להגיע לנקודת פגיעות קיצונית. מקצועות מסוימים ביניהם צוותים טיפוליים,פועלים, מעצבי שיער, ואופים, הפגיעה בעור הידיים היא יומיומית. לעיתים, הפגיעה כה חמורה שהידיים הופכות לפגיעות עד כדי כל שהעובדים אינם יכולים להמשיך בעיסוקם.
פורמולה חדשנית

  • 4% ניאצינאמיד – מרגיע ומסייע לתקן את מחסום ההגנה של העור
  • 30% גליצרין- מגן על העור ומספק שכבה בלתי נראית העמידה מפני שטיפה במים
  • חמאת שיאה- מסייעת בפעולת חידוש הליפידים (שומנים) בעור
  • מכיל את המים הטרמליים ממעיינות לה רוש-פוזה

המותג לה רוש-פוזה מציע קרם ידיים ייחודי לטיפוח כפות הידיים
צילום: נדיה היבא

מרקם חדש היוצר שכבת מגן
סיקאפלסט ידיים בעל מרקם עשיר הנספג במהירות, בלתי נראה, אינו שומני ואינו דביק. המרקם הנוזלי עדין במיוחד ונספג במהירות עד שקשה לדמיין שהוא מבודד מפני פגיעות יומיומיות. סיקאפלסט ידיים עוטף את העור ככפפה בלתי נראית ובלתי מורגשת וממשיך להגן על העור מפני פגיעות חיצונית גם שעה לאחר המריחה.
תכולה: 50 מ"ל
מחיר מומלץ לצרכן: 55 ש"ח
הוראות שימוש: יש למרוח על כף היד וגב כפות הידיים כל בוקר וערב.
קרם הידיים סיקאפלסט ללא בושם, ללא פראבן, נבדקו תחת פיקוח דרמטולוגי, נון-קומדוגנים, מכילים את המים הטרמליים ממעיינות לה רוש-פוזה, נבדקו גם בישראל על עור רגיש.
המותג לה רוש-פוזה מציע קרם ידיים ייחודי לטיפוח כפות הידיים
צילום: נדיה היבא

ניתן להשיג בבתי מרקחת פרטיים ובקופות החולים מכבי ומאוחדת, ובקנייה און-ליין באתרי המכר השונים
www.drugstore.co.il
www.medi-link.co.il
www.telepharma.co.il
www.bela.co.il
www.maxpharm.co.il
להצטרפות למועדון היוקרתי לה רוש-פוזה:
בפייסבוק:  https://he-il.facebook.com/LaRochePosayIsrael
באינסטגרם: Larocheposayil
ובאתר : https://www.laroche-posay.co.il/he/
 
ערכה וצילמה: נדיה היבא
בכתבה גם צילומים באישור שימוש היח"צ