המותג המשקפיים KREUZBERG KINDER – ת"א – ברלין – מילאנו

כל אחד יכול למצוא בקולקציה משקפיים שהוא יתחבר אליהם וירגיש בהם הכי סקסי ובדרך כלל יותר מזוג אחד, פשוט כי באמת קשה לבחור

קרויצברג קינדר - משקפיים לאנשים שאוהבים לראות טוב ולהיראות מעולה, בכל שעה ובכל עונה. צילום גילי שני

KREUZBERG KINDER מותג שלא רואים כל יום!!!

שיתוף פעולה יצירתי של מעצבי צמרת מברלין התוססת ומילאנו השיקית, מביא לישראל קולקציית משקפיים מיוחדת ומעוצבת במיוחד, לאנשים שאוהבים לראות טוב ולהיראות מעולה, בכל שעה ובכל עונה. הקולקציה מבוססת על חוויות מסצינת חיי הלילה הדינאמית ומסיבות הרחוב של ברלין ומשלבת בתוכה אלמנטים של תעוזה ותשוקה, באמצעות עיצובים צעירים וחסרי עכבות.

קרויצברג קינדר – משקפיים לאנשים שאוהבים לראות טוב ולהיראות מעולה, בכל שעה ובכל עונה.
צילום גילי שני

את ההשראה קיבלו המעצבים מתרבות הרחוב האורבנית, אומנות הגרפיטי המדהימה, מוזיקת האנדרגראונד יוצאת הדופן והאנשים ברחובות שהפכו שמחה ויצירתיות לסגנון חיים שלם ולא מוכנים להתפשר על איכות ודיוק לצד ייחודיות ועניין.

המסגרות כוללות עיצובים לא שגרתיים כגון שימוש בצורות גיאומטריות נועזות, מגובות במשחקי צבעים מנוגדים ומשלימים ואלמנטים מטאליים המעניקים טאץ' ארטיסטי ומראה שאי אפשר להישאר אדישים אליו. גם עובי המסגרות משתנה מדגם לדגם וניתן למצוא בקולקציה מסגרות דקות עם רמיזה אלגנטית ומסגרות אובר סייז עבות במיוחד למראה אוונגרדי ומיוחד.

קרויצברג קינדר – משקפיים לאנשים שאוהבים לראות טוב ולהיראות מעולה, בכל שעה ובכל עונה.
צילום גילי שני

הצבעים נעים החל משחור דרמטי וצבעים כהים נוספים, אל צבעים רכים ועדינים עם מגע פסטלי וכלה באדום חצוף, לבן בוהק, תכלת שובב ועוד. את כל הדגמים מאפיינת הרוח הייחודית ל- KREUZBERGKINDER והרצון לחבר בין אנשים מצד אחד ולגרום להם להתבלט מצד שני.

ארז כהן, הבעלים ומנכ"ל חברת דיוק אופטיקס המייבאת את המותג לארץ, אומר כי הקולקציה של KREUZBERGKINDER מתאימה לאנשים צעירים וצעירים בנפשם, כאלו שהאורבניות המודרנית היא חלק בלתי נפרד מהם ולאלו שהתשוקה לאופנה קורצת להם והם אוהבים להיות מרכז העניינים ומובילי טרנדים, מבלי להיות כבולים למותגים שחוקים ולסמלי סטטוס מזוייפים.

כל אחד יכול למצוא בקולקציה משקפיים שהוא יתחבר אליהם וירגיש בהם הכי סקסי ובדרך כלל יותר מזוג אחד, פשוט כי באמת קשה לבחור… בנוסף, המשקפיים תוכננו, עוצבו ויוצרו בקפידה כך שיתאימו לכל פריט לבוש ואופנה, חורפי או קיצי וישתלבו איתם בצורה מושלמת על-מנת ליצור טוטאל לוק שמצליח להוציא מכל אחד ואחת את האמירה האישית שלו ואת המסר אותו הוא שואף להעביר לעולם – מסר של ביטוי עצמי, חיבור לגוף ולנפש והרצון לטרוף את החיים וליהנות מכל רגע.

קרויצברג קינדר – משקפיים לאנשים שאוהבים לראות טוב ולהיראות מעולה, בכל שעה ובכל עונה.
צילום גילי שני

כל מי שמחשיב את עצמו סטייליסט מכף רגל ועד ראש, ימצא בקולקציה של KREUZBERGKINDER את המשקפיים שתמיד חלם עליהם.

ניתן להשיג: בחנויות הנבחרות ברחבי הארץ
08-9366888

ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היחצ