המופע TEMBLOR של להקת הפלמנקו 'רמנגאר' יפתח את פסטיבל 'דאנס אספניה 2018' בסוזן דלל !

צהרים טובים,

ספרד בישראל: פותחים בסערה !
המופע TEMBLOR של להקת הפלמנקו 'רמנגאר'
יפתח את פסטיבל 'דאנס אספניה 2018' בסוזן דלל
אמן אורח מספרד: וירטואוז הגיטרה מסביליה Fyty Carillo

תל אביב: סוזן דלל, יום חמישי, 2/8/2018, בשעה: 21:00

להקת הפלמנקו 'רמנגאר' תפתח את פסטיבל 'דאנס אספניה 2018' בסוזן דלל עם המופע הסוחף: "TEMBLOR". פסטיבל 'דאנס אספניה 2018' מציג את מיטב המחול העכשווי והפלמנקו מספרד. בין המופעים שיוצגו: להקת מחול נובה גלגה דה דאנסה, להקת אמיליו אוצ'נדו, להקתו של שרון פרידמן ועוד.

המופע "TEMBLOR" פותח את הפסטיבל בסערת פלמנקו טהור (FLAMENCO PURO)
עם מוזיקה חיה ומקורית של Fyty Carrilo, ווירטואוז הגיטרה מסביליה, אליו חוברים עוד 12 אומנים על הבמה: רקדנים, זמרים, גיטריסטים ואומן כלי הקשה.

המופע מציג רצף של מפגשים בין תנועת הגוף לתנודת המחשבה ועוסק בקונלפליקט של האדם הנע בין הרצון לפעול מתוך אינטואיציה חייתית ראשונית או על פי תכנון שכלתני מחושב.

קרן ואבנר פסח, מנהלי הלהקה והרקדנים הראשיים במופע, משתפים: "כבוד גדול עבורינו לפתוח את פסטיבל 'דאנס אספניה 2018' בישראל. כמי שינקו את שורשי הפלמנקו הטהור בסביליה, אנו נרגשים להיות חלק מחגיגת המחול הספרדית הנהדרת הזו בלב תל אביב. יחד עם אמן הגיטרה Fyty carrilo אנו מזמינים את כולם לחוות את רגעי הקסם, העוצמה, לעיתים הכאב, התשוקה הבוערת, של המוסיקה, הקצב ו…הפלמנקו".

"TEMBLOR" (מספרדית) – רעד, ויברציה, גל, מערבולת

ניהול אומנותי: אבנר פסח
רקדנים ראשיים: קרן ואבנר פסח
רקדניות: מיה מרק, שהם ברמן, עדי כהן, אשרת קליין וניה בנגי
שירה: שוקי שוויקי, יעל הורוביץ
גיטרה: Fyty Carillo ועילי בורלא
כלי הקשה : חגי לשם
תלבושות: ננסי קהימקר
עיצוב תאורה: דני פישוף

אורך המופע: 75 דקות

לצפיה בקליפ קצר מהמופע: https://www.youtube.com/watch?v=JDYf_HkXXjU&feature=youtu.be

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: אתר 'רמנגאר' https://www.suzannedellal.org.il/להקת_הפלמנקו_רמנגאר_-_TEMBLOR

להקת הפלמנקו 'רמנגאר' (FLAMENCO PURO)

להקת הפלמנקו 'רמנגאר', הוקמה בשנת 2006 על ידי צמד הרקדנים קרן ואבנר פסח ומנוהלת על ידם. ייחודה של להקת רמנגאר, הוא בסגנונה האנרגטי והווירטואוזי לצד רמת ביצוע גבוהה ביותר ובהתמחות אמניה בסגנון הפלמנקו הטהור – FLAMENCO PURO. מופעי הלהקה מלווים במוסיקה חיה וכל מופע הינו חגיגת פלמנקו אמיתית המשולבת לעיתים באלתורים מלאי קסם.
הזוג פסח הקימו את הלהקה עם חזרתם ארצה משהייה בת 10 שנים בספרד שם למדו, חיו לצד אחת ממשפחות הפלמנקו הידועות בעולם – Los Farrucos , מהם למדו את רזי הפלמנקו "פורו" (הפלמנקו הטהור) ואיתם גם הופיעו ברחבי העולם.
הלהקה מונה כ- 11 אמנים מקצועיים, רקדנים, מוסיקאים וזמרים, אשר למדו כולם בספרד. הלהקה פועלת כלהקה מקצועית המעלה מידי שנה בכורות חדשות באולמות המובילים בישראל.

לצד הלהקה פועל בית הספר לפלמנקו 'רמנגאר' המלמד את סגנון הפלמנקו הטהור (Flamenco Puro), בו מתמחים בני הזוג קרן ואבנר פסח ואותו הם מלמדים עשרות תלמידים מדי שנה.
בית הספר 'רמנגאר' פועל בתל אביב ובירושלים ומונה כ 100 תלמידים: ילדים, נוער ומבוגרים.
בית הספר שוקד להוציא מתוכו רקדני פלמנקו מקצועיים אשר ממשיכים לרקוד באנסמבל הלהקה.

Fyty carrilo
פיטי קארילו (49) הוא וירטואוז גיטרה ספרדי, יליד סביליה, אשר גדל בקרב גדולי אמני הגיטרה והפלמנקו בספרד והופיע לצידם ברחבי העולם. במשך שנים רבות, הוא היה הגיטריסט המוביל בלהקתה של Maria Pajes מאז שנת 2000 והופיע לצידה בעולם כולו.